Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

jak myslicie, dlaczego moja teściowa nie lubi kobiet, nie chciala miec corki, woli wnukow niz wnuczki? nie ufam takim kobietom...

Polecane posty

Gość 0000
4 minuty temu, Gość 0000 napisał:

Moja matka taka była, synek jako facet lepszy , Ja gorsza , ja musiałam sprzątać gotować, bo jak to chłopak ma sprzątać? Skończyło się tak że mojego brata żadna nie chce bo nikt nie chce rozpieszczonego synusia mamusi , któremu trzeba robić kanapeczki i sprzątać, kobiety które adoruja swoich synusiow robią im krzywdę bo żadna normalna takiego szowinisty nie weźmie 

Czasy gdzie kobieta ma wszystko na głowie już dawno się skończyły!! A jak facet chce gosposi w domu która ogarnie wszystko to niech sam zarabia na dom a ona niech siedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość 0000 napisał:

Czasy gdzie kobieta ma wszystko na głowie już dawno się skończyły!! A jak facet chce gosposi w domu która ogarnie wszystko to niech sam zarabia na dom a ona niech siedzi 

A jeśli chce partnerki która zarabia niech sam pomaga przy domu i dzieciach leser śmierdzący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Aha, wszyyyystkie kobiety cię nie lubią, ale problem tkwi w nich nie w tobie i twojej postawie. Tylko w nich.

A faceci to ten inny, lepszy gatunek, który cię lubi, docenia i poznał się na tobie i twoich walorach. Oczywiście tych psychicznych, nie mających nic wspolnego z młodym wiekiem i atrakcyjnością seksualną.

Oczywiście wszystkie kobiety są zazdrosne o urodę. A nie, na przykład wkurza je twoje zachowanie i pasywno- agresywna postawa "znów baba, nie dogadam się". Nie poznały się na tobie.

Nie musisz mieć koleżanek, przyjaciółek i nie musisz odnajdywać się w gronie kobiet. Nie ma w prawie zapisane, że trzeba lubić swoją płeć.

Tylko, że kiedy już przestaniesz się łapać w kanon atrakcyjności seksualnej dla facetów, to się nie zdziw, że oni też przestaną być tacy mili i sympatyczni. Polecam przesłuchać piosenkę Fantyny z musicalu Nędznicy. 

Uważam, że kobiety są fajne i niefajne, ale to zupełnie tak samo jak mężczyźni. Mam męskich i damskich przyjaciół. Ale dużo bliższą płaszczyznę mam z kobietą, ona lepiej rozumie moje uczucia, emocje i doświadczenia. Łatwiej jej założyć moje buty.


 

co jeszcze wyssiesz z palca? 😄 nie napisałam że ze wszstkimi kobietami sie nie dogaduje, ale zwyczajnie sie nie przyjaznie.Mam jedna przyjaciolke od szkolnej lawki,kilka kolezanek z ktorymi czuje sie dobrze. Poza tym pasywno-agresywna to jestes ty w stosunku do mnie.  Udowodnij teraz,ze kobiety sa inne niz pisze 😄 Powiedz tylko mi dlaczego akurat MUSZE odnajdywac sie w gronie kobiet i mówic im o swoich uczuciach i problemach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie istnieje taka nedzna rasa kobiet, która innej kobiecie wypomni wszystko a facetowi brudne jaja wylize jako poddanczy sluzalczyk , nie toleruje takich podnozkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

sorry kobieto,ale wiekszych bzdur w zyciu nie czytalam.Psychologiem raczej nie jestes,raczej domorosłym filozofem i kariery nie wroże 😄 nie wyznaje patriarchatu, wszystkie kobiety u mnie w rodzinie pracowały i głownie one rzadzily w domu.U mnie jest tak samo.Nikogo nie zdradzam, wrecz zastanawiam sie dlaczego jestem odtracana przez inne kobiety, co rozwinełam w wypowiedzi nizej.  Czy zdradzam wlasna płec? niby jak? szanuje inne kobiety,nie twierdze ze faceci sa idealni,ale z facetami w pracy, szkole czy urzedzie spraw alimentacyjnych nie mam,ani dzieci i ich podejscie do tych spraw mnie nie obchodzi.Mam od 15 lat cudownego meza,2 synow i nie mam na to wpływu ,ze z facetami mam wspolny jezyk.Nie wiem jakim cudem odpustowym wywnioskowałas że trzymam z facetami i gardze samotnymi matkami? a o moim podejsciu do kobiet nie wiesz grama,bo mnie nie znasz 🙂 akurat dla wszystkich jestem bardzo miła ,ale wlasnie nie moge wytrzymac takiego pierdzielenia jak demonstrujesz. Wyssane z palca bzdury i tyle. I w dodatku nieznajac mnie zjechałas juz od najgorszych, przykleiłas mi łatke z podejsciem zyciowym.Teraz mam cie uwielbiac, szanowac, lubic bo przeciez jestem kobieta i powinnam z toba trzymac? nie, udowodniłas,ze baba babaie wilkiem tylko dlatego,ze napisałam o swoim odmiennym zdaniu.

