Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaffar

Dlaczego reprezentantka Polski na Eurowizję Junior wygląda na podstarzałą czterdziestolatkę?

Polecane posty

Gość Gość

Nie ma to jak stare maciory zazdrosne o jakaś mała cyganke, psychiatra potrzebny od zaraz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Faktycznie w stylizacji scenicznej wygląda dojrzajej ale na pewno nie na 40. Wygląda jakby miała 18 lat a nie 12. To raczej robi ta stylizacja makijaż i inne sztucznosci. Dopasowuje się do trendów to nie jej wina raczej dorośli powinni to zauważyć 

No dokładnie, wygląda na jakieś 18 lat, ale taki jest sceniczny wizerunek, w sweterku w misie miała wystąpić? Roksany też się czepiali, że ubiera się nieadekwatnie do wieku. Czy ja wiem? Fajne ma te stroje, kolorowe, oryginalne i golizną nie świeci. A co do dzieci w talent show - ja to rozumiem. Jak rodzic widzi, że jego dziecko ma potencjał to w nie inwestuje, żeby miało lepiej w przyszłości. Śmieszą mnie te wszystkie teksty "do szkoły niech ten dzieciak lepiej idzie." Można pogodzić jedno i drugie, poza tym szkoła nie ucieknie, a kariera tak. Życzę sukcesów dziewczynom, utalentowane są i korzystają z 5 min. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Masz rację. Przeważnie jest tak, że jak dziecko bierze udział w ogólnym talent show, to mówią, że to dziecko ma czas karierę. A jak organizują typowo dziecięce, to jakoś ten czas na karierę dla każdego się znajduje, tylko nie dla dzieci z talentem, bo ono sobie poradzi. Więc trzeba wziąć pod opiekę gówniarza z ładną barwą, albo nachalną osobowością. Nieważne, że dzieciak słuchu nie ma, albo nogi w tańcu łamie.

Ale jest w tobie dużo jadu, wyzywasz kogoś od "gowniarza " , ciekawe gdyby dzieci w jej wieku nazywaly Cię starym krówskiem , dorosli maja uczyc dzieci przyjaznej postawy a takie jak ty tylko uczą hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Ja życzę Wiki dobrze jest piękna, super zaśpiewała i nie miała wulgarnego stroju, ta marynara nawet kostki nie pokazała  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaffar

No może przesadziłem z tą 40-tką. To pewnie dlatego, że jest bardzo podobna do Agnieszki Dygant, która ma 40 tkę na karku. Ale śpiewa super i to się na prawdę liczy, a nie na ile lat ją zrobią. Życzę młodej samych sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Jaffar napisał:

No może przesadziłem z tą 40-tką. To pewnie dlatego, że jest bardzo podobna do Agnieszki Dygant, która ma 40 tkę na karku. Ale śpiewa super i to się na prawdę liczy, a nie na ile lat ją zrobią. Życzę młodej samych sukcesów!

Do jakiej Agnieszki dygant ? Z której strony ? one nawet kształtu twarzy nie mają podobnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jaffar napisał:

No może przesadziłem z tą 40-tką. To pewnie dlatego, że jest bardzo podobna do Agnieszki Dygant, która ma 40 tkę na karku. Ale śpiewa super i to się na prawdę liczy, a nie na ile lat ją zrobią. Życzę młodej samych sukcesów!

Do jakiej Agnieszki dygant ? Z której strony ? one nawet kształtu twarzy nie mają podobnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Kurde ja rozumiem makijaz itd, ale mimo wszystko ona wygląda naprawdę poważnie, 20 lat a nawet więce możnaby jej spokojnie dac...

Powiedziała kolejna kafeteryjna mamuska która ma 40 lat a uważa że wygląda na 16 xD dajcie sobie siana stare zawistne baby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goj z Polin
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Do jakiej Agnieszki dygant ? Z której strony ? one nawet kształtu twarzy nie mają podobnego 

Ale obie mają grzywki i czarne włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Goj z Polin napisał:

Ale obie mają grzywki i czarne włosy!

