Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia

Sex

Polecane posty

Gość gosc
8 minut temu, Gość ola napisał:

ja kiedyś brałam udział w gangbangu w pewnym klubie , miałam tylko isc i zobaczyc jak tam jest ale podniecenie było takie ze po godzinie pozwoliłam by sciagneli ze mnie bielizne i robili swoje a ilu partnerow hmm nie liczyłam ale mysle ze gdzies kolo 20, tylko trzeba uważać bo jeden ... włożył mi bez gumki zrobił pare ruchow ale w pore zauwazylam i go odepchnełam a potem dostał w twarz a ja dosć ze nie biore pigułek to mogłam sie zarazic , na szczescie sie przebadałam i uff wszystko ok, a gdyby wział mnie od tyłu to bym nawet nie zauważyła i zapewne by we mnie zakonczył a ja bym nawet nie wiedziała. Pewnie to był odosobniony przypadek ale uważajcie na siebie, no chyba ze chcecie swiadomie bez gumki to wtedy ok

a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

 ja 27 muszę jeszcze dodać że było mega , orgazmów nie da się opisać i jeszcze to ze wszyscy naokoło patrzą, a co do partnerow to mysle ze max wytrzymała bym około 30 , więcej bym nie dała rady chyba...albo nie sprawiało by mi to przyjemności tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

 ja 27 muszę jeszcze dodać że było mega , orgazmów nie da się opisać i jeszcze to ze wszyscy naokoło patrzą, a co do partnerow to mysle ze max wytrzymała bym około 30 , więcej bym nie dała rady chyba...albo nie sprawiało by mi to przyjemności tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość ola napisał:

 ja 27 muszę jeszcze dodać że było mega , orgazmów nie da się opisać i jeszcze to ze wszyscy naokoło patrzą, a co do partnerow to mysle ze max wytrzymała bym około 30 , więcej bym nie dała rady chyba...albo nie sprawiało by mi to przyjemności tak mysle

poszłaś tam sama?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

tak sama  bo nie chciałam by ktoś o tym wiedział a tak to same nieznajome twarze  były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość ola napisał:

tak sama  bo nie chciałam by ktoś o tym wiedział a tak to same nieznajome twarze  były 

opisz dokłądniej jak tam jest:) jak wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 25

ja myślałam nad tym i odkładałam z dnia na dzień  i w końcu gdzieś po 2 latach się wybrałam z koleżanką ona była jedynie obserwatorką bo nie mogła się przełamać . Mnie się tak spodobało ze wybrałyśmy się 2 raz i koleżance tym razem nogi się z podniecenia tak ugięły ze spróbowała , było fantastic mega, niesamowite uczucie chodzić po klubie nago i bierze cie kto chce i kiedy chce , praktycznie przez całą noc w mojej cipce non stop ktoś był. A co do pytania ilu to nie mam najmniejszego pojęcia...ale wiem ze mogła bym dalej  tak bez końca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
2 minuty temu, Gość karolina 25 napisał:

ja myślałam nad tym i odkładałam z dnia na dzień  i w końcu gdzieś po 2 latach się wybrałam z koleżanką ona była jedynie obserwatorką bo nie mogła się przełamać . Mnie się tak spodobało ze wybrałyśmy się 2 raz i koleżance tym razem nogi się z podniecenia tak ugięły ze spróbowała , było fantastic mega, niesamowite uczucie chodzić po klubie nago i bierze cie kto chce i kiedy chce , praktycznie przez całą noc w mojej cipce non stop ktoś był. A co do pytania ilu to nie mam najmniejszego pojęcia...ale wiem ze mogła bym dalej  tak bez końca 🙂

Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dziewczyny fantazjują:) o ile to dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

dziewczyny fantazjują:) o ile to dziewczyny:)

Niech fantazjują. Kiedyś te fantazje trzeba spełnić;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Czytając to nie wiem czy są jeszcze jakieś normalne dziewczyny, poznasz taką , niby taka niewinna niedostepna  , niesmiała a nie wiesz co robiła wcześniej,   albo robi do tej pory. Spotyka sie z tobą a potem idzie gdzies tam i daje dupy 30 innym bo to niby takie mega, takie orgazmy , jedzie z koleżanką na wczasy a tam praktycznie 24h na dobę się z kimś sexi , trójkąty z przypadkowymi ludźmi na plaży no tak jak by to było napicie się lampki wina , jednym słowem masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 25

do "gość Marek " że uwielbiam sex to nie wiem jakaś gorsza jestem czy coś ? krzywdę komuś robię - no chyba nie, nie mam stałego partnera i takowego nie miałam wiec nie wiem w czym problem? Jeśli bede miała chłopaka czy meza to tego nie bede robiła , a teraz jestem wolna wiec mogę jak to nazwałeś 'sexić" sie do woli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość karolina 25 napisał:

do "gość Marek " że uwielbiam sex to nie wiem jakaś gorsza jestem czy coś ? krzywdę komuś robię - no chyba nie, nie mam stałego partnera i takowego nie miałam wiec nie wiem w czym problem? Jeśli bede miała chłopaka czy meza to tego nie bede robiła , a teraz jestem wolna wiec mogę jak to nazwałeś 'sexić" sie do woli ...

i bardzo ładnie:) nie ograniczaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×