No i już wiem czemu kobiety cię nie lubią. Poprzestań na rządzeniu sobą i swoimi majtkami 🙂 No i tymi chłopami swoimi.  A najbardziej rządzisz pewnie tymi współpracownikami, co z nimi flirtujesz na czatach. Współpracownice penie sobie nie dają wejść na głowę. Dobra sobie 🙂 33 lata i od 15 lat mężatka? Nie dziwota, że kobiety nie mają o czym z tobą gadać. Do szkoły trzeba było chodzić, na studia, to byś miała więcej tematów z kobietami, bo czytać ze zrozumieniem nawet nie umiesz. Spacji po znakach interpunkcyjnych i znaków diakrytycznych widzę też nie uznajesz, tak jak innych kobiet.

Nikt ci łatki nie przypiął, sama sobie wystawiłaś świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z resztą faceci są mili dla kobiet póki te są jako tako atrakcyjne , kiedy kobieta robi się gruba lub stara faceci taka kobieta zaczynają mocno gardzic , wystarczy poczytać męskie wpisy na kaffe jakimi kobietami gardzą, nie mało inteligentnymi, nie wrednymi, gardzą przede wszystkim starymi i brzydkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak słyszę takie zdanie: "A z facetami w lot kontakt złapałam, kawki, spotkania" to juz mi się czerwone światło zapala, bo doskonale wiem co to za typ kobiety. One nie lubią i nie tolerują innych kobiet, a mając jakiś kompleks na tle mężczyzn, starają się jak najściślej wniknąć do ich świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

co jeszcze wyssiesz z palca? 😄 nie napisałam że ze wszstkimi kobietami sie nie dogaduje, ale zwyczajnie sie nie przyjaznie.Mam jedna przyjaciolke od szkolnej lawki,kilka kolezanek z ktorymi czuje sie dobrze. Poza tym pasywno-agresywna to jestes ty w stosunku do mnie.  Udowodnij teraz,ze kobiety sa inne niz pisze 😄 Powiedz tylko mi dlaczego akurat MUSZE odnajdywac sie w gronie kobiet i mówic im o swoich uczuciach i problemach? 

Jezu, wróć do szkoły. Dopiero co miałaś jedną koleżankę, a nagle masz pokaźne grono. I napisałam, ci, że NIE musisz się odnajdywać w towarzystwie kobiet i nie musisz nic im mówić.

Jeśli pomagasz synom w lekcjach to przestań. Na dobre im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No właśnie istnieje taka nedzna rasa kobiet, która innej kobiecie wypomni wszystko a facetowi brudne jaja wylize jako poddanczy sluzalczyk , nie toleruje takich podnozkow 

kolejna pokazujaca tolerancje wobec innych kobiet 😄 Złosliwe babska jestescie wobec innych i dziwicie sie,ze ktos otwarcie mowi,ze ma problem ze zlapaniem z wami relacji. Moze problem jest tu,ze nie kazda kobieta jest wscibska, złosliwa i dwulicowa ?:D przeciez w kolko narzekacie na tesciowe, mamy,siostry,bratowe , szwagierki,kochanki, szefowe, wspolpracownice, babe z wozkiem w autobusie,madki na ulicy, nauczycielki w szkolach... caly czas atakujecie inne kobiety tylko dlatego,ze cos wam w nich nie pasuje. Oprawki do okularow nie takie i jest temat dnia dla waszych zlosliwosci. Ktos wam sie zwerzy z problemow i jest satysfakcja za Klara ma gorzej.Bol tylka,ze kolezanka ma lepsza prace,lepsze ciuchy,albo lepszego meza... nawet tutaj zamiast porozmawiac na poziomie o roznicach zdan,jest atak,bo ktos ma inne zdanie.Na bank wyznaje patriarchat,lize jaja i nie wiadomo co jeszcze.Załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Z resztą faceci są mili dla kobiet póki te są jako tako atrakcyjne , kiedy kobieta robi się gruba lub stara faceci taka kobieta zaczynają mocno gardzic , wystarczy poczytać męskie wpisy na kaffe jakimi kobietami gardzą, nie mało inteligentnymi, nie wrednymi, gardzą przede wszystkim starymi i brzydkimi