Ja mam brązowo mysie  włosy więc jestem podobna do 90 % polek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Aaa napisał:

No dokładnie, wygląda na jakieś 18 lat, ale taki jest sceniczny wizerunek, w sweterku w misie miała wystąpić? Roksany też się czepiali, że ubiera się nieadekwatnie do wieku. Czy ja wiem? Fajne ma te stroje, kolorowe, oryginalne i golizną nie świeci. A co do dzieci w talent show - ja to rozumiem. Jak rodzic widzi, że jego dziecko ma potencjał to w nie inwestuje, żeby miało lepiej w przyszłości. Śmieszą mnie te wszystkie teksty "do szkoły niech ten dzieciak lepiej idzie." Można pogodzić jedno i drugie, poza tym szkoła nie ucieknie, a kariera tak. Życzę sukcesów dziewczynom, utalentowane są i korzystają z 5 min. 

Wszystko fajnie, tylko one zachowują się jak dorosłe bo dorośli je tak nakręcają. Gwiazdki Disneya też za małolata latały po scenie z uśmiechem przyklejonym, jak lalki nakręcone. Miley, Demi, Bieber (tak, wiem, on nie jest z Disneya), Ariana. Potem problemy z narkotykami, z własną tożsamością, różne zawirowania. Nie puściłabym bym dziecka w coś takiego. Niech jeździ na jakieś międzyszkolne zawody i śpiewa, jeśli lubi ale w taki świat nigdy... do 18, a później droga wolna. Powiedzielibyście, że ta Viki to dziecko z 6 klasy podstawówki? Nie tylko z wglądu, ale i z zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goj z Polin

Też nie chciałbym dla córki doli celebryty. 

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystko fajnie, tylko one zachowują się jak dorosłe bo dorośli je tak nakręcają. Gwiazdki Disneya też za małolata latały po scenie z uśmiechem przyklejonym, jak lalki nakręcone. Miley, Demi, Bieber (tak, wiem, on nie jest z Disneya), Ariana. Potem problemy z narkotykami, z własną tożsamością, różne zawirowania. Nie puściłabym bym dziecka w coś takiego. Niech jeździ na jakieś międzyszkolne zawody i śpiewa, jeśli lubi ale w taki świat nigdy... do 18, a później droga wolna. Powiedzielibyście, że ta Viki to dziecko z 6 klasy podstawówki? Nie tylko z wglądu, ale i z zachowania.

Też nie chciałbym dla swojej córki losu celebryty i aby przesiąkła tym zmanierowanym, zepsutym środowiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Goj z Polin napisał:

Też nie chciałbym dla córki doli celebryty. 

Też nie chciałbym dla swojej córki losu celebryty i aby przesiąkła tym zmanierowanym, zepsutym środowiskiem.

Ludzie są ogólnie podli i zmanierowani do tego nie trzeba show biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Dlaczego to dziecko wygląda tak poważnie? Jak ktoś zauważył, ona jest cyganką. A cyganie mają "ciapaty" odcień skóry jak każdy hindus, a taki brudnawy odcień postarza. Wejdźcie sobie na voice of poland junior i zobaczcie. Tam widać dziecko. Cygańskie dziecko z krwi i kości. Nie do pomylenia z inną nacją. Potem doszedł makijaż, który robi z takiej twarzy całkiem poważną twarz, fryzura, ciuchy. Trochę mi żal tego dziecka, bo jak uda się jej zarobić trochę kasy jako dziecko, to ona tych pieniędzy nigdy nie zobaczy. Istnieje jeszcze szansa, ze jej w wieku 14 lat za mąż nie wydadzą, bo tatusiowi kasa ucieknie. Niestety, to taki naród.

