Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oczekująca

Mój mąż nie przepada za moją siostrą.

Polecane posty

Gość Oczekująca

Między mną a siostra jest bardzo duża różnica wieku. Mała ma 7 lat ale jak na swój wiek jest bardzo dojrzała i dorosła. Niestety zakodowała sobie, ze wyprowadziłam się z domu przez męża... nie lubi go i mu to okazuje. On całe szczęście nie wdaje się z Nią w żadne dyskusje ale jej nie lubi co później mi wypomina jak fatalnie jest wychowana, jak ją wychowałam (rodzice całe dnie w pracy) raz nawet w złości rzucił, ze ma nadzieje ze nasze dziecko nie będzie tak przeze mnie popsute. Macie pomysł jak ocieplić ich stosunki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro nie mieszkacie razem to po co cos robic. Pogadaj z mezem o tym,że siostra jest jaka jest i powinien to zaakceptować, a skoro nie musi z nią przebywać to nie ma problemu. 7 latki sa trudne, a skoro ty byłaś jej mama, to nie dziwię się,że przechodzi bunt. Obcy facet Cię jej zabrał. Swoją drogą, twój facet to dupek skoro takie rzeczy juz wygaduje. Juz jesteś winna całemu złu i będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skoro nie mieszkacie razem to po co cos robic. Pogadaj z mezem o tym,że siostra jest jaka jest i powinien to zaakceptować, a skoro nie musi z nią przebywać to nie ma problemu. 7 latki sa trudne, a skoro ty byłaś jej mama, to nie dziwię się,że przechodzi bunt. Obcy facet Cię jej zabrał. Swoją drogą, twój facet to dupek skoro takie rzeczy juz wygaduje. Juz jesteś winna całemu złu i będzie gorzej

Nie mieszka z Nami ale weekendy często spedza ze mną. Czasem po szkole jakiś dzień w tygodniu tez się zdarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia
11 minut temu, Gość Oczekująca napisał:

Nie mieszka z Nami ale weekendy często spedza ze mną. Czasem po szkole jakiś dzień w tygodniu tez się zdarzy. 

Po co brać na weekendy? To nie twoje dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×