Ale takie kobiety lizodoopy i tak wybacza facetom że oni gardzą kobietami tylko ze względu na fizycznosc, kobieta by była zaraz za to zbrukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

kolejna pokazujaca tolerancje wobec innych kobiet 😄 Złosliwe babska jestescie wobec innych i dziwicie sie,ze ktos otwarcie mowi,ze ma problem ze zlapaniem z wami relacji. Moze problem jest tu,ze nie kazda kobieta jest wscibska, złosliwa i dwulicowa ?:D przeciez w kolko narzekacie na tesciowe, mamy,siostry,bratowe , szwagierki,kochanki, szefowe, wspolpracownice, babe z wozkiem w autobusie,madki na ulicy, nauczycielki w szkolach... caly czas atakujecie inne kobiety tylko dlatego,ze cos wam w nich nie pasuje. Oprawki do okularow nie takie i jest temat dnia dla waszych zlosliwosci. Ktos wam sie zwerzy z problemow i jest satysfakcja za Klara ma gorzej.Bol tylka,ze kolezanka ma lepsza prace,lepsze ciuchy,albo lepszego meza... nawet tutaj zamiast porozmawiac na poziomie o roznicach zdan,jest atak,bo ktos ma inne zdanie.Na bank wyznaje patriarchat,lize jaja i nie wiadomo co jeszcze.Załosne

Żałosna to jest twoja interpunkcja i brak logiki w odniesieniu do faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No i już wiem czemu kobiety cię nie lubią. Poprzestań na rządzeniu sobą i swoimi majtkami 🙂 No i tymi chłopami swoimi.  A najbardziej rządzisz pewnie tymi współpracownikami, co z nimi flirtujesz na czatach. Współpracownice penie sobie nie dają wejść na głowę. Dobra sobie 🙂 33 lata i od 15 lat mężatka? Nie dziwota, że kobiety nie mają o czym z tobą gadać. Do szkoły trzeba było chodzić, na studia, to byś miała więcej tematów z kobietami, bo czytać ze zrozumieniem nawet nie umiesz. Spacji po znakach interpunkcyjnych i znaków diakrytycznych widzę też nie uznajesz, tak jak innych kobiet.

Nikt ci łatki nie przypiął, sama sobie wystawiłaś świadectwo.

 tak, atakuj dalej 😄 tylko majtki ci w głowie. Dlaczego jestes taka przesna? tak, młodo wyszlam zamąz i co z tego? atak na mlode męzatki? dziecko urodziłam majac 25 lat, takze ZNOW swoje domysly zachowaj dla siebie.studia mam, prace tez mam dobra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ciekawe, tu jakaś pani się wypowiada co to tylko z facetami na kawki chodzi, z nimi się trzyma w pracy, z nimi tylko gada. To teraz wyobraźcie sobie faceta, który mając do wyboru kolegów i koleżanki z pracy, ciągle ignoruje facetów a siedzi z babami i plotkuje. Zrraz by go smiechem zabito. Od razu widać, że coś jest niehalo. I z tą panią co woli z facetami siedzieć też jest coś ostro niehalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żałosna to jest twoja interpunkcja i brak logiki w odniesieniu do faktów.

na brak argumentu inerpunkcji sie czepilas? No, brawo! w ktorym miejscu brak mi logiki? 😄 poza tym wiesz ,moje zdanie nie musi byc logiczne dla ciebie, po prostu zaakceptuj i zyj dalej.JAkos nie zachęcasz mnie do zniamy zdania po tym jak sie ofiarowalas do mnie, dlatego ze napisalam o swoim zdaniu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To ciekawe, tu jakaś pani się wypowiada co to tylko z facetami na kawki chodzi, z nimi się trzyma w pracy, z nimi tylko gada. To teraz wyobraźcie sobie faceta, który mając do wyboru kolegów i koleżanki z pracy, ciągle ignoruje facetów a siedzi z babami i plotkuje. Zrraz by go smiechem zabito. Od razu widać, że coś jest niehalo. I z tą panią co woli z facetami siedzieć też jest coś ostro niehalo.

