Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patka

M jak miłość

Polecane posty

Gość o  rany

Zosia   znowu  pokłóci  się   z mężem,  bo  filrtuje   z  jedną  chórzystek   ,  po  raz  kolejny  wraca  do domu  Barbary,  ku  przerażeniu  Marii  i Artura,  jak  długo  to  zniosą?

Ula  I  Bartek  pogodzą  się,  niech  mają  dziecko,  to  ich  połączy  na  zawsze

 

Ciachorowski   zagra  doktora  w  Na  dobre  i  na  złe,  tam  również  ma czarny  charakter

Lilka  będzie  chciała  się  zabić, połknie  tabletki

Magda  i  Andrzej  uciekną  z wesela  i  spędzą  noc  poślubną  bardzo  namiętnie

Janek  chce  być  z  Sonią  ,  ale ona go odpycha,  boi  się  ,że  chce zapomnieć  o  Uli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślad

Będzie  pogrzeb  Artura!  Jego  ciocia  będzie  podejrzewać,  że  Iza  coś  ukrywa,    kiedy  dadzą  z tym  spokój  ?

Ula  obcięła  włosy,  spędzi  noc  z  Bartkiem   w  sypialni,  pogodzą  się

Barbara  odkryje  kim  jest  młody  doktor  w przychodni  Artura,  zauważy  , że  na  grobie  Zenona  Łagody  położył  kwiaty,  co  on  knuje?  Czy  chce  ziemi, pieniędzy?

Basia,  córka  Marii  i  Artura  bardzo  się  zmieni,  nie  jest  już  małą  dziewczynką

Druga  Basia  chłodno  traktuje  Pawła,  zmieni  fryzurę,  ma  krótkie, gęste  włosy,  też  trochę  podrośnie,  Paweł  zwierzy  się  jej,  że  tęskni  za Julią

Nina  zemści  się na  Joasi,  podrzuci  jej  list  do  skrzynki,  że  Małgosia  wróci  do  Ameryki  i  zabierze  jej  Wojtka,  Asia  bardzo  się  zmartwi

 

Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

smutny był dzisiejszy odcinek, pokłakałam się na końcu, szkoda mi LILKI i Mateusza, brawo dla Matiego , bardzo  ją wspierał , niejeden dorosły męzczyzna by zostawił dziewczyne samą i uciekł a on widać że naprawdę kocha Lilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne
10 godzin temu, Gość BIUS napisał:

smutny był dzisiejszy odcinek, pokłakałam się na końcu, szkoda mi LILKI i Mateusza, brawo dla Matiego , bardzo  ją wspierał , niejeden dorosły męzczyzna by zostawił dziewczyne samą i uciekł a on widać że naprawdę kocha Lilke

Gwałcicielem  jest  właściciel  pubu  w  Lipnicy,  zarozumiały  kolega  Mateusza  z  imprezy  zna  tego  faceta,  on wszystko  wie  i  go  kryje

Córka  Marii  i  Artura  przytyła, zrobiła  sobie  kolorowe  warkocze,  wróciła  nastolatka

Ania  i  Kamil  znowu  będą  knuć  przeciwko  Magdzie  i  Andrzejowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

 w poniedziałek na moment wyszłam do kuchni i przegapiłam moment -czy było widać jak ktoś wrzuca Lilce te pigułke do drinka i czy celowo było do jej drinka czy ona wypiła go przypadkiem, wie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Było widać jak pigułka jest wrzucana do drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Lilka  będzie  chciała  się  zabić,   próbuje  skoczyć  z mostu,  Mateusz  ją  powstrzymuje,  zapobiega  tragedii

Mąż  Zosi  ukradnie  jabłka  z  sadu  Lucjana,  przyłapią  go  Paweł,  Piotr  i  Artur,  facet  tłumaczy  ,że  pożyczył  owoce,  żeby  zrobić  Kisielowej  niespodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsparcie  i  pomoc

Mateusz  jest  opiekuńczy  wobec  Lilki  ,  to  jest  piękne, wzruszyłam  się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam

Czy  złapią  tego  faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wrócę jeszcze do ślubu Magdy i Andrzeja- kto Magdzie zrobił taką krzywdę. Wyszła prosto z solarium do kosmetyczki przykleić za wielkie rzęsy, wyglądała jak śmierć na wczasach... na własnym ślubie i weselu a przecież to piękna kobieta.

