Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczerzepytam

Dlaczego w większości związków małżeńskich po pewnym czasie jest tak, że żona nie chcę dawać mężowi?

Polecane posty

Gość szczerzepytam

Co to za absurd, że jak jeszcze byli zwykłą parą to taka kobieta r0chała się jak króliczek, non stop, często z własnej inicjatywy a wlasnie po slubie juz praktycznie nie chce tego robić? przeciez to dosłownie zabija psychicznie takiego faceta... czemu kobiety tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rutyna małżeńska a po kilku latach szukają skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

Ale kochankowi to daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość szczerzepytam napisał:

Co to za absurd, że jak jeszcze byli zwykłą parą to taka kobieta r0chała się jak króliczek, non stop, często z własnej inicjatywy a wlasnie po slubie juz praktycznie nie chce tego robić? przeciez to dosłownie zabija psychicznie takiego faceta... czemu kobiety tak mają?

Spytaj się żony,  nie nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
5 minut temu, Gość Mąż napisał:

Ale kochankowi to daje!

Moja dawała mi tylko 2 lata po zawarciu związku jak urodziło się dziecko a potem znalazła se jakiegoś gogusia i jemu dawała a mi nie. Z tego co wiem to goguś zrobił jej drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proste chyba...Bo jej nie kręci nie ma chemi..nie czuję nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No, jak prostak używa określenia "dawać", to won na wycieraczkę, bo kanapy w salonie szkoda dla takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SieLanka

Też mnie to dziwi..w polszczy..Jak już urodzą dzieci to mąż śpi w altanie ...żałosne larwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

A ja mam w drugą stronę bo u mnie to mąż przestał mieć ochotę na sex. Kocham go i nie chce się z tego powodu rozstawać ale ja mam niestety większe potrzeby niż 1 raz na miesiąc. W dodatku jak sex jest tak rzadko to nietrudno się domyślić ile trwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne

Nawet na tym forum można się szybko dowiedzieć, że to nie chodzi o kobiety. Bo z facetami jest ten sam problem. Przed ślubem codziennie, a po ślubie już im się nie chce. Jest niewielki odsetek gdzie ludzie się dobierają pod tym względem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDUZA

ach ten seks bolesny dla mnie temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Żona nie chce dawać mężowi? Chyba na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmolada

Przygarniał kocioł garnkowi. 

Nie licząc problemow zdrowotnych, zaburzeń psychicznych. 

Faceci są wzrokowcami, kobiety sluchowcami tak z grubsza. Zacznijcie ludzie się edukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Prosty mechanizm

Kobieta przed ślubem używa seksu jako środka do zatrzymania faceta i przekonania go do ślubu

A jak już uda jej się usidlić wspomnianego jelenia to ona już więcej nic nie musi, dlatego zamyka piipę na kłódkę

A niech no tylko jeleń podskoczy to ona złoży pozew o rozwodzik i weźmie sobie połowę jego majątku + alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka

To faceci najpierw są do rany przyłóż a potem wszystko im lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraŻona

Ja Ci powiem dlaczego. Dlatego, że się nie wysilacie. Kobietę przed ślubem potraficie uwieść, poflirtować, rozpalić, a po ślubie traktujecie jak sprzątaczko- kucharkę, która nie powinna narzekać i na wasze zawołanie ma rozłożyć nogi. Ja po pretensjach, że znowu się o coś czepiam, olewającym stosunku do moich próśb czy uwag i zapachu spoconego ciała, albo zapachu piwa z ust robię się niedostępna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość szczerzepytam napisał:

Co to za absurd, że jak jeszcze byli zwykłą parą to taka kobieta r0chała się jak króliczek, non stop, często z własnej inicjatywy a wlasnie po slubie juz praktycznie nie chce tego robić? przeciez to dosłownie zabija psychicznie takiego faceta... czemu kobiety tak mają?

