Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Youpiii

Dostane od "Mikolaja "

Polecane posty

Go艣膰 Youpiii

Dostane w tym roku perfumy! Wybralam drogie! Sesesese. Mikolaj w tym roku powiedzial ,ze cena nie gra roli .Tylko mam wybrac.No to Wybralam! !!! A聽 czy bede swinska, jak poprosze Mikolaja o torebke nowa i te perfumy? Czy聽 to przesada? 馃槀Ale tez znalazlam taka zaje.b.I. szcz膮 w TKMAXX聽 za 450zl. Moze Mikolaj potrzesie kieszeniami Sesesesese. A ode mnie dostanie ksiazke 40 zl ,nowy portfel 200 zl i bluzka 150 zl .Czy to okropne?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Tak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czemu
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Tak.

Dlaczego?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Bo takie by艂o pytanie. Odpowied藕 brzmi tak yes oui da

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Uzasadnij

Dlaczego Tak.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

馃槓

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Uuuu
1 minut臋 temu, Le偶aczek napisa艂:

Ja jeszcze listu nie napisa艂em 馃槚

To lyypa! Mikolaj nie odwiedzi. Przykro mi. Straciles szanse.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Minimalist nie dostaje prezent贸w tylko rozge bo to bezp艂atne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mikolajczyca 馃槀
4 minuty temu, Le偶aczek napisa艂:

1 minut臋 temu, Go艣膰 Uuuu napisa艂: To lyypa! Mikolaj nie odwiedzi. Przykro mi. Straciles szanse.聽 X a na kiedy to trzeba by艂o 馃槶

Wybacz! Koniec terminu byl wczoraj! 馃檨馃檨馃檨Ale tak sobie mysle. ..Ze pod "lada"Miki ma cos, dla zapominalskich. Ale w przyszlym roku ,pamietaj o terminie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Le偶aczek napisa艂:

馃槦馃槥

Mo偶e majtki nowe dostaniesz od matki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Phiii Daj magii
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Mo偶e majtki nowe dostaniesz od matki.

Od Mikolaja -nie znasz sie!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olga 21

U mnie zawsze kilka razy jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Phiii Daj magii napisa艂:

Od Mikolaja -nie znasz sie!聽

Mam w dupie 艣wi臋ta. Wypjerdalac z t膮 szopka.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Le偶aczek napisa艂:

15 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂: Mo偶e majtki nowe dostaniesz od matki. X przydaly by si臋 馃槺馃槃

Minimalist nie nosz膮. 呕yj膮 w szalasie w lesie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
57 minut temu, Go艣膰 Youpiii napisa艂:

Dostane w tym roku perfumy! Wybralam drogie! Sesesese. Mikolaj w tym roku powiedzial ,ze cena nie gra roli .Tylko mam wybrac.No to Wybralam! !!! A聽 czy bede swinska, jak poprosze Mikolaja o torebke nowa i te perfumy? Czy聽 to przesada? 馃槀Ale tez znalazlam taka zaje.b.I. szcz膮 w TKMAXX聽 za 450zl. Moze Mikolaj potrzesie kieszeniami Sesesesese. A ode mnie dostanie ksiazke 40 zl ,nowy portfel 200 zl i bluzka 150 zl .Czy to okropne?聽

No super, ciesz臋 si臋 razem z Tob膮, bo uwielbiam perfumy.聽

Ja to pewnie r贸zg膮 dostan臋 od Miko艂aja 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ciesze sie
2 minuty temu, Kelsey napisa艂:

No super, ciesz臋 si臋 razem z Tob膮, bo uwielbiam perfumy.聽

Ja to pewnie r贸zg膮 dostan臋 od Miko艂aja 馃槈

Ze Ty sie ze mna cieszysz 馃檪 Kurna raz do roku 馃槀馃槀馃槀Baba jak to baba 馃檪 Glupi blyszczyk i sie oczy swieca 馃檪 Zycze Ci rowniez fajnego upominku 馃檪 A co tam. .. Trzech! ! 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przykro mi
29 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Mam w dupie 艣wi臋ta. Wypjerdalac z t膮 szopka.聽

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Przykro mi napisa艂:

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki.聽

Jeste艣 usprawiedliwiona.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
8 minut temu, Go艣膰 Ciesze sie napisa艂:

Ze Ty sie ze mna cieszysz 馃檪 Kurna raz do roku 馃槀馃槀馃槀Baba jak to baba 馃檪 Glupi blyszczyk i sie oczy swieca 馃檪 Zycze Ci rowniez fajnego upominku 馃檪 A co tam. .. Trzech! ! 馃檪

Prawda, nawet z b艂yszczyku. Nawet jak go sobie sama kupi臋 to mnie cieszy, ale perfumy maj膮 w mym sercu szczeg贸lne miejsce. Kocham je i uwielbiam 馃榿

Tobie r贸wnie偶 偶ycz臋 jak najlepiej 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
8 minut temu, Go艣膰 Przykro mi napisa艂:

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki.聽

Male prezenty te偶 ciesz膮, a te dane od serca najbardziej, oboj臋tnie co by to by艂o 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dokladnie
14 minut temu, Kelsey napisa艂:

Male prezenty te偶 ciesz膮, a te dane od serca najbardziej, oboj臋tnie co by to by艂o 馃檪

Dokladnie tak.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
18 minut temu, Kelsey napisa艂:

Male prezenty te偶 ciesz膮, a te dane od serca najbardziej, oboj臋tnie co by to by艂o 馃檪

Tu chyba o to serce chodzi. Mo偶na dosta膰 pi臋kny przedmiot (niewa偶ne tani czy drogi) ale zupe艂nie nie trafiony w gust.