Szkoda, że dodali wątek gwałtu. Mateusz i Lilka to piękna para niczym Piotrek i Kinga przed laty. Kiedyś było nie do pomyślenia żeby wrzucić komuś tabletkę gwałtu do drinka i go wykorzystać. Czasy się zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałabym w realu zobaczyć parę, która zostawia 4 małych dzieci (w tym 2 niemowlaków) z wujkiem, który nie ma własnych dzieci, a więc żadnego doświadczenia, i jadą nad Wisłę na spacer i lody, a potem gdzieś 100 km od Warszawy. Scenarzyści mocno pojechali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Chciałabym w realu zobaczyć parę, która zostawia 4 małych dzieci (w tym 2 niemowlaków) z wujkiem, który nie ma własnych dzieci, a więc żadnego doświadczenia, i jadą nad Wisłę na spacer i lody, a potem gdzieś 100 km od Warszawy. Scenarzyści mocno pojechali 🙂

Tzn z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Chciałabym w realu zobaczyć parę, która zostawia 4 małych dzieci (w tym 2 niemowlaków) z wujkiem, który nie ma własnych dzieci, a więc żadnego doświadczenia, i jadą nad Wisłę na spacer i lody, a potem gdzieś 100 km od Warszawy. Scenarzyści mocno pojechali 🙂

Tzn z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tzn z kim?

Córka  Kingi  jest  dużą  dziewczynką,    miałam  9  lat  i  zostawałam  z  malutką  siostrą,  dawałam  radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Grabina leży pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A Grabina leży pod Warszawą.

Grabina  kiedyś była spory kawałek od Warszawy, z biegiem lat magicznie się przeniosła  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
Dnia 24.01.2020 o 17:02, Gość gosc napisał:

Wrócę jeszcze do ślubu Magdy i Andrzeja- kto Magdzie zrobił taką krzywdę. Wyszła prosto z solarium do kosmetyczki przykleić za wielkie rzęsy, wyglądała jak śmierć na wczasach... na własnym ślubie i weselu a przecież to piękna kobieta.

Szkoda, że dodali wątek gwałtu. Mateusz i Lilka to piękna para niczym Piotrek i Kinga przed laty. Kiedyś było nie do pomyślenia żeby wrzucić komuś tabletkę gwałtu do drinka i go wykorzystać. Czasy się zmieniły

true we wszystkim. Magda wygladala wyjatkowo brzydko, watek z kolia u ciotki z doopy. Poza tym jedyna ciotka i co nie zaprosila jej na wesele? Stary Kaminski tez sie nie popisal, nachlany sie robi.

Oczywiscie kisielowa jest naczelnym zapychaczem watkow.

Bardzo szkoda lilki jak oni teraz wybrna z tego watku? poza tym to nierealne, zawsze robili z nich takich ostroznych mlodych ludzi i teraz co nagle udalo sie lilce pigulke wrzucic prawie ze w obecnosci mateusza?

Nie maja pomyslu na pawla ze az go w strone kingi popchneli? to bylo slabe. i co znowu przyjedzie wylupiasta baska i bedzie ustawiac pawla po katach, bedzie sie ganial za nia po calej wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiany

Basia  będzie  mściła  się  na  Ani  ,  uderzy  ją  piłką  na wf  ,  dziewczyna  zaleje  się  krwią,  zmartwiony  Paweł    myśli  o  psychologu,  przeraża   go  zachowanie  Basi,  ach  te  zakochane  nastolatki,  Ania  jest  ładna  ,  wrażliwa,  spokojna,  Basia  to  jeszcze  wyrośnięty,  niedojrzały  dzieciak,  czuła  się  niekochana,  było  jej  przykro  ,że  Damian  nie  chce  z  nią  być,  myślę,  że  on  tylko ją  lubił,  widać,  że  chłopak  jest  starszy

Basia  ma  piękne , gęste  włosy,   dobrze  wygląda  w  nowej  fryzurze,  stała  się  małą  kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mucha wygląda tragicznie, mogłaby coś zrobić z tymi zmarchami, bo straszy okropnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mucha wygląda tragicznie, mogłaby coś zrobić z tymi zmarchami, bo straszy okropnie 

Może  pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Nadia  , opiekunka  dzieci  Kingi   i  Pawła   zakocha  się  w  Pawle!

Olek  przyzna  się  do  śmierci  Artura,  myślę,  że  sytuacja  rozwiąże  się

Otar  zachoruje,  Łukasz  zajmie  się  restauracją,  bo  Sandra  nie  da  rady  z  wszystkim

Łukasz  pobije  się  byłym  gruzińskim  narzeczonym  Katii,  nie chce  ,żeby  facet  ,  który  jest  przestępcą  opiekował  się  jego  dzieckiem

 

Rany  Łukasza  opatrzy  Aga,  on  ją  pocałuje.....

