Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam juz syna, teraz znow jestem w ciazy i bedzie chlopak. i troche...mam dołek...czy są kobiety ktore to zrozumieja?

Polecane posty

Gość gość

jednak chcialam miec corke, choc wiadomo kocham nowe dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

starszy syn mnie nie ceni, nie lubi jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jednak chcialam miec corke, choc wiadomo kocham nowe dzieciatko...

Ja to rozumiem. Jestem w pierwszej ciąży i będzie chłopiec. Cieszę się z tego, ze mąż jest zadowolony, chodzi dumny jak paw, ale... mi marzyła się córeczka. Mimo, ze już kocham moje dziecko to mały zawód jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jednak chcialam miec corke, choc wiadomo kocham nowe dzieciatko...

Nie lam sie ostatnio spotkalam na spacerze znajoma jest w 3 ciazy i znow ma  chlopka. Szczerze to jej w duchu wspoczolam. Mam tez sasiadke co ma az 4 corki. A za kazdym razem chciali syna. Im tez wspoczuje. ja mam tylko syna i tak pozostanie. Pociesze Cie lepij o wiele wychowuje se dzieci tej samej plci niz parke-iuchy zabawki wspolne zabwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwóch synów i kocham ich nad życie, ale doskonale Cię rozumiem. Czasem rodzi się myśl, by spróbować jeszcze raz, no ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie martw się, może będzie transseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie martw się, może będzie transseksualny.

tobie to już nic patusko nie pomoże, na kafeterii jestes znana ze swoich skwarów które pociskasz pod każdym wątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość kora napisał:

Nie lam sie ostatnio spotkalam na spacerze znajoma jest w 3 ciazy i znow ma  chlopka. Szczerze to jej w duchu wspoczolam. Mam tez sasiadke co ma az 4 corki. A za kazdym razem chciali syna. Im tez wspoczuje. ja mam tylko syna i tak pozostanie. Pociesze Cie lepij o wiele wychowuje se dzieci tej samej plci niz parke-iuchy zabawki wspolne zabwy.

ja w dziecinstwie bawiłam się z bratem choć chłopakiem nie jestem :/ Mój synek bawi się głównie ze swoją kuzynką bo bardzo ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam

Ja mam 3 córeczki a bratowa ma 3 synów 🙂 Wiec warto sie cieszyc z tego co sie ma 🙂  Zreszta w kwestii żarcików mój ginekolog sie zawsze śmieje i powtarza że dzieci tych samych rodziców są tej samej Płci 😄 heheeh  to tak dla rozluźnienia sytuacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

troche Cie rozumiem, zwlaszcza ze mowisz ze z synem nie masz jakiegos super kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość madam napisał:

Ja mam 3 córeczki a bratowa ma 3 synów 🙂 Wiec warto sie cieszyc z tego co sie ma 🙂  Zreszta w kwestii żarcików mój ginekolog sie zawsze śmieje i powtarza że dzieci tych samych rodziców są tej samej Płci 😄 heheeh  to tak dla rozluźnienia sytuacji 🙂

no tak, nie ma to jak podbudowywać się głupkowatymi sugestiami, że ta co ma chłopca i dziewczynkę to tylko jedno dziecko ma z mężem,a  drugie z kimś innym. Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anil

Mam dziecko niepełnosprawne, które ma 5 lat i nigdy nie powiedziało do mnie "mamo". Nigdy nic nie powiedziało... 

Chciałam wam tylko powiedzieć, że zazdroszczę wam problemów i miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffzaazzzz
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no tak, nie ma to jak podbudowywać się głupkowatymi sugestiami, że ta co ma chłopca i dziewczynkę to tylko jedno dziecko ma z mężem,a  drugie z kimś innym. Brawo...

A ty masz poczucie humoru czy zawsze masz taki kij w doopie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

no tak, nie ma to jak podbudowywać się głupkowatymi sugestiami, że ta co ma chłopca i dziewczynkę to tylko jedno dziecko ma z mężem,a  drugie z kimś innym. Brawo...

