Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jestem zaniedbana

Polecane posty

Gość Gosc

Czy ktos z was jak ja tez nie umie dbac o siebie?mi sie niechce, a po drugie nie mam sily mam dzieci,czasem jak mam jakas imprezę rodzinna to wygladam jak niedorobiona...nie potrafie non stop patrzec na siebie,jedyna rzecz jaka robie to maluje sama wlosy,jestem cala siwa a jestem mloda osoba,ratuje mnie tez moja twarz bo jestem ladna kobieta i jak czasem slysze :jak ty ladnie wygladasz to jestem w szoku bo nie dbam o siebie kompletnie,widac ludzie tego nie widza i na atrakcyjne osoby inaczej sie patrzy,gorzej ze ja nie patrze wogole na siebie w lustrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

1. Jak przedmówczyni

2. Nie trzeba cały czas patrzeć na siebie.

3. Jeśli serio w ogóle nie patrzysz na siebie w lustrze, to trudno mi uwierzyć, że dobrze wyglądasz, i że czujesz się emocjonalnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama

1. Ty sama

2. Dzieci

3. Mąż 

4. Reszta rodziny i sprawy domowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co właściwie ten temat?

Dbam o siebie, bo lubię. Robię to dla siebie. Skoro Tobie się nie chce, to o co chodzi? Dzieci nie są żadną wymowką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Zaniedbana czyli co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja np. nie mam potrzeby latać do kosmetyczki, fryzjera (przyciąć i pofarbować się potrafie sama, ale  bez finezji wiadomo 😉 ), manicure, pedicure etc. za to nie wyobrażam sobie nie pobiegać 3-4/tydzień, więć jestem osobą szczupłą i jędrną a matka też potrafi powiedzieć, że jak to ja o siebie nie dbam. Ludziom nie dogodzisz, każda z nas musi wyglądać jak na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×