no bo... faceci tez kwiaty przed slubem, randeczki, kinka, spacerki, a po slubie to z tego co wiem piwko, telewizorek/laptopek, fotelik, bek! to taka mala zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, brokentiger87 napisał:

no bo... faceci tez kwiaty przed slubem, randeczki, kinka, spacerki, a po slubie to z tego co wiem piwko, telewizorek/laptopek, fotelik, bek! to taka mala zemsta

Nie rozumiem jak możecie mówić tak o wszystkich. Czy to oznacza że nie ma już mężczyzn którzy są naturalni i nadal lubią spędzać czas z żoną w miłych okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa2

Po pewnym czasie gdy facet się zapuści to się nie ma na niego ochoty...to tak jak by kobieta przestała o siebie dbać też byś nie miał chęci...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego,że po kilkunastu latach sexu po kilka razy  w tygodniu to sie tym sexem rzygać chce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem jak możecie mówić tak o wszystkich. Czy to oznacza że nie ma już mężczyzn którzy są naturalni i nadal lubią spędzać czas z żoną w miłych okolicznościach?

tulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość aa2 napisał:

Po pewnym czasie gdy facet się zapuści to się nie ma na niego ochoty...to tak jak by kobieta przestała o siebie dbać też byś nie miał chęci...

 

Znam przypadki gdzie kobiety przestają dbać o siebie a dlaczego? Bo nie mają dla kogo! Bo męża już nie interesuje żona tylko czyste rzeczy, obiadek, porządek, grzeczne dzieci itp its!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze

To niech szanowny zacznie traktowac jak kobiete a nie jak worek do ruuu...chania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, brokentiger87 napisał:

tulę 🙂

Skąd taka nagroda ale dziękuję to miłe 🙂 na pewno się odwdzięcze. Wracając do tematu to trzeba poznać przyszłego męża, żone i połaczyć ma ich miłość a nie przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz

Autorze jesteś tu? Przeczytaj tę wszystkie komentarze, weź sobie do serca i daj nam wszystkim znać za tydzień dwa czy pomogło. A masz żonę czy tak tylko pytasz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1. Dla ogromnej części kobiet sex to waluta. Uprawiają go aby osiągnąć cel. Już dawno udowodniono, że w długotrwałych relacjach ale bez ślubu ilość stosunków jest większa.  To póki nie ma ślubu kobieta nie czuje się pewna.

2. Po urodzeniu dziecka w kobietach zachodzą bardzo wielkie zmiany. W sumie to nie ich wina ale gdyby były tego świadome mogłyby to odwrócić przy pomocy środków medycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

1. Dla ogromnej części kobiet sex to waluta. Uprawiają go aby osiągnąć cel. Już dawno udowodniono, że w długotrwałych relacjach ale bez ślubu ilość stosunków jest większa.  To póki nie ma ślubu kobieta nie czuje się pewna.

2. Po urodzeniu dziecka w kobietach zachodzą bardzo wielkie zmiany. W sumie to nie ich wina ale gdyby były tego świadome mogłyby to odwrócić przy pomocy środków medycznych. 

Urodziłam, a zmiana zaszła w mężu nie we mnie, mąż przytył od ślubu uwaga - 34 kg, rozleniwiał się rok po roku, zdziadział i po pracy biurowej 2 godziny śpi, film obejrzy leżąc, pochłonie 5000 kcal i dalej śpi. Po co mi leki, ja dam radę bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Skąd taka nagroda ale dziękuję to miłe 🙂 na pewno się odwdzięcze. Wracając do tematu to trzeba poznać przyszłego męża, żone i połaczyć ma ich miłość a nie przywiązanie.

🥇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem jak możecie mówić tak o wszystkich. Czy to oznacza że nie ma już mężczyzn którzy są naturalni i nadal lubią spędzać czas z żoną w miłych okolicznościach?

Ja bym lubił. Przecież od tego jest ukochana osoba, by spędzać z nią miło czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×