Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

7/8 tydzien zero apetytu, nawet wody nie moge pic tez tak mialyscie

Polecane posty

Gość gosc

Jestem od koniec 7 tc, od 6 zaczely sie mdlosci i wymioty. Obecnie wymioty i mdlosci o kazdej porze dnia. Nawet nie biore kwasy foliowego i innych przepisanych lekow, bo wszystko zwracam. Dzis zjadlam tylko 2 lyzki owsianki z polowa banana. Zmuszam sie pic wode, ale nawet na to nie mam ochoty, bo przelewa mi sie w zoladku. Czy mialyscie podobny problem i co jadlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiesz, że 7/8 to ułamek? 7 części z 8. 7-8 znaczy siódmy lub ósmy tydzień. Przecież to są podstawy matematyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

7 na 8 tyd ciazy, ale masz sie do czego czepiac. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość gosc napisał:

7 na 8 tyd ciazy, ale masz sie do czego czepiac. masakra

Ale ciąży jest 40 tygodni a nie 8. Rozmnażają się takie co ani liczyć ani pisać nie potrafią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgkjfdddfftf

Współczuję bardzo mdłości i wymiotów. Miałam tak do końca 5miesiaca, to był koszmar.. Pij wode skoro mozesz, przyjmujesz, bo ja nie przyjmowałam i musiałam 2 razy iść na kroplowki do szpitala. Raczej nic nie pomoże Ci, musi minąć ale jak będziesz nadal tak wymiotować całe dnie, to idź do lekarza, przepisze Ci przeciwwymiotne czopki lub tabletki, bo się wykonczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym czasie chodzilam do pracy, zapach kawy i herbaty mnie wykanczal. Jak slyszalam wkspres do kawy to juz mnie cofalo. I niestety tylko pepsi dwala sie pic.  Lekarz stwierdzil ze lepsza pepsi niz odwodnienie. Stan taki minal po kilku tygodniach. A i bralam tabletki mamarin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ciąży jest 40 tygodni a nie 8. Rozmnażają się takie co ani liczyć ani pisać nie potrafią. 

wspolczuje, ze twoje dzieci maja taka zlosliwa matke... ciekawe jak maz z taka czepialska wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×