Kamil  znowu  knuje  przeciwko  Magdzie  i  Andrzejowi

 

Piotr  zobaczy  jak  Paweł  czule  przytula  Kingę,  wybuchnie  awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy tylko mnie wnerwia ta Aga z bistro? Taka wszystko wiedzaca kto co z kim i gdzie. Mówi szeptem jak dla mnie. 

Zmarszczki Muchy sa ok, niech sie nie oszpeca tymi sztucznosciami rzęsy, solarium, to jej nie służy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiany

Ale  Ula  ma  fryzurę😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
 

Ale  Ula  ma  fryzurę😀

Troche jak stara baba, ale w sumie ladnie wczoraj wygladala. Kibicuje im bo Janka szczerze nie znosze, ciagle z jedna mina srajacego kota. I wiecznie wpindalajacy sie w zycie Uli.

Bardzo szkoda mi lilki, co oni kurdwa z nia zrobili? Oby nie byla w ciazy z tym bydlakiem, bo nie zniese tego psychicznie. Niech im w koncu ktos pomoze! Help!! Maryska psycholodzy zrobcie cos, bo jej matka nie sadze ze jest w stanie jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Troche jak stara baba, ale w sumie ladnie wczoraj wygladala. Kibicuje im bo Janka szczerze nie znosze, ciagle z jedna mina srajacego kota. I wiecznie wpindalajacy sie w zycie Uli.

Bardzo szkoda mi lilki, co oni kurdwa z nia zrobili? Oby nie byla w ciazy z tym bydlakiem, bo nie zniese tego psychicznie. Niech im w koncu ktos pomoze! Help!! Maryska psycholodzy zrobcie cos, bo jej matka nie sadze ze jest w stanie jej pomoc.

Lilka  będzie  w  ciąży,  załamie  się,  chce  skoczyć  z  mostu,  Mateusz  w  ostatniej  chwili  ją  powstrzyma,   wspiera  ją  ze  wszystkich  sił,  oświadczy  się  nad  rzeką,  podaruje  pierścionek  zaręczynowy  Hanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może się też okazać że sprawcą tej ciąży jest Mateusz; w końcu nie wiemy, kiedy miało miejsce ostatnie zbliżenie między nimi, mogło to równie dobrze być w ostatnią noc przed tym nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
 

Może się też okazać że sprawcą tej ciąży jest Mateusz; w końcu nie wiemy, kiedy miało miejsce ostatnie zbliżenie między nimi, mogło to równie dobrze być w ostatnią noc przed tym nieszczęściem.

łomatko nie zdzierze tego tematu 😞

niech ktos im pomoze!

Policja tez dziala do doopy, to juz drugie podejscie Mateusza a Sonka gada z tym oblesnym starym dziadem. Gdyby porozmawiala z nim juz wczesniej jak sie nalezy i nie pozwolila mu uciec, moze by wczesniej cos poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

mnie  też wkurza ta Aga z bistro od początku jej nie lubię

Lilki mi szkoda, Mateusz sie super zachował, fajny chłopak, przystojniak się z niego zrobił

-Ula fryzurę ma tragiczna , wyglada na 50 lat

bardzo lubię Jnka, bardzo przystojny facet, to Ulka latała z kazdym problemem do niego, to ona prosiła Janka by ratował z róznych opresjii Bartka

szkoda mi Basi, nieszczęśliwie sie zakochała, na poczatku pomagała Dmianowi, pewnie myślałą że on będzie z nia z wdzięcznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Basia  będzie  swatała  Pawła  z    mamą  swojej   koleżanki   ze  szkoły,  wolę   Julię,  bo  była  ładniejsza,  nowa  kobieta  nie jest  ciekawa     ,   widziałam  ją   na  zdjęciu

Bartek   straci   warsztat   samochodowy,  zostanie  podpalony  przez  złych  kolegów  z  przeszłości,  bo  pomógł   komuś  prześladowanemu,  Ula  jest  zła  na  Bartka,  że  ukrywał  przed   nią  kłopoty,  jak   będą  żyć,  może   powinni  wyjechać  daleko  ,założyliby  rodzinę

 

Kamil    udając  kogoś  innego   dowie  się,  że  Olek  jest  winny  śmierci  Artura,  młody  doktor   wpadnie  w  pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta z kopyta

Kamil trafi do knajpy otara i zakocha sie w sandrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×