Nie sprawi on takiej rado艣ci, jak ten mo偶e skromniejszy, lecz bardziej przemy艣lany i pasuj膮cy do Ciebie.

Dla mnie znaczy to tyle, 偶e kto艣 w艂o偶y艂 w to trud by mi sprawi膰 prawdziwa rado艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
7 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Tu chyba o to serce chodzi. Mo偶na dosta膰 pi臋kny przedmiot (niewa偶ne tani czy drogi) ale zupe艂nie nie trafiony w gust.

Nie sprawi on takiej rado艣ci, jak ten mo偶e skromniejszy, lecz bardziej przemy艣lany i pasuj膮cy do Ciebie.

Dla mnie znaczy to tyle, 偶e kto艣 w艂o偶y艂 w to trud by mi sprawi膰 prawdziwa rado艣膰.

Dok艂adnie, bo osoba kt贸ra nie liczy si臋 z kas膮, p贸jdzie, kupi i ju偶. Chocia偶 nie zawsze tak jest. A taki, gdy kto艣 po艣wi臋ca czas bardziej chwyta za serce.聽

Gdy kto艣 ma kas臋, robi drogie prezenty, te偶 s膮 z serca, aby uszcz臋艣liwi膰 innych, wi臋c zale偶y od sytuacji, osoby

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sa z serca,
7 godzin temu, Kelsey napisa艂:

Dok艂adnie, bo osoba kt贸ra nie liczy si臋 z kas膮, p贸jdzie, kupi i ju偶. Chocia偶 nie zawsze tak jest. A taki, gdy kto艣 po艣wi臋ca czas bardziej chwyta za serce.聽

Gdy kto艣 ma kas臋, robi drogie prezenty, te偶 s膮 z serca, aby uszcz臋艣liwi膰 innych, wi臋c zale偶y od sytuacji, osoby

Sa z serca. Przynajmniej u mnie. Wiele razem przeszlismy. Byla bieda i prezentow nie bylo. Teraz, gdy jest lepiej mozemy sobie pozwolic na lepsze rzeczy .Np jak wlasnie perfumy. A o takich marzylam. Kiedys prezentem wspolnym byla bombonierka. A na stole ciasto va oleju i ryby po grecku tylko. Oplatkiem byl chleb. Doceniamy to co mamy, bo jutro tego moze nie byc. Bylo tak ze nie jedlismy kilka dni. Tylko wode pilismy. Bylo tak ze bulke tarta moczylismy w wodzie i jedlismy .Teraz gdy dostaje drogie prezenty nie znaczy ze nie doceniam. Mikolaj wie ze doceniam I jestem z nim na dobre i zle bo go kocham. Prezenty zawsze dajemy od serca. Wiemy co kogo uszczesliwI.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
8 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Minimalist nie nosz膮. 呕yj膮 w szalasie w lesie.聽

Okrywaj膮 dup臋 li艣膰mi 艂opianu 馃槀 Zim膮 trudniej o ten materia艂, wi臋c kr臋c膮 majty z kory brzozy i moszcz膮 sobie jajtza sianem i mchem 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Okrywaj膮 dup臋 li艣膰mi 艂opianu 馃槀 Zim膮 trudniej o ten materia艂, wi臋c kr臋c膮 majty z kory brzozy i moszcz膮 sobie jajtza sianem i mchem 馃槀

W rzeczy samej. Le偶aczek 偶yje u mamusi jak za piecem i udaje minimalist.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss

Ale na Miko艂aja na 6 grudnia czy 24? My robimy sobie skromne prezenty (mam ju偶 wybran膮 ksi膮偶k臋, wiem, 偶e si臋 ucieszy) i sk艂adamy si臋 na jeden wsp贸lny dla nas. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Np takkkk
41 minut temu, Go艣膰 Kiss napisa艂:

Ale na Miko艂aja na 6 grudnia czy 24? My robimy sobie skromne prezenty (mam ju偶 wybran膮 ksi膮偶k臋, wiem, 偶e si臋 ucieszy) i sk艂adamy si臋 na jeden wsp贸lny dla nas. 馃檪

My na 6 nic. Tylko dzieciaki dostaja. Na 24 dlatego bogatsze. Ale np, na urodziny w ciagu roku,tylko czekoladki .Dlatego raz do roku pozwalamy sobie na troche bogatsze prezenty. Takie wyczekane, wymarzone.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss

My dajemy sobie 6 grudnia drobiazgi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
10 godzin temu, Go艣膰 Sa z serca, napisa艂:

Sa z serca. Przynajmniej u mnie. Wiele razem przeszlismy. Byla bieda i prezentow nie bylo. Teraz, gdy jest lepiej mozemy sobie pozwolic na lepsze rzeczy .Np jak wlasnie perfumy. A o takich marzylam. Kiedys prezentem wspolnym byla bombonierka. A na stole ciasto va oleju i ryby po grecku tylko. Oplatkiem byl chleb. Doceniamy to co mamy, bo jutro tego moze nie byc. Bylo tak ze nie jedlismy kilka dni. Tylko wode pilismy. Bylo tak ze bulke tarta moczylismy w wodzie i jedlismy .Teraz gdy dostaje drogie prezenty nie znaczy ze nie doceniam. Mikolaj wie ze doceniam I jestem z nim na dobre i zle bo go kocham. Prezenty zawsze dajemy od serca. Wiemy co kogo uszczesliwI.聽

Pi臋kna musi by膰 wasza mi艂o艣膰. Wszystkiego dobrego 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×