Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola

Czy naprawde jestem dziwna?

Polecane posty

Gość pola

Bo uslyszalam to juz kilka razy i jestem zaskoczona.Prosze o szczerosc najlepiej mlode osoby.

W łóżku jestem otwarta na propozycje, sama również inicjuję sex i wychodzę z pomysłami, nie mam nic przeciwko przerobieniu całej kamasutry, eksperymentom,sexowi oralnemu, analnemu,polykowi, ale....WIELKIE ALE.Tylko z facetem do którego albo poczuje mega chemię, dzikie pożądanie (jeszcze się nie zdarzylo) albo po prostu będzie mi się podobał, zakocham się i wtedy. Z zakochaniem może nie mam problemu, nad tym sie nie panuje ale nad tym czy chce się z tą osobą związać juz tak; Na zimno kalkuluje czy jest odpowiedni, tj. czy jest porządnym człowiekiem, nierozwiązłym ale tylko 1 facet zdał egzamin

Kiedyś byłam zakochana w chrześcijanstwie, nie wiem dlaczego, może uciekałam w religie przed problemami w domu rodzinnym itd. Chciałam ze względu na Boga czekać do ślubu,potem już zrezygnowałam z tego pomysłu. Nie mam ogromnego popedu, chyba ze sie zakocham to mogę cały czas. Ale nie traktuje sexu jak potrzeby fizjologicznej, nie mam przygód na koncie. Generalnie uwielbiam się przytulać, całować, sprawia mi przyjemność facet, jego ciało,skóra, sprzęt, nie oddzielam jego od wacka którego sie brzydze ... nie jestem  zimna.

Faceci są zachwyceni, do czasu aż się dowiedzą że tego nie zaznają ze mną. Nawet mówią, że jestem zakonnica itd... gdzie tu cnotliwość i pingwiny? Może oni to źle rozumują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś jakaś dziwna. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Jesteś normalna. Też nie potrafiłbym uprawiać seksu z kimś, kogo nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka

Wszystko z Tobą w porządku .Tak trzymaj .Facetami się nie przejmuj ,chcą Ci zrobić wodę z mózgu dla własnych korzyści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
15 minut temu, Gość gość napisał:

Jesteś jakaś dziwna. 😎

😀😀😀😀 Żartowniś!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwny jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj

jesteś dziwna bo piszesz "sex" a nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
33 minuty temu, Gość vvv napisał:

Jesteś normalna. Też nie potrafiłbym uprawiać seksu z kimś, kogo nie kocham.

O nowość jakaś.Mam nadzieje że nie mówisz tego po to by się przypodobać .. 😉 jak większość facetów

23 minuty temu, Gość Gość Renatka napisał:

Wszystko z Tobą w porządku .Tak trzymaj .Facetami się nie przejmuj ,chcą Ci zrobić wodę z mózgu dla własnych korzyści .

Dziekuje. Tez mi sie tak wydaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość pola napisał:

O nowość jakaś.Mam nadzieje że nie mówisz tego po to by się przypodobać .. 😉 jak większość facetów

Piszę szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie kobiety najczęściej zostają klodami które się zdradza. Po co ja oklamujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestes. Jakastam jest szansa, ze masz standardy za wysokie, ale wyzsza ze po prostu mezczyzni ktorych spotykalas ich w wiekszosci nie spelniali. 

 

Kazdy chcialby miec taka, co zrobi rozne rzeczy ale tylko z nim... Z tym, ze z jakiegos powodu wielu z nas sie wydaje ze my ja po prostu dostaniemy jak tylko ja spotkamy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
12 minut temu, Gość pola napisał:

 

Dziekuje. Tez mi sie tak wydaje:/

Miej pewność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie kobiety najczęściej zostają klodami które się zdradza. Po co ja oklamujecie? 

A czytales caly post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
27 minut temu, VKE napisał:

Nie, nie jestes. Jakastam jest szansa, ze masz standardy za wysokie, ale wyzsza ze po prostu mezczyzni ktorych spotykalas ich w wiekszosci nie spelniali. 

 

Kazdy chcialby miec taka, co zrobi rozne rzeczy ale tylko z nim... Z tym, ze z jakiegos powodu wielu z nas sie wydaje ze my ja po prostu dostaniemy jak tylko ja spotkamy 😄

 

Mozna tak powiedziec...juz latwiej znalezc bogatego niz biednego ktory ma charakter taki jak ja chcę... naprawdę, tylu poznałam  i tylko 1 częściowo spelniał oczekiwania, a reszte jakos przebolałam. Zrobilam z nim dość sporo, ale nie wszystko, reszte zostawilam dla przyszlego, ktory mam nadzieje kiedys sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narodowa pola

Ty tak poważnie? Obrana w całość. Co jeszcze mam do przepracowania? Dziwny jest ten świat a ja nienązam hm😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie jest dziwne. Przynajmniej się szanujesz. Ja też nie poszlabym do lozka z facetem do ktorego nic nie czuje i dla mnie to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Jestes dziwna i normalna myslac ze tak dlugie ktos przeczyta.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×