Oj Kobieto widać jakie masz podejście do życia ... porażka ... na żartach sie nie znasz ??? 🙂 Troche luzu przecież wiadomo ze to żart... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
Przed chwilą, Gość ffzaazzzz napisał:

A ty masz poczucie humoru czy zawsze masz taki kij w doopie ? 

Dzięęękiii już sobie pomyslałam że nikt sie nie zna na żartachh 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ffzaazzzz napisał:

A ty masz poczucie humoru czy zawsze masz taki kij w doopie ? 

lubię żarty, ale twój jest żałosny i mało śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość ffzaazzzz napisał:

A ty masz poczucie humoru czy zawsze masz taki kij w doopie ? 

jak z ciebie ktos pośmieje ze męzowi rogi przyprawiasz to tez sie smiejesz z takiego żartu? hipokryzja aż bije po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam syna 13 lat, corke 6 i dwa lata temu urodzilam chlopca. Bylam totalnie nastawiona na corke. Wszystkie ubranka sliczniutkie mialam po corci, mowilismy ze mala bedzie miaka siostrzyczke. Po wyjsciu z usg jak poznalismy plec to szlismy do auta i bylismy w ciezkim szoku. No jak to syn. Ciaza byla po poronieniu wiec zdrowy rozsadek nakazywal sie cieszyc a jednak bylam rozczarowana. Tuz po porodzie pojawil sie baby blus. Dwa tygodnie ledwo zylam, ciagle plakalam, po dwoch tyg bylo znacznie lepiej, male stopy synka staly sie najcudowniejsze na swiecie. Skonczyl dwa lata, lotr z niego straszliwy a ja bym w zyciu nie zamienila go na zadna mala ksiezniczke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffzaazzzz
8 minut temu, Gość gość napisał:

jak z ciebie ktos pośmieje ze męzowi rogi przyprawiasz to tez sie smiejesz z takiego żartu? hipokryzja aż bije po oczach

Musialabym miec bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci zeby mnie takie zarty dotykaly 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
6 minut temu, Gość gość napisał:

jak z ciebie ktos pośmieje ze męzowi rogi przyprawiasz to tez sie smiejesz z takiego żartu? hipokryzja aż bije po oczach.

faktycznie nie znasz sie na zartach widac inni umią sie z tego smiac ... tak smialabym sie z samej siebie 🙂 bo to nie jest szeptanie ej ty ona kogos ma tylko jawny żart ... i nie zrozumie tego osoba taka jak ty ... chyba kazdy z nas wie na co go stać 🙂 I kazdy kto mnie zna wie ze nie moglabym zdradzić swojego męża 🙂 Wiec jeśli ktoś zartuje to sie smiejmy a jak ktoś myśli tak serioo to kij mu w oko najwyrażniej nas nie zna 🙂 Tyle ... wiecej luuuzu kobieto bo jak mozna tak żyć ze spiętą ... nie powiem nawet czym ... troche wiecej dystansu do samej siebie by ci sie przydało ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gosc napisał:

no tak, nie ma to jak podbudowywać się głupkowatymi sugestiami, że ta co ma chłopca i dziewczynkę to tylko jedno dziecko ma z mężem,a  drugie z kimś innym. Brawo...

Mam parke, a śmieje z tego powyżej, fajne 😁

Wyciągnij kij z.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Ja mam córkę obecnie 10 lat. Chciałabym jeszcze 1 dziecko bo ostatni gwizdek ale wolę chłopaka. Gdyby okazało się 2 dziewczyna zakamslabym się. Dlatego temat odpuszczam. Więc córka będzie jedynaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość madam napisał:

faktycznie nie znasz sie na zartach widac inni umią sie z tego smiac ... tak smialabym sie z samej siebie 🙂 bo to nie jest szeptanie ej ty ona kogos ma tylko jawny żart ... i nie zrozumie tego osoba taka jak ty ... chyba kazdy z nas wie na co go stać 🙂 I kazdy kto mnie zna wie ze nie moglabym zdradzić swojego męża 🙂 Wiec jeśli ktoś zartuje to sie smiejmy a jak ktoś myśli tak serioo to kij mu w oko najwyrażniej nas nie zna 🙂 Tyle ... wiecej luuuzu kobieto bo jak mozna tak żyć ze spiętą ... nie powiem nawet czym ... troche wiecej dystansu do samej siebie by ci sie przydało ... 

tak, wy zdecydowanie należycie do ludzi którzy UMIĄ się z takich żartów śmiać. Poziom waszych żartów dorównuje poziomowi znajomości języka polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam parke, a śmieje z tego powyżej, fajne 😁

Wyciągnij kij z.... 

