Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia

Sex

Polecane posty

Gość gosia

hej mam 31 lat do tej pory uprawiałam jedynie sex analny , nigdy nie miałam stałego partnera bo jakos nie chciałam , sex zdarza sie zawsze gdy jade na delegacje z pracy , no i pare razy na dyskotece , faceci zawsze chcą w cipke a ja odmawiam no i dochodzi do sexu analnego, mam zawsze super orgazmy , ktore sa nie do opanowania sex w pochwe postanowiłam oddac temu jedynemu , no i poznałam taka osobe , chce z nim uprawiac sex , tylko nie wiem jak to jest w cipke, jakie odczucia itd?, i czy jesli zrobie to pierwszy raz w tym wieku to bede  krwawiła? No i jesli nie mam przerwanej błony to jestem dziewicą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosia napisał:

hej mam 31 lat do tej pory uprawiałam jedynie sex analny , nigdy nie miałam stałego partnera bo jakos nie chciałam , sex zdarza sie zawsze gdy jade na delegacje z pracy , no i pare razy na dyskotece , faceci zawsze chcą w cipke a ja odmawiam no i dochodzi do sexu analnego, mam zawsze super orgazmy , ktore sa nie do opanowania sex w pochwe postanowiłam oddac temu jedynemu , no i poznałam taka osobe , chce z nim uprawiac sex , tylko nie wiem jak to jest w cipke, jakie odczucia itd?, i czy jesli zrobie to pierwszy raz w tym wieku to bede  krwawiła? No i jesli nie mam przerwanej błony to jestem dziewicą ???

ściema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Spytaj swojej starej misiaczku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777

Orgazm analny masz? Spróbuj czy nie masz punktu g w gębie to bedziesz mial orgazm przy robieniu loda misiaczku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

ja zawsze wole w pochwe , przy sexie analnym nie mam takiej przyjemności , i  zawsze jest wieksza przyjemnosc w pochwe , przynajmniej z mojej strony , wiec sama widzisz jesli sex analny robi ci taka przyjemnosc to co bedzie przy sexie klasycznym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

a ja mam pytanie z innej beczki , czy w Polsce są organizowane jakieś gangbagi  np. kraków , katowice ? bo stwierdziłam ze w zyciu trzeba wszystkiego spróbować a gangbangu chciała bym bardzo, chciała bym ze spustem w cipke no ale to sa tylko marzenia (bo wiadomo ze bez zabezpieczenia nie zrobie tego zeby sie czyms nie zarazic) , zeby potem  nie załować ze czegos nie sprobowałam gdy byłam młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość kasia 23 napisał:

a ja mam pytanie z innej beczki , czy w Polsce są organizowane jakieś gangbagi  np. kraków , katowice ? bo stwierdziłam ze w zyciu trzeba wszystkiego spróbować a gangbangu chciała bym bardzo, chciała bym ze spustem w cipke no ale to sa tylko marzenia (bo wiadomo ze bez zabezpieczenia nie zrobie tego zeby sie czyms nie zarazic) , zeby potem  nie załować ze czegos nie sprobowałam gdy byłam młoda

a moze spróbuj trójkąt najpierw żeby sprawdzic czy ci sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

trójkąta próbowałam 3 razy  na wakacjach w grecji i było super w szczególnosci pierwszy raz na plaży 🙂 dlatego chce cos wiecej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość kasia 23 napisał:

trójkąta próbowałam 3 razy  na wakacjach w grecji i było super w szczególnosci pierwszy raz na plaży 🙂 dlatego chce cos wiecej teraz

Znałaś tych z plazy czy przepadek?:)

tak z marszu chcesz? czy najpierw poznać towarzystwo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

nie znałam , znalazłam ustronne miejsce na plaży razem z kolezanka i cały dzień spedziłam tam naga , zresztą jak całe wakacje 🙂 a panowie przechodzili akurat,  i od slowa do slowa a zreszta co tu mowic sama tego chciałam 🙂 oni byli na poczatku tylko tacy niezdecydowani, dopiero jak  byli to polacy, a ja udawałam ze nie jestem z polski i po angielsku z nimi gadałam hehe. Kolezanka to taka typu co nawet stanika nie sciagnie , nawet przy mnie, po sexie na plazy zaczeła mi morały prawic , ze jak to tak ze jestem nie wiadomo  kim, ze tak przy niej wszystko , itp itd. Tak z marszu nie chciała bym nikogo znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość kasia 23 napisał:

nie znałam , znalazłam ustronne miejsce na plaży razem z kolezanka i cały dzień spedziłam tam naga , zresztą jak całe wakacje 🙂 a panowie przechodzili akurat,  i od slowa do slowa a zreszta co tu mowic sama tego chciałam 🙂 oni byli na poczatku tylko tacy niezdecydowani, dopiero jak  byli to polacy, a ja udawałam ze nie jestem z polski i po angielsku z nimi gadałam hehe. Kolezanka to taka typu co nawet stanika nie sciagnie , nawet przy mnie, po sexie na plazy zaczeła mi morały prawic , ze jak to tak ze jestem nie wiadomo  kim, ze tak przy niej wszystko , itp itd. Tak z marszu nie chciała bym nikogo znac..

sa takie kluby swingersów:) fajna laska jesteś poszedł bym z Toba:)

a ta koleżanka cały czas była przy tym? jak sie seksiłas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

no była , tylko nie wiedziała w ktora strone patrzeć, powiedziała ze juz ze mną nigdzie nie pojedzie. A gdzie takie kluby jeśli mozna wiedzieć ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość kasia 23 napisał:

no była , tylko nie wiedziała w ktora strone patrzeć, powiedziała ze juz ze mną nigdzie nie pojedzie. A gdzie takie kluby jeśli mozna wiedzieć ?

 

Wolałbym z tobą tam pójść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

a mowią ze faceci sa tacy i owacy a tu dziewczyny sie seksia z kim popadnie, jak juz wyjada na delegacje to robia nie stworzone rzeczy , lataja bez majtek biora udział w orgiach itd, jak by mogly to by faceta zgwałciły , sa daleko i uwazaja ze ich nikt nie zna to moga wszystko, . Pare razy byłem tego swiadkiem po prostu szok , a potem dzwonia do chłopaka czy meza i mowia och kchanie jak tesknie za toba i takie srate tate, a nastepnej nocy to samo i to bez zahamowan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość marcin napisał:

a mowią ze faceci sa tacy i owacy a tu dziewczyny sie seksia z kim popadnie, jak juz wyjada na delegacje to robia nie stworzone rzeczy , lataja bez majtek biora udział w orgiach itd, jak by mogly to by faceta zgwałciły , sa daleko i uwazaja ze ich nikt nie zna to moga wszystko, . Pare razy byłem tego swiadkiem po prostu szok , a potem dzwonia do chłopaka czy meza i mowia och kchanie jak tesknie za toba i takie srate tate, a nastepnej nocy to samo i to bez zahamowan 

z jedna sie seksiłem jak rozmawiała z mężem przez tel.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość kasia 23 napisał:

no była , tylko nie wiedziała w ktora strone patrzeć, powiedziała ze juz ze mną nigdzie nie pojedzie. A gdzie takie kluby jeśli mozna wiedzieć ?

 

znalazłas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

nie znalazłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość kasia 23 napisał:

nie znalazłam 😞

Dobra będę Cie musiał zaprowadzić:) a odpowiednio sexy strój masz na taka imprezę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

to tam trzeba strój mieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość kasia 23 napisał:

to tam trzeba strój mieć ??

od razu nago wejdziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

ja myslałam że sie gdzies rozbiera w szatni i nago wlasnie wchodzi, no bo po  co tam ubranie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość kasia 23 napisał:

ja myslałam że sie gdzies rozbiera w szatni i nago wlasnie wchodzi, no bo po  co tam ubranie??

można i tak:)) ale szpilki maja zostać:) i ewentualnie pończochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
51 minut temu, Gość kasia 23 napisał:

ja myslałam że sie gdzies rozbiera w szatni i nago wlasnie wchodzi, no bo po  co tam ubranie??

