Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam juz syna, teraz znow jestem w ciazy i bedzie chlopak. i troche...mam dołek...czy są kobiety ktore to zrozumieja?

Polecane posty

Gość gość

Dodam jeszcze, że gdy okazało się że będzie ta druga córka (która jednak okazała się być chłopcem) to najbardziej wkurzały mnie komentarze rodziny typu: "ojej, może za trzecim razem się uda", "znowu córka? no ale w sumie będzie łatwiej bo macie już ubranka". Albo te pseudo żarciki od głupich wujków "hehehe no mąż się nie postarał, bo kolejna baba hehehe". A moja mama już w ogóle mnie wyprowadziła z równowagi, bo na wieść że będzie dziewczynka jakby kamień spadł jej z serca bo "ona nie wie jak się zajmować chłopcem i że chłopcy to zawsze łobuzy" 😕 Miałam ochotę żeby wszyscy się O D * * * * D O L I L I !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakto

Śmiejecie się... A moja znajoma ma 5 chłopaków a chce w końcu dziewczynkę i jest w ciąży z 6  i podobno ma być chłopak 😆 będą robić póki im się dziewczynka nie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To że ludzie mają gorsze zmartwienia to jeszcze nie znaczy, że nie można być czasami rozczarowanym płcią. Przecież mamy jakieś wyobrażenie o naszej przyszłej rodzinie i może być trochę żal jak los nie do końca nam podpasuje. Nie znaczy to, że takie dziecko będzie niekochane. Także takie emocje Autorko to nic złego.

Wkurzają mnie tylko komentarze z zewnątrz, jak nie raz ludzie chcą wiedzieć lepiej od nas, jakiej płci oczekujemy. Ja chciałam drugą córkę i będzie druga córka, więc się cieszyłam, a niektórzy, z którymi się dzieliłam nowiną zdawali się.. współczuć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gafa

Nie martw się może być tak ,ze drugi synek będzie „ syneczkiem Mamusi” 😉  , każde dziecko ma inny charakter. Tez myśle ,ze dzieci jednej płci lepiej się razem chowają choć to nie reguła . Wiadomo prawie każda kobieta gdzieś tam podświadomie marzy o córeczce . Ja jestem obecnie w ciąży i jeszcze nie znam płci . Bardzo bym chciała właśnie córkę ale wiem, że to nie koncert życzeń i może być inaczej z czego tez będę się cieszyła . Przypomnij sobie co czułaś jak Zobaczyłaś synka na świecie pewnie nie miało wtedy to dla Ciebie większego znaczenia ,ze nie jest dziewczynka tak wiec i przy drugim tak będzie . Zawsze możesz spróbować 3 raz . Wes pod uwagę ,ze z córkami tez nie zawsze ma się lekko i dorastające panny są czasem ciężkie. Moja siostra ma 3 synów postanowiła spróbować ostatecznie i za 4 się udało dziewczynka ale ma teraz niezła gromadkę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja prdl.... Ludzie nie mogą zajść w ciążę lub rodzi im się chore dziecko, a ta ryczy, że nie chce takiej płci, tylko inną. Brak słów i ręce opadają.... Cieszcie się, że macie zdrowe dzieci, a nie że nie ta płeć 

Otoz to.

Mam trzech synów, kocham ich nad życie, w kazdej ciazy bylo mi obojętne kto w srodku jest, fakt, ze jakims dziwnym trafem czułam, ze tam siedza chlopaki, juz od zapłodnienia bylam tego pewna 🙂

jeden z moich synów jest mocno schorowany, ma nieuleczalną chorobe i jest niepełnosprawny, mimo to, ma oczy i ręce, i za to jestem wdzieczna. Dziekuje losowi, ze moje dzieci widza, i chodza, i mają rece, ze moj niepełnosprawny syn nie jest roslinka. 

dlatego jak czytam, ze ktos ma problem z plcia, to mysle sobie, ze czlek musi byc cholernie szczesliwy i miec zdrowa rodzine, skoro kwestia plci to dla niego problem .

pozdrawiam, i oby  "nie ta plec" byla jedynym i ostatnim problemem z waszymi dziecmi, bo gdyby byla to nieuleczalna choroba i niepełnosprawnosc to chyba byście poznaly smak prawdziwej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milejdi

Ja Ciebie rozumiem. Nie myśl o tym - ten żal jest chwilowy, doskonale wiesz o tym że jak młody się urodzi to pokochasz go tak że się sama pukniesz w głowę że mogłaś tak czuć:* 

 

A może los chce, żebyś miała 3 dzieci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
6 godzin temu, Gość Jakto napisał:

Śmiejecie się... A moja znajoma ma 5 chłopaków a chce w końcu dziewczynkę i jest w ciąży z 6  i podobno ma być chłopak 😆 będą robić póki im się dziewczynka nie urodzi

Też znam taką rodzinę. 7 była córka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A ja chciałam dwie dziewczynki i mam dwie dziewczynki i prawda to, że dzieci tej samej płci lepiej się ze sobą bawią. Moja siostra ma parkę z podobną różnicą wieku i jakby dwa światy u jej dzieci, a moje małe lubią podobne rzeczy, zabawy.

Ale rozumiem Autorkę, bo wszystko zależy od tego na co kto się nastawia. Mi wmawiano, że drugi będzie chłopiec i już się przyzwyczajałam do tej myśli, choć jak okazało się, że to dziewczynka, to byłam przeszczęśliwa. Oczywiście synka też bym kochałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

tak, wy zdecydowanie należycie do ludzi którzy UMIĄ się z takich żartów śmiać. Poziom waszych żartów dorównuje poziomowi znajomości języka polskiego 🙂

Właśnie.

Ale innych pouczać UMIĄ. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Odświeżam temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak byłam w drugiej ciąży to niby mi było obojętne, ale jednak gdzieś tam podświadomie bałam się że nie będe miała na starość takiej przyjaciółki w mamie jaką sama mam w swojej

Dnia 21.11.2019 o 12:08, Gość madam napisał:

O popatrz nawet teraz potrafię się śmiać z tego że palnęłam byka w pisowni... serioo ?? Ale jakoś szkołę skończyłam i to całkiem nieźle 🙂 Pozdrawiam ... 

skończ, wstydu oszczędź. ciężarna pyta, czy ktoś miał odczucia odnośnie drugiej płci dziecka negatywne bo się rozczarował, a ty od godziny przezywasz jak mrówka okres że ktos twojego żartu nie zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak byłam w drugiej ciąży to niby mi było obojętne, ale jednak gdzieś tam podświadomie bałam się że nie będe miała na starość takiej przyjaciółki w mamie jaką sama mam w swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×