Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczerzepytam

Dlaczego w większości związków małżeńskich po pewnym czasie jest tak, że żona nie chcę dawać mężowi?

Polecane posty

Gość Gość

Łiła cie olewa. Zrób to samo choć raz pokaż honor. Bez ciebie ona tu zgnije bo tylko ty ja odzywiasz atencja. No i ja ale negatywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

Dobrze, że mi prawiczkowi prawie 30 letniemu nie grozi coś takiego.  Jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość On2897 napisał:

Dobrze, że mi prawiczkowi prawie 30 letniemu nie grozi coś takiego.  Jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie. 

oj tak, Ty to się wyśpisz :-p powiedział zlosliwy tygrys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Ale brzydcy ludzie się żenić na YouTube 😩 zrobię sobie kanapki z pasztetem 😗

XD jak te zdania do siebie pasuja. czemu jesteś niemily dla tygrysa dziś, chcesz mieć cos odgryzione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżaczek
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

XD jak te zdania do siebie pasuja. czemu jesteś niemily dla tygrysa dziś, chcesz mieć cos odgryzione?

Siusiaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pchłił
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

8 minut temu, brokentiger87 napisał: XD jak te zdania do siebie pasuja. czemu jesteś niemily dla tygrysa dziś, chcesz mieć cos odgryzione? X nabrałem ochoty na pasztet 😂 bo tygrys zignorować leżaczek linki w innym miejscu 😔  

Pasztet z broken na siusiaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, brokentiger87 napisał: XD jak te zdania do siebie pasuja. czemu jesteś niemily dla tygrysa dziś, chcesz mieć cos odgryzione? X nabrałem ochoty na pasztet 😂 bo tygrys zignorować leżaczek linki w innym miejscu 😔  

to co, to ma do budy isc kot, bo w gry nie klikal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałsz na flałszu

Co zrobiła łiła aby pomóc swoim braciom tygrysom w potrzebie? Jeden zdechł a ty nawet znicza nie wstawilas podła pchłiło. Alfie Evans pamiętamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, brokentiger87 napisał: to co, to ma do budy isc kot, bo w gry nie klikal? X nie gry 😔

nie mam myszki dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

1. Dla ogromnej części kobiet sex to waluta. Uprawiają go aby osiągnąć cel. Już dawno udowodniono, że w długotrwałych relacjach ale bez ślubu ilość stosunków jest większa.  To póki nie ma ślubu kobieta nie czuje się pewna.

To o tych stosunkach to powinnam sie dowiedziec przed slubem..wszyscy mi mowili ze po slubie ma sie ile chce I ze facetom nigdy dosc .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
2 godziny temu, Bolek napisał:

Macie rację że oboje zaczynają się zaniedbywać i przestają dbać o związek, najpierw właśnie z braku sexu flustracja, nerwy potem już tylko mieszkają razem bo dzieci. Ale właśnie od dziecka się to zaczyna, rzadko która matka dba o siebie i to jest normalne, każdy normalny facet to rozumie ale jeśli trwa to jakiś czas a nie 5 lat, ja kobieta wejdzie za bardzo w tryb "matka polka" to zaczyna się wszystko psuć, mimo że facet się stara, są kwiaty i próby randek których ona wogole nie zauważa,  choć dziecko ma już 3 lata! W końcu i facet kapituluje i siada z piwem przed tv, trwa to następne 3 lata - kobieta się ogarnia i ma pretensje że on nic w domu nie robi tylko piwsko chleje, on nawet na ogarnięta nie ma już ochoty nie widzi już w niej kobiety.... U kogo sex zanikł przed urodzeniem dziecka?

U mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuso

Dlatego nie  warto się zenic, bo co mi po lasce ktora mi nie daję? A w dodatku zawsze zdradzi potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta, która daje widocznie chce w końcu też dostawać. 

Jeżeli seks traktujesz w kategorii " kobieta daje" to nie dziw się, że w końcu ma już tego dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszuby

jak już się zdobędą to oboje przestają się starać, wchodzi rutyna i proza życia ( spanie, srànie, pierdzenie, bekanie, śmierdzące skarpety i brudne majty) , pozatym ile razy można powtarzać prostą prymitywną czynność, no ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem

To nie jest kwestia chcenia czy nie ale fizycznego pozadania. Udowodniono ze u mezczyzn pozadanie w wieloletnim zwiazku utrzymuje sie caly czas na podobnym poziomie (wylaczajac oczywiscie burze hormonow w 1szym roku) natomiast u kobiet z kazdym rokiem zwiazku pozadanie stopniowo maleje. Takze to nie jest wina kobiet tylko tego jak stworzyla je natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Kaszuby napisał:

jak już się zdobędą to oboje przestają się starać, wchodzi rutyna i proza życia ( spanie, srànie, pierdzenie, bekanie, śmierdzące skarpety i brudne majty) , pozatym ile razy można powtarzać prostą prymitywną czynność, no ludzie

Naprawdę srasz,  pierdzisz i bekasz przy kimś z kim jesteś.  Do tego masz śmierdzące skarpety i brudne majty.  

Jeżeli dla kogoś seks to tylko prosta i prymitywma czynność to faktycznie można w końcu mieć dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×