Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

obciazenie glukoza, tez szybko bilo wam serce?

Polecane posty

Gość gosc

Hej, dzis rano mialam badanie obciazenie glukoza. Udalo mi sie to badanie wykonac, po 3 pobraniu krwi wszystko zwrocilam. W czasie badania serce bardzo szybko mi bilo okolo 130-140/min. (lekarka sprawdzala)

Do teraz serce bardzo szybko mi wali i jest mi slabo, czy wy tez mialyscie podobne objawy po tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Robiłam już kilkakrotnie i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dwa razy miałam to badanie i dwa razy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja też nie miałam takich objawów. Robiłam dwa razy.

Pogadaj może o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja też nie miałam takich objawów. Robiłam dwa razy.

Pogadaj może o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też muszę zrobić to badanie i bardzo się moje ze nie dam rady i wszystko zwrócę, chciałabym już mieć to za sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też muszę zrobić to badanie i bardzo się moje ze nie dam rady i wszystko zwrócę, chciałabym już mieć to za sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, nigdy. Miałam to badanie przy każdej ciąży bo wychodzi mi cukrzyca ciążowa. 
Moze stres? Boisz się pobierania krwi? Moze tu tkwi powòd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam tak. Przed ciążą wszystko super i świetnie się czułam po wypiciu glukozy. Wyniki super. W ciąży upadłam przed gabinetem, gorące poty mnie zalały, serce biło strasznie szybko, nie straciłam przytomności, ale opadłam z sił. Wyszła ogromna cukrzyca ciążowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidzi

Miałam tak w obu ciążach. Po wypiciu mega poty i szybsze bicie serca. Potem szarpanie na wymioty które trzeba przeżyć głęboko oddychając. Nie wyszła mi nigdy cukrzyca. Mój patent to wypić to duszkiem, inaczej zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Fidzi napisał:

Miałam tak w obu ciążach. Po wypiciu mega poty i szybsze bicie serca. Potem szarpanie na wymioty które trzeba przeżyć głęboko oddychając. Nie wyszła mi nigdy cukrzyca. Mój patent to wypić to duszkiem, inaczej zwrot.

Powinno się wypić małymi łyczkami w 5min gdybys miała cukrzyce mogłabyś stracić przytomność po takim „wypiciu duszkiem” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tak mam po każdym nie-cukrzycowym śniadaniu, pomimo że w badaniach nie wychodzi mi cukrzyca. Jeśli zjem np chleb razowy z szynką i warzywami to jest ok. A gdybym zaszalała np z białą bułką z masłem i miodem to puls szaleje właśnie do 130 i czuję jakbym miała zemdleć. Glukozę przetrwałam ale serce mi waliło. Co dziwne, wynik mieścił się w normie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×