Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gray123

W zyciu najwazniejsze sa trzy sprawy

Polecane posty

Gość Proste81

JUZ NIGDY tego nie bede mial dlatego szkoda czasu na moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besdymny81

Jestem NAZNACZONYM KOZLEM dlatego NIGDY nie zaznam prawdziwej wolnosci,spokoju a na uszczerbek na moim zdrowiu wielu ostrzy sobie zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gray123 napisał:

Wolnosc, zdrowie I swiety spokoj😉

Miłość jest najważniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Miłość jest najważniejsza. 

Nie jest. A istnieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Proste81 napisał:

JUZ NIGDY tego nie bede mial dlatego szkoda czasu na moje zycie.

Zawsze jest wyjście z sutuacji😉nie koniecznie drastyczne. Glowa do gory I probuj jeszcze raz. Dasz rade. Jak trzeba zacznij wszystko od nowa... Ja tak robie I dziala😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po "świętym spokoju" przyjdzie czas na.. refleksje w kierunku miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś napisał:

Po "świętym spokoju" przyjdzie czas na.. refleksje w kierunku miłości...

Mam kogo kochac ze tak powiem. Chodzi o dziecko. I tylko tyle. Reszta w tej sferze to rozczarowanie. A ja mam juz wyje, wyje, wyje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gray123 napisał:

Mam kogo kochac ze tak powiem. Chodzi o dziecko. I tylko tyle. Reszta w tej sferze to rozczarowanie. A ja mam juz wyje, wyje, wyje... 

Przykre. Jesli rozumiem dobrze, ze kochasz swoje dziecko, to tak trzymaj. Dla niego jesteś ideałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryyyś napisał:

Przykre. Jesli rozumiem dobrze, ze kochasz swoje dziecko, to tak trzymaj. Dla niego jesteś ideałem...

Tak jest😊reszta to jest parcie na cos Co nie ma racji bytu. Lepszy jest spokoj. Takze taka jest moja refleksje po wszystkich przejsciach. Mysle ze wlasciwa by czuc sie zdrowo fizycznie jak I umyslowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gray123 napisał:

Tak jest😊reszta to jest parcie na cos Co nie ma racji bytu. Lepszy jest spokoj. Takze taka jest moja refleksje po wszystkich przejsciach. Mysle ze wlasciwa by czuc sie zdrowo fizycznie jak I umyslowo. 

Czy ja wiem... potrzeba milosci i akceptacji jesr naturalna. W "zdrowym" związku właśnie to powinno się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś napisał:

Czy ja wiem... potrzeba milosci i akceptacji jesr naturalna. W "zdrowym" związku właśnie to powinno się dostać.

Zwiazku juz dawno nie ma. Zona nie zyje a ja walcze o dziecko jednoczesnie bedac pod dyktandem systemu. Ale ono mnie bardzo kocha a ja je I to daje mi sile a potem juz tylko chce miec spokoj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gray123 napisał:

Zwiazku juz dawno nie ma. Zona nie zyje a ja walcze o dziecko jednoczesnie bedac pod dyktandem systemu. Ale ono mnie bardzo kocha a ja je I to daje mi sile a potem juz tylko chce miec spokoj. 

Bardzo mi przykro... Z doświadczeń/perypetie znajomych wiem, że mężczyźni są w tym kraju pod tym względem na straconej pozycji.... Ale też wiem, że się da! Nie poddawaj się! 🙂

Mój dobry przyjaciel walczył o córkę z była żona (ona jej nie kochała...) 5 lat. Dziś są razem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maryyyś napisał:

Bardzo mi przykro... Z doświadczeń/perypetie znajomych wiem, że mężczyźni są w tym kraju pod tym względem na straconej pozycji.... Ale też wiem, że się da! Nie poddawaj się! 🙂

Mój dobry przyjaciel walczył o córkę z była żona (ona jej nie kochała...) 5 lat. Dziś są razem 🙂

Dziękuje ci za dobre slowa. Pisze tylko żeby nakreslic Co w zyciu jest wazne. Zawsze mam plan B oczywiscie nie lamiac prawa I dziecko kiedys w koncu bedzie ze mna. Szkoda tylko ze nie moze byc jak ono tez tego chce. Nikt nie slucha. A Co do kraju to nie Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gray123 napisał:

Dziękuje ci za dobre slowa. Pisze tylko żeby nakreslic Co w zyciu jest wazne. Zawsze mam plan B oczywiscie nie lamiac prawa I dziecko kiedys w koncu bedzie ze mna. Szkoda tylko ze nie moze byc jak ono tez tego chce. Nikt nie slucha. A Co do kraju to nie Pl

Tym bardziej ciężko. Dziecko wie...

Trzymaj się!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryyyś napisał:

Tym bardziej ciężko. Dziecko wie...