no i jeszcze z innej kobiety zrobic wariatke. Co jeszcze pokazecie ?:D jak bardzo jescie cudowne ? tak,pijemy razem kawe w pracy.U was czajnika nie ma? Czy ja komus narzucam z kim ma sie zadawac? wy trzymacie sztyche z kobietami dla picu zeby ludzie nie gadali czy dlatego,ze lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te które wiążą w doope facetom są żałosne, bo są lubiane póki sa w miarę młode i ładne, niech się zestarzeje jeszcze z 10 lat i do biura przyjdą młode szprychy, ci jej kledzy nawet jej już część nie odpowiedzą haha , a później będzie zakładała tematy typu " mam 50 lat ale wyglądam na 20 czemu faceci mnie ignorują" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z resztą faceci są mili dla kobiet póki te są jako tako atrakcyjne , kiedy kobieta robi się gruba lub stara faceci taka kobieta zaczynają mocno gardzic , wystarczy poczytać męskie wpisy na kaffe jakimi kobietami gardzą, nie mało inteligentnymi, nie wrednymi, gardzą przede wszystkim starymi i brzydkimi

Ten typ faceta wszystkimi kobietami gardzi, tylko z atrakcyjnych ma korzysc, wiec jest pozornie mily zeby zamoczyc, a tak naprawde ma je za ...ki i prawde co mysli powie kolegom przy piwie.Jesli facet inaczej traktuje ladne i brzydkie, np w pracy, to lepiej sobie takiego odpuscic.Tego kwiatu pol swiatu, porzadni tez istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Miłe panie, znikam do pracy, bo przerwa mi sie skonczyla. Zycze pogody ducha, bądzcie takimi kobietami jakich bronicie dla innych tez. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no i jeszcze z innej kobiety zrobic wariatke. Co jeszcze pokazecie ?:D jak bardzo jescie cudowne ? tak,pijemy razem kawe w pracy.U was czajnika nie ma? Czy ja komus narzucam z kim ma sie zadawac? wy trzymacie sztyche z kobietami dla picu zeby ludzie nie gadali czy dlatego,ze lubicie?

Gdybyś trochę używała rozumu to byś widziała , ze nas nie interesuje z kim trzymasz dopóki nie obrażasz tej drugiej płci, a ty otwarcie gardzisz kobietami co jest śmieszne, gdyż za parę lat ci twoi koledzy się nawet nie będą w pracy zauważać jak przyjadą młodsze ładniejsze i się to twoje kolestwo skończy razem z pozyskaniem atrakcyjniejszych samic w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda inteligentna kobieta wie że miłe zachowanie faceta się kończy wraz ubytkiem atrakcyjności kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

kolejna pokazujaca tolerancje wobec innych kobiet 😄 Złosliwe babska jestescie wobec innych i dziwicie sie,ze ktos otwarcie mowi,ze ma problem ze zlapaniem z wami relacji. Moze problem jest tu,ze nie kazda kobieta jest wscibska, złosliwa i dwulicowa ?:D przeciez w kolko narzekacie na tesciowe, mamy,siostry,bratowe , szwagierki,kochanki, szefowe, wspolpracownice, babe z wozkiem w autobusie,madki na ulicy, nauczycielki w szkolach... caly czas atakujecie inne kobiety tylko dlatego,ze cos wam w nich nie pasuje. Oprawki do okularow nie takie i jest temat dnia dla waszych zlosliwosci. Ktos wam sie zwerzy z problemow i jest satysfakcja za Klara ma gorzej.Bol tylka,ze kolezanka ma lepsza prace,lepsze ciuchy,albo lepszego meza... nawet tutaj zamiast porozmawiac na poziomie o roznicach zdan,jest atak,bo ktos ma inne zdanie.Na bank wyznaje patriarchat,lize jaja i nie wiadomo co jeszcze.Załosne