Kasia To ilu naraz bys chciała zaliczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Byłem widziałem oceniam. Jeśli ktoś zamierza spróbować pierwszego razu w takim klubie to gorąco polecam bo jest jeszcze lepiej niż piszą o tym. Na wstępie przywita Was miła pani która wam juz przy kasie wszystko spokojnie wyjaśni i poinstruje co dalej i ze w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości to ona tu jest. Krok dalej to impreza na wysokim kulturalnym poziomie... nie jakaś tam wiejska potupaja lecz z klasą gdzie nie do końca chodzi o imprezę ale o nabycie nowych kontaktów i zaprzyjaźnienie się z nowym otoczeniem. Następnie otwiera się poziom pierwszy i drugi gdzie można naprawdę poczuć się tam bezpiecznie gdyż czuwa ochroniarz i patrzy czy ktoś się komuś nie naprzyksza... faktycznie można zobaczyć sceny prosto z filmów i Hollywood ale też można poznać wielu ludzi i nie jest to utrudnione ponieważ każdy wie po co tam przyszedł... trzeba to poprostu przeżyć.. byłem tam ze swoją dziewczyną i nasze i tak dobre relacje bardziej się poprawiły i jest naprawdę o czym rozmawiać i wspominać po takiej wizycie w klubie.. sauna, Jacuzzi, dwa bary, darmowe przystawki, wszędzie czyste ręczniki do dyspozycji i środki higieny, lekko zaciemniony klimat i naprawdę nie będziecie się tam nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

nie wiem ilu nie mam konkretnych liczb , napewno tylu ile bede mogła wytrzymać i jednoczesnie czuc sie komfortowo nic na siłe 🙂 a co do stroju to kiedy tylko sie da lubie przebywać nago, całe wczasy praktycznie tak spedziłam plaza nago, pokoj nago, tylko w droge na plaze no i chodzac po miescie zwiewna ...enke zakładałam , czego kolezanka nie mogła zrozumiec i powiedziala ze ona by tak nie zrobiła, oczywiscie w domu gdy nie ma nikogo tez tak lubie chodzic .A co do takich klubow to chciała bym zeby jakaś dziewczyna sie wypowiedziała ktora brała udział w gangbang jak to tam jest no i ilu ja zaliczyło ile sie wogole da przyjac , no wiadomo kazda ma inna fizjologie i jedna wiecej druga mniej .Ja tylko 2 mialam jeden po drugim wiec nie wiem jak jest z wieksza liczba czy da sie wytrzymac np 10 czy moze 20 lub 50(oczywiscie to chyba przesada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość kasia 23 napisał:

nie wiem ilu nie mam konkretnych liczb , napewno tylu ile bede mogła wytrzymać i jednoczesnie czuc sie komfortowo nic na siłe 🙂 a co do stroju to kiedy tylko sie da lubie przebywać nago, całe wczasy praktycznie tak spedziłam plaza nago, pokoj nago, tylko w droge na plaze no i chodzac po miescie zwiewna ...enke zakładałam , czego kolezanka nie mogła zrozumiec i powiedziala ze ona by tak nie zrobiła, oczywiscie w domu gdy nie ma nikogo tez tak lubie chodzic .A co do takich klubow to chciała bym zeby jakaś dziewczyna sie wypowiedziała ktora brała udział w gangbang jak to tam jest no i ilu ja zaliczyło ile sie wogole da przyjac , no wiadomo kazda ma inna fizjologie i jedna wiecej druga mniej .Ja tylko 2 mialam jeden po drugim wiec nie wiem jak jest z wieksza liczba czy da sie wytrzymac np 10 czy moze 20 lub 50(oczywiscie to chyba przesada)

a z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 23

południowej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość kasia 23 napisał:

południowej 🙂

To gdzie do tego klubu w jakim mieście chciałabyś isc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Takie są Kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

ja kiedyś brałam udział w gangbangu w pewnym klubie , miałam tylko isc i zobaczyc jak tam jest ale podniecenie było takie ze po godzinie pozwoliłam by sciagneli ze mnie bielizne i robili swoje a ilu partnerow hmm nie liczyłam ale mysle ze gdzies kolo 20, tylko trzeba uważać bo jeden ... włożył mi bez gumki zrobił pare ruchow ale w pore zauwazylam i go odepchnełam a potem dostał w twarz a ja dosć ze nie biore pigułek to mogłam sie zarazic , na szczescie sie przebadałam i uff wszystko ok, a gdyby wział mnie od tyłu to bym nawet nie zauważyła i zapewne by we mnie zakonczył a ja bym nawet nie wiedziała. Pewnie to był odosobniony przypadek ale uważajcie na siebie, no chyba ze chcecie swiadomie bez gumki to wtedy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×