Trzymaj się!

 

Dzieki😊

Wszedlem gleboko troche Bo dzis jestem bardziej przygnebiony ta sytuacja. Natomiast chce powiedziec ze jak ktos nie ma takich klopotow to nie ma sie o Co tak naprawde martwic😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gray123 napisał:

Dzieki😊

Wszedlem gleboko troche Bo dzis jestem bardziej przygnebiony ta sytuacja. Natomiast chce powiedziec ze jak ktos nie ma takich klopotow to nie ma sie o Co tak naprawde martwic😊

Widzisz? Bo to jest właśnie miłość. Do dziecka, kobiety, mężczyzny. To najwazniejsze w życiu. Jak jest to i tzw. "spokoj" blisko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maryyyś napisał:

Widzisz? Bo to jest właśnie miłość. Do dziecka, kobiety, mężczyzny. To najwazniejsze w życiu. Jak jest to i tzw. "spokoj" blisko 😉

No ktos psujac to rujnuje twoj swiat. Doslownie. Tym bardziej ze nigdy nie przypuszczalem ze tak sie wydarzy. Nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z systemem. A tu nagle jakbys miala stanac na maturze I odpowiedziec na pytania ktorych nigdy wczesniej nie przerabialas I musisz zdac. No chore. Ale tak juz jest. Wiec czytajac tematy typu ze ktos ma problem poznac kobiete to poprostu zenada do cna. Tak porownujac sytuacje. I wtedy Myslisz sobie a nawet czujesz jak malo to jest wazne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modena

Najgorsza w życiu jest niemoc. Wiedzieć, że czegoś pragnie się z całych sił, że to jedyna i słuszna droga, a  nie móc nic z tym zrobić. 

Czytając to, co piszesz o sobie Gray'u czuję niesprawiedliwość. Tak po prostu, po ludzku jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gray123 napisał:

No ktos psujac to rujnuje twoj swiat. Doslownie. Tym bardziej ze nigdy nie przypuszczalem ze tak sie wydarzy. Nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z systemem. A tu nagle jakbys miala stanac na maturze I odpowiedziec na pytania ktorych nigdy wczesniej nie przerabialas I musisz zdac. No chore. Ale tak juz jest. Wiec czytajac tematy typu ze ktos ma problem poznac kobiete to poprostu zenada do cna. Tak porownujac sytuacje. I wtedy Myslisz sobie a nawet czujesz jak malo to jest wazne... 

Tak. Najgorsza w życiu jest ... bezsilność. Zrobilbys wszystko, a wiesz, że to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gray123 napisał:

Wolnosc, zdrowie I swiety spokoj😉

Ooo, idealnie. I  dokładnie w tej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Zdrowie, kasa, wolność i pogoda oraz kasa, spokój oraz kasa, przyjaźń i kasa, miłość i kasa a przede wszystkim kasa. Nim dłużej przyjęcie tym bardziej będziecie doceniać kasę która jest przepustka do wszystkiego i nie mówcie banałów ze pieniądze szczęścia nie dają. Może nie ale wspomnienia ma się fajniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka polna

Zdrowie, pieniądze i szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Figa napisał:

Zdrowie, kasa, wolność i pogoda oraz kasa, spokój oraz kasa, przyjaźń i kasa, miłość i kasa a przede wszystkim kasa. Nim dłużej przyjęcie tym bardziej będziecie doceniać kasę która jest przepustka do wszystkiego i nie mówcie banałów ze pieniądze szczęścia nie dają. Może nie ale wspomnienia ma się fajniejsze. 

Dokładnie zwłaszcza w Polsce dla kobiet powinna być najważniejsza kasa bo bez kasy są traktowane jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyx

Kardulaki ty to pewnie wiesz z wlasnego doswaidczenia.

Traktuja cie jak powietrze???

Idx kobieto na spacer caly wolny czas tu spedzasz, tyjesz i sie dziwisz, ze nie mozesz nikogo poznac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość xyxyxyx napisał:

Kardulaki ty to pewnie wiesz z wlasnego doswaidczenia.

Traktuja cie jak powietrze???

Idx kobieto na spacer caly wolny czas tu spedzasz, tyjesz i sie dziwisz, ze nie mozesz nikogo poznac.

 

Ja pisałam o kobietach bez kasy ,a nie z nadwagą to dwie  różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy

Ty sama napislas, ze masz 20 kg nadwagi.

zapomnialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość xyxyxyxy napisał:

Ty sama napislas, ze masz 20 kg nadwagi.

zapomnialas?

Ale teraz rozmawiamy o kobietach bez pieniędzy, a nie z nadwagą.  Szczupłe bez pieniędzy też są upokarzane pisze z obserwacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxxyxyx

Ale grubsze maja duuuzo gorzej.

Pzrykre ale prawdziwe.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×