Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grażyna

Co było dla Was największą zagadką podczas dzieciństwa?

Polecane posty

Gość grażyna

Dla mnie to dlaczego kobiety tak eksponują dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jakim sposobem list dociera do adresata jeśli  wrzuca siego  do  skrzynki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuk

Dlaczego mosty sie nie zawalaja, takze podłogi w wiezowcach  i dachy w wielkich halach. Zostałam architektem  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skąd się biorą dzieci, aż mnie siostra starsza uświadomiła, bo akurat na biologii się dowiedziała 😄 miałam 8 lat wtedy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostałam przez dzieci na podwórku wcześnie uświadomiona w temacie porodu i nie mogłam zrozumieć jak przez małą  cipke wychodzi taki duży dzidziuś. Ale serio. Dla mnie to było coś nie do wyobrażenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia

Jak święty Mikołaj to robi, że ma czas na przejrzenie wszystkich listów od dzieci na całym świecie w tak krótkim czasie i zawsze dobrze realizuje listę marzeń. Widziałam, że ma do pomocy Elfów, ale przecież dostarcza te listy osobiście 5 grudnia wieczorem albo 6 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brat sika na stojaco a mama w kucki. Myslalam ze doroslym rosna siusiaki i czekalam az mi wyrosnie, tylko mama mi nie pasowala w tej historii. Myslalam ze jest chora bo jej nie wyrosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres

gdzie sika pani w kiosku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango
24 minuty temu, Gość cuuk napisał:

Dlaczego mosty sie nie zawalaja, takze podłogi w wiezowcach  i dachy w wielkich halach. Zostałam architektem  🙂

Fajnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grab gosc
10 minut temu, goscaga83 napisał:

Dlaczego brat sika na stojaco a mama w kucki. Myslalam ze doroslym rosna siusiaki i czekalam az mi wyrosnie, tylko mama mi nie pasowala w tej historii. Myslalam ze jest chora bo jej nie wyrosl.

hahahaha.Brat jest młodszy czy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Zostałam przez dzieci na podwórku wcześnie uświadomiona w temacie porodu i nie mogłam zrozumieć jak przez małą  cipke wychodzi taki duży dzidziuś. Ale serio. Dla mnie to było coś nie do wyobrażenia. 

Dzieci na podwórku używały słowa cipka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dzieciństwie bylam pewna, ze podpaski służą do sikania. Oamietam taką reklamę ze kobieta tanczy z mezczyzna i jakies haslo reklamowe, ze nie musisz przerywac w takim momencie. I druvie haslo zawsze sucho, zawsze pewnie. Kiedys podkradlam siostrze podpaske i oczywiscie gdy zachcialo mi sie sikau to sobie nasikalam jak w pampersa. Nie moglam zrozumiec czemu nie zadzialalo jak w reklamach 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

W końcu jakiś fajny temat.

Moi rodzice mieli takie podłużne radio z zielonym wyświetlaczem UNITRA. Jak wracałam ze szkoły, lubiłam słuchać koncertów muzyki poważnej na Polskie Radio 2. Nie rozumiałam tylko, jak ci wszyscy muzycy się tam mieszczą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adlndrea

Ja w dzieciństwie dziwilam sie ze brat ma siusiaka a ja nie. Ale.mama pocieszala mnie ze jak podrosne to tez.mi wyrosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiedziałam, dlaczego Ostrowska śpiewała "z natką solety" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd sie biorą dzieci ( potem myslałam że wychodzą przez pępek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
43 minuty temu, Gość Adlndrea napisał:

Ja w dzieciństwie dziwilam sie ze brat ma siusiaka a ja nie. Ale.mama pocieszala mnie ze jak podrosne to tez.mi wyrosnie...

A co widziałaś go nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gty
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W dzieciństwie bylam pewna, ze podpaski służą do sikania. Oamietam taką reklamę ze kobieta tanczy z mezczyzna i jakies haslo reklamowe, ze nie musisz przerywac w takim momencie. I druvie haslo zawsze sucho, zawsze pewnie. Kiedys podkradlam siostrze podpaske i oczywiscie gdy zachcialo mi sie sikau to sobie nasikalam jak w pampersa. Nie moglam zrozumiec czemu nie zadzialalo jak w reklamach 😆

Też myślałem do czego kobietom podpaski.Skoro są dorosłe to powinni wytrzymać i nie sikać w pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość grab gosc napisał:

hahahaha.Brat jest młodszy czy starszy?

Brat byl 15 lat starszy. Ale nie tylko ja mialam taka zagadke. Mam tez siostre  10 lat starsza. I ona tez chciala brata nasladowac  i wpadla do takiego kibelka drewnianego na podworku bo stanela na nim nogami. Taka historia rodzinna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wiedziałam, dlaczego Ostrowska śpiewała "z natką solety" 🙂

To śpiewala Banda i Wanda, a nie Ostrowska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skąd autobus wie gdzie mieszka moj babcia i jak do niej dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fra

Kto sypie śniegiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

To śpiewala Banda i Wanda, a nie Ostrowska. 

Niech będzie i Wanda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja siadalam przed telewizorem i jak Pan Suzin mówił dobry wieczór to odpowiadałam i siedzialam grzecznie pewna, że Pan mnie widzi 🙂 rodzice ogladali dziennik 🙂 pamiętam też, że dziwilam się skąd Mikolaj wie gdzie mieszkam i jak dociera do wszystkich dzieci jednego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k????
41 minut temu, goscaga83 napisał:

Brat byl 15 lat starszy. Ale nie tylko ja mialam taka zagadke. Mam tez siostre  10 lat starsza. I ona tez chciala brata nasladowac  i wpadla do takiego kibelka drewnianego na podworku bo stanela na nim nogami. Taka historia rodzinna. 

Udało jej się wysikać?

Sk ąd wiedziałaś że brat ma penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy wszyscy ludzie widzą takie same kolory. Czy to, co dla mnie jest niebieskim niebem, albo zielona trawą dla innych nie jest np. pomarańczowe,  ale używają takich nazw, jak ja.

Uznałam,  że są imiona dziecięce i dorosłe.  Czyli Ania,  Kasia,  Magda i Halina,  Krystyna, Danuta itd. Wyszło, że jestem w błędzie,  jak zapytałam mamę o nastoletnia kuzynke Ewę,  czy ma imię dziecięce,  czy dorosłe.  

Dlaczego dorośli tak dziwnie do mnie mówią.  Rodzice mówili normalnie,  ale niektórzy bardzo zdrabniali, mówili coś w stylu: a cio to zia ślićna dziewcinka?

Też nie mogłam przeżyć,  że brat umie sikac na stojąco, a ja nie.  Wiele razy próbowałam tak, jak on, z wiadomym skutkiem. Brat 2 lata starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak tyle ludzi po śmierci, tym bardziej po koncu świata, pomiesci sie w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Jak to jest możliwe, że wszechświat jest niedokończony. 

W końcu pewnego rodzaju "ukojenie" znalazłam leżąc podczas świat pod choinką. Pomyślałam, że każda bombka jest takim wszechświatem w środku. I że nasz wszechświat też wisi na takiej wielkiej choince a obok wiszą inne mniejsze czy większe wszechświaty, itd. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

* Nieskończony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×