Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosalie

Problem z biurem pracy

Polecane posty

Witam, dostałam skierowanie na rozmowę o pracę z PUP, poszłam i podpisali mi kwitek że mnie zatrudnią na umowę zlecenie na 1 miesiąc z dniem 1.10 lecz 12.10 nie miałam podpisanej umowy i cały czas do mnie dzwonili żebym przyszła później, więc poszłam do biura pracy i powiedziałam że poszukam czegoś na własną rękę Pani powiedziała że nie ma sprawy tylko żeby dostarczyć jak najszybciej umowę o pracę lecz nic jeszcze nie znalazłam. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? (Niestety nie mogę się wyrejestrować do czasu niewyjaśnienia tej sytuacji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik PUP

Nie martw się. Wyrejestrują cię karnie na 3 miesiące za nie przyjęcie oferty pracy. Następnego dnia w TV dowiesz się, jak to jest zajebiście, jaki to wzrost gospodarczy i że bezrobocie spadło jeszcze bardziej.

A to, że PUPy w żaden sposób nie weryfikują pracodawców czy w ogóle istnieją, nawet przez pobieżne sprawdzenie w Internecie, nie mówiąc już o siedzibie, warunkach pracy i KRS, to już inna bajka. Jeszcze inna bajka, że część PUPów powinna mieć kontrolę PIP za mataczenie w temacie zatrudniania pracowników a część dyrektorów i menadżerów powinna siedzieć za mobbing, nepotyzm i inne przekręty do spółki z urzędem miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2019 o 20:32, Gość były pracownik PUP napisał:

Nie martw się. Wyrejestrują cię karnie na 3 miesiące za nie przyjęcie oferty pracy. Następnego dnia w TV dowiesz się, jak to jest zajebiście, jaki to wzrost gospodarczy i że bezrobocie spadło jeszcze bardziej.

A to, że PUPy w żaden sposób nie weryfikują pracodawców czy w ogóle istnieją, nawet przez pobieżne sprawdzenie w Internecie, nie mówiąc już o siedzibie, warunkach pracy i KRS, to już inna bajka. Jeszcze inna bajka, że część PUPów powinna mieć kontrolę PIP za mataczenie w temacie zatrudniania pracowników a część dyrektorów i menadżerów powinna siedzieć za mobbing, nepotyzm i inne przekręty do spółki z urzędem miasta.

Dziękuję bardzo za odpowiedź 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×