Co to znaczy że ona ma burdnawy odcień skóry? Śmierdzi od Ciebie rasizmem na kilometr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy że ona ma burdnawy odcień skóry? Śmierdzi od Ciebie rasizmem na kilometr 

Jaki rasizm? Przecież Hindusi to rasa biała, to jaki rasizm niedouczona kre/tynko. Tak samo mieszkańcy bliskiego wschodu. Jak myślisz, dlaczego muzułmanie, Hindusi, Rumuni nazywani są brudasami, chociaż muzułmanie na pewno brudni nie chodzą? Bo majątek specyficzny odcień skóry. Zawsze człowiek biały o bardzo ciemnej karnacji będzie wyglądać jak brudny, zawsze. A przynajmniej większość  z nich. Zobacz jak brzydko starzeją  się Hiszpanie, albo Włosi. Zestaw sobie dla porównania człowieka rasy czarnej. Czarni mają całkowicie inna skórę. Ten kolor jest czysty, piękny niezależnie, czy on jest jak kakao, czy jak heban. A "ciapaty" ma przebarwienia itd. W większości odcień skóry białego człowieka z bardzo ciemną karnacją jest brzydki. Najpierw się im przyjrzyj, a dopiero potem pierdziel o rasiźmie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaki rasizm? Przecież Hindusi to rasa biała, to jaki rasizm niedouczona kre/tynko. Tak samo mieszkańcy bliskiego wschodu. Jak myślisz, dlaczego muzułmanie, Hindusi, Rumuni nazywani są brudasami, chociaż muzułmanie na pewno brudni nie chodzą? Bo majątek specyficzny odcień skóry. Zawsze człowiek biały o bardzo ciemnej karnacji będzie wyglądać jak brudny, zawsze. A przynajmniej większość  z nich. Zobacz jak brzydko starzeją  się Hiszpanie, albo Włosi. Zestaw sobie dla porównania człowieka rasy czarnej. Czarni mają całkowicie inna skórę. Ten kolor jest czysty, piękny niezależnie, czy on jest jak kakao, czy jak heban. A "ciapaty" ma przebarwienia itd. W większości odcień skóry białego człowieka z bardzo ciemną karnacją jest brzydki. Najpierw się im przyjrzyj, a dopiero potem pierdziel o rasiźmie. 

 

Zamilcz rasistko bo piszesz że ktoś ma BRUDY odcień skóry a później się do kogoś rzucasz , naziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jaki rasizm? Przecież Hindusi to rasa biała, to jaki rasizm niedouczona kre/tynko. Tak samo mieszkańcy bliskiego wschodu. Jak myślisz, dlaczego muzułmanie, Hindusi, Rumuni nazywani są brudasami, chociaż muzułmanie na pewno brudni nie chodzą? Bo majątek specyficzny odcień skóry. Zawsze człowiek biały o bardzo ciemnej karnacji będzie wyglądać jak brudny, zawsze. A przynajmniej większość  z nich. Zobacz jak brzydko starzeją  się Hiszpanie, albo Włosi. Zestaw sobie dla porównania człowieka rasy czarnej. Czarni mają całkowicie inna skórę. Ten kolor jest czysty, piękny niezależnie, czy on jest jak kakao, czy jak heban. A "ciapaty" ma przebarwienia itd. W większości odcień skóry białego człowieka z bardzo ciemną karnacją jest brzydki. Najpierw się im przyjrzyj, a dopiero potem pierdziel o rasiźmie. 

 

Krety//nka i baranem jesteś ty bo uprawiasz publicznie rasizm mówiąc że osoby o ciemnym odcieniu skory to brudasy , jesteś prymitywem o rasistwskich pogladach , Hitler polakow też nie miał za ludzi i uważał za gorsza brudna radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalnie wygląda, jak nastolatka max 15 lat bym jej dała. Ludzie w ogóle nie potrafią oceniać wieku, kiedyś było im łatwiej, bo ubiór i fryzura mocno się różniły w zależności od wieku. A teraz zgłupieli, nie widzą, że dzieciak z makijażem to dzieciak albo, że babka jest stara, bo nie ma trwałej i kwiecistej ...enki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość roksana napisał:

jak to nie wyszło?A 2 albo i 3 bombelki to kto zrobił?To nic że już siódmy rok gniją na wychowawczym w domu siedząc bez przerwy na forum dla przegrywów

Skoro to forum dla przegrywów to nic dziwnego że sie tu udzielasz. Czy wszystkie roksany są takie tępe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×