Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kshshd

z kafe dowiedziałam się że 30 lat to wiek starczy

Polecane posty

Gość kshshd

i w tym wieku powinno wykupić się miejsce na cmentarzu. Jeszcze to że kobieta powyżej 20-lat to stara baba a faceci są wiecznie młodzi i piękni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łał. Wykopki to chyba jesienią 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kafe można się wielu rzeczy dowiedzieć. Ze ciąża w wieku 20 lat to za wcześnie a w wieku 30 lat to za późno. Nie pracujesz to jesteś leń. Pracujesz w tym i w tym zawodzie to cię wyśmieją. Masz jedno dziecko to jesteś potworem i twoje dziecko będzie rozpieszczone. Masz