Ponieważ patriarchat u nas w kraju trzyma się mocno pazurami, to podobne tobie zakładają tutaj takie tematy. Bo druga kobieta nie może wyglądać jak chce, robić co chce, tylko tak jak powinna. Wg ciebie. I inne kobiety kobiety powinny Cię lubić, bo przecież faceci Cię lubią. Tylko, że kobiety nie będą oczarowane: młodym wiekiem i szczupłą figurą. A będzie je wkurzała nieumiejętność rozmowy, rządzicielstwo, przemądrzałość i przypisywanie im podświadomie najgorszych cech i intencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś trochę używała rozumu to byś widziała , ze nas nie interesuje z kim trzymasz dopóki nie obrażasz tej drugiej płci, a ty otwarcie gardzisz kobietami co jest śmieszne, gdyż za parę lat ci twoi koledzy się nawet nie będą w pracy zauważać jak przyjadą młodsze ładniejsze i się to twoje kolestwo skończy razem z pozyskaniem atrakcyjniejszych samic w pracy 

mialam juz skonczyć,ale jeszcze odpisze,bo nie moge 😄 gdzie dokladnie napisalam,ze jestem atrakcyjna? zacytuj! nie jestem ani ladna,ani wysoka ,ani cycata, nie jestem tez pierwszej mlodosci. Poza tym gdzie dokladnie was obrazilam? pokaz. Wy cała druga strone staracie mi sie udowodnic jaka ja jestem okropna w stosunku do innych kobiet. W dodatku wszystkie wasze wpisy sa wyssane z palca,bo nie maja oparcia w rzeczywistosci. Zarzucilyscie mi juz patriarchat,lizanie jaj, to ze flirtuje z facetami,ze mlodo wpadłam i jestem nieukiem, ze moje moje kontakty sie skonczą jak przyjdzie młodsza...pewnie cos jeszcze,ale juz nie chce mi sie analizowac. I to ja wami gardze..

Powiedz mi jakim cudem mam was szanowac we wpisach tutaj po tym jak wy mnie traktujecie? wlasnie taki jest z wami problem. Wy nie macie zamiaru szanowac mnie i mojego zdania.A ja was juz musze..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś trochę używała rozumu to byś widziała , ze nas nie interesuje z kim trzymasz dopóki nie obrażasz tej drugiej płci, a ty otwarcie gardzisz kobietami co jest śmieszne, gdyż za parę lat ci twoi koledzy się nawet nie będą w pracy zauważać jak przyjadą młodsze ładniejsze i się to twoje kolestwo skończy razem z pozyskaniem atrakcyjniejszych samic w pracy 

mialam juz skonczyć,ale jeszcze odpisze,bo nie moge 😄 gdzie dokladnie napisalam,ze jestem atrakcyjna? zacytuj! nie jestem ani ladna,ani wysoka ,ani cycata, nie jestem tez pierwszej mlodosci. Poza tym gdzie dokladnie was obrazilam? pokaz. Wy cała druga strone staracie mi sie udowodnic jaka ja jestem okropna w stosunku do innych kobiet. W dodatku wszystkie wasze wpisy sa wyssane z palca,bo nie maja oparcia w rzeczywistosci. Zarzucilyscie mi juz patriarchat,lizanie jaj, to ze flirtuje z facetami,ze mlodo wpadłam i jestem nieukiem, ze moje moje kontakty sie skonczą jak przyjdzie młodsza...pewnie cos jeszcze,ale juz nie chce mi sie analizowac. I to ja wami gardze..

Powiedz mi jakim cudem mam was szanowac we wpisach tutaj po tym jak wy mnie traktujecie? wlasnie taki jest z wami problem. Wy nie macie zamiaru szanowac mnie i mojego zdania.A ja was juz musze..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

no i jeszcze z innej kobiety zrobic wariatke. Co jeszcze pokazecie ?:D jak bardzo jescie cudowne ? tak,pijemy razem kawe w pracy.U was czajnika nie ma? Czy ja komus narzucam z kim ma sie zadawac? wy trzymacie sztyche z kobietami dla picu zeby ludzie nie gadali czy dlatego,ze lubicie?