Fajnie ze Ci się podoba gratuluje że ma pani poczucie humoru a nie kij w ... to teks mojego lekarza ginekologa do którego kolejki są sakramencko wielkie nawet prywatnie ciężko się dostać ... jakoś nie widze żeby ich było mniej z powodu jego charakteru z żarcikami co widać nie każdej pani mogą się spodobać albo po prostu jest ich mniejszość 🙂 Pozdrawiam panie z poczuciem humoru 😄 s wracając do tematu czy to naprawde aż takie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka 😄 ?? Ważne ze zdrowe kochane i wogole ... ja mam 3 córki i nigdy nie mowilam ze czemu nie chłoppak biere co mi dają 🙂 Ważne że Moje i Męża hahahah 🙂 Sory rozbawiłam sie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
9 minut temu, Gość gość napisał:

tak, wy zdecydowanie należycie do ludzi którzy UMIĄ się z takich żartów śmiać. Poziom waszych żartów dorównuje poziomowi znajomości języka polskiego 🙂

O popatrz nawet teraz potrafię się śmiać z tego że palnęłam byka w pisowni... serioo ?? Ale jakoś szkołę skończyłam i to całkiem nieźle 🙂 Pozdrawiam ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiak
15 minut temu, Gość madam napisał:

O popatrz nawet teraz potrafię się śmiać z tego że palnęłam byka w pisowni... serioo ?? Ale jakoś szkołę skończyłam i to całkiem nieźle 🙂 Pozdrawiam ... 

skończ, wstydu oszczędź. ciężarna pyta, czy ktoś miał odczucia odnośnie drugiej płci dziecka negatywne bo się rozczarował, a ty od godziny przezywasz jak mrówka okres że ktos twojego żartu nie zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy baby jesteście jakieś kopniete w łeb! Byście chciały dzieci i płeć na półce w sklepie wybierac. Bezmózgie madki polki. Jak Was Bóg pokarze chorym dzieckiem lub bezpłodności to przestaniecie pisać takie głupie wypociny w stylu "ojeje ale byłam zawiedziona" jednak na forum dla madek są najbardziej żałośni ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem pedagogiem i powiem wam, że później i tak córeczki są tatusia a synowie mamusi. 

Facet się stara syna wychować po męsku, a córkę na ogół rozpieszcza, stąd też słynny stereotyp księżniczki tatusia, co to dla niej każdy facet jest za słaby. 

Analogicznie matka więcej wymaga od córki, a synom poblaza (stąd masa facetów co nic nie umieją, bo za nich mamusia robiła). 

Ot, taka ciekawostka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja trochę rozumiem. Mam córeczkę i chciałam bardzo mieć synka. W 14 tygodniu dowiedzieliśmy się, że będzie znowu córka. Trochę byłam zawiedziona, ale starałam się nie okazywać. Jednak szczena mi opadła, gdy zobaczyłam jak mąż się smuci, jak dzieciak, bo on chciał synka. Wtedy ja (hipokrytka) go skrzyczałam że tak nie można. Moja siostra bezskutecznie się stara o ciąże, a my jak jakieś smarkacze wybrzydzamy, że wolimy niebieskie a jest różowe. No dwa gamonie po prostu. Przy następnym USG okazało się, że jednak jest chłopak i nie wiedzieliśmy jak zareagować. Mi było głupio, przecież nie będę teraz świętować, że na monitorze pojawiło się męskie przyrodzenie. Zrozumiałam, że płeć stała się już nam obojętna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja prdl.... Ludzie nie mogą zajść w ciążę lub rodzi im się chore dziecko, a ta ryczy, że nie chce takiej płci, tylko inną. Brak słów i ręce opadają.... Cieszcie się, że macie zdrowe dzieci, a nie że nie ta płeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×