Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Kiedy pierwszy raz bylyscie u lekarza?

Polecane posty

Gość Hania

Jak zobaczylyscie dwie kreski, który to był tydzień i który dzień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 1 ciąży w 5 tyg w drugiej w 8tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Hania napisał:

Jak zobaczylyscie dwie kreski, który to był tydzień i który dzień? 

W 1 szej w 8 tydz. W drugiej 2 tydzien. Poszlam od razu do lekarza, potrzebny byl mi papier. Gdyby nie byl mi potrzebny, czulabym sie dobrze, nie krwawilabym itd poszlabym ok. 6-8 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test zrobiłam dokładnie tydzień po dniu spodziewanej miesiączki a do lekarza poszłam dopiero w 3 lub 4 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

W 1 szej w 8 tydz. W drugiej 2 tydzien. Poszlam od razu do lekarza, potrzebny byl mi papier. Gdyby nie byl mi potrzebny, czulabym sie dobrze, nie krwawilabym itd poszlabym ok. 6-8 tygodnia

Jak to możliwe, poszłaś do lekarza po zwolnienie jeszcze przed zapłodnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

4tydzien bo wiedziałam że w ciąży będę potrzebowac zastrzyków na rozrzedzenie krwi więc w sumie tylko po recepte no ale byłam.

1 usg (jeśli pytasz o wizyte estricto ginekologiczną)  odbyło się podczas kolejnej wizyty 5+3 i miałam serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gościnka napisał:

Jak to możliwe, poszłaś do lekarza po zwolnienie jeszcze przed zapłodnieniem?

Nie rozumiem.. 2 kreski zobaczylam w 1szej ciazy w 8 tyg, w 2giej ciazy w 2 tygodniu. No i poszlam do lekarza od razu.. 

Gdybym nie potrzebowala papierka o tym, ze jestem w ciazy poszlabym w 1 szej ciazy tak samo i 2giej ciazy tez. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja byłam, gdy równo skończyłam 6 tydzien. Serduszka jeszcze nie było. Lekarz zlecił mi podstawowe badania krwi i moczu i następnego dnia miałam tel, że mam się pilnie stawić u lekarza, bo mam kiepskie wyniki tarczycy. Poszłam dwa dni później i serduszko już biło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem.. 2 kreski zobaczylam w 1szej ciazy w 8 tyg, w 2giej ciazy w 2 tygodniu. No i poszlam do lekarza od razu.. 

Gdybym nie potrzebowala papierka o tym, ze jestem w ciazy poszlabym w 1 szej ciazy tak samo i 2giej ciazy tez. Tyle

Nie da się wiedzieć o ciąży w drugim tygodniu. Tygodnie ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. A więc na mniej więcej drugi tydzień przypada owulacja. Dzień spodziewanej miesiączki (która nie następuje) to 4-5 tydzień ciąży. Wtedy najwcześniej możesz stwierdzić ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem.. 2 kreski zobaczylam w 1szej ciazy w 8 tyg, w 2giej ciazy w 2 tygodniu. No i poszlam do lekarza od razu.. 

Gdybym nie potrzebowala papierka o tym, ze jestem w ciazy poszlabym w 1 szej ciazy tak samo i 2giej ciazy tez. Tyle

Nie da się wiedzieć o ciąży w drugim tygodniu. Tygodnie ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. A więc na mniej więcej drugi tydzień przypada owulacja. Dzień spodziewanej miesiączki (która nie następuje) to 4-5 tydzień ciąży. Wtedy najwcześniej możesz stwierdzić ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gościnka napisał:

Nie da się wiedzieć o ciąży w drugim tygodniu. Tygodnie ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. A więc na mniej więcej drugi tydzień przypada owulacja. Dzień spodziewanej miesiączki (która nie następuje) to 4-5 tydzień ciąży. Wtedy najwcześniej możesz stwierdzić ciążę. 

Test clear blue elektroniczny liczy faktyczne tygodnie ciąży 😄 jeśli wyświetli 1-2 to rzeczywiście liczy ciąże a nie wiek od ost miesiączki 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test wyszedł 3dni po spodziewanej A pierwsza wizyta w 5+2 ale był tylko pecherzyk,w 8tc było serduszko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kreski zobaczyłam w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, u lekarza byłam w siódmym tygodniu, a może to był już ukończony siódmy? Co do dnia to Ci nie powiem, bo nie pamięta. Ale normalnie było już USG, tylko czy takie dokładne? Dopiero w 13 tyg dowiedziałam się, że bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w ósmym tygodniu jak pomyślałam, że coś jest nie tak i zrobiłam test, a na drugi dzień poszłam do lekarza. Może poszłabym wcześniej gdybym wiedziała, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×