Jezu. Kobieto! Masz paranoję. Ciebie zwyczajnie nie da się lubić. Musisz być naprawdę ładna skoro te chłopy cię tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy że do twojej pracy przyjedzie jakaś piękna młoda cycata nie zamezna blondi i faceci którzy do tej pory ci otwierali drzwi , teraz by ci te drzwi zatrzasneli na nosie 😄 ale oczywiście takie jak ty nadal uwielbialy by facetów którzy Ciebie ignorują a nie lubilabys tej ładniejszej  dziewczyny, która by ci zakosila kolegów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

 tak, atakuj dalej 😄 tylko majtki ci w głowie. Dlaczego jestes taka przesna? tak, młodo wyszlam zamąz i co z tego? atak na mlode męzatki? dziecko urodziłam majac 25 lat, takze ZNOW swoje domysly zachowaj dla siebie.studia mam, prace tez mam dobra 😘

Studia chyba nie były zbyt ambitne, bo co to jest:

 

15 minut temu, Gość gosc napisał:

trzymacie sztyche z kobietami 

??

Co to jest ta sztycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ze mlodo wpadłam

Tego nikt ci nie zarzucił, ale skoro sama o tym mówisz, to widocznie coś jest na rzeczy 🙂

 

5 minut temu, Gość gosc napisał:

jestem nieukiem

Owszem jesteś, bo to akurat widać po składni i interpunkcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy że do twojej pracy przyjedzie jakaś piękna młoda cycata nie zamezna blondi i faceci którzy do tej pory ci otwierali drzwi , teraz by ci te drzwi zatrzasneli na nosie 😄 ale oczywiście takie jak ty nadal uwielbialy by facetów którzy Ciebie ignorują a nie lubilabys tej ładniejszej  dziewczyny, która by ci zakosila kolegów haha

ale niby jak ona mi zakosi tych kolegow? nie są moja wlasnoscia, ja ich nie przyciągam bo mam duzy biust.Nie mam! jesli przyjdzie taka co zechce flirtowac,to chętnie sie posmieje i popatrze na te wyczyny. Mi kobiety w pracy nie przeszkadzaja,nie jestem o nie zazdrosna, nie traktuje ich jak konkurencje,bo nie prowadze romansow w pracy.Ja tam jedynie pracuje 😄 czy wg ciebie kobieta MUSI uzywac swojej urody i uwodzić mezczyz by miec z nimi dobry kontakt? a moze ja po prostu lubie porozmawiac o sporcie, piciu piwa, autach i znam wiecej kawałow i zabawnych historii niz połowa z nich? 😄 na żuzel tez pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale niby jak ona mi zakosi tych kolegow? nie są moja wlasnoscia, ja ich nie przyciągam bo mam duzy biust.Nie mam! jesli przyjdzie taka co zechce flirtowac,to chętnie sie posmieje i popatrze na te wyczyny. Mi kobiety w pracy nie przeszkadzaja,nie jestem o nie zazdrosna, nie traktuje ich jak konkurencje,bo nie prowadze romansow w pracy.Ja tam jedynie pracuje 😄 czy wg ciebie kobieta MUSI uzywac swojej urody i uwodzić mezczyz by miec z nimi dobry kontakt? a moze ja po prostu lubie porozmawiac o sporcie, piciu piwa, autach i znam wiecej kawałow i zabawnych historii niz połowa z nich? 😄 na żuzel tez pojde

Po co tłumaczysz, one widzą w mężczyznach tylko zapładniaczy, jak zobaczysz w jakimś człowieka i masz go za kumpla to albo jesteś łatwa, albo zadaje się z tobą bo dobrze wyglądasz, co potwierdza teorie o facetach, którzy są tylko do zapładniania 🤣 przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

 Powiedz mi jakim cudem mam was szanowac we wpisach tutaj po tym jak wy mnie traktujecie? wlasnie taki jest z wami problem. Wy nie macie zamiaru szanowac mnie i mojego zdania.A ja was juz musze..:D

Po raz kolejny stwierdzam, że jeśli kobieta ma problem z innymi kobietami, to jednak zwykle jest z nią coś nie tak. Wpadła na wątek, napisała, że baby są be, poza nią oczywiście, a faceci cacy, a teraz robi z siebie ofiarę, bo inne kobiety jednak jej nie przyklasnęły, tylko śmiały się z nią nie zgodzić i jeszcze powiedzieć, że jest trudna w relacjach z innymi ludźmi. 

Jakbym była bratem samcem to bym powiedziała, że to takie typowo babskie. Nigdy nie widzieć winy w sobie tylko w otoczeniu. No i jeszcze foszek, że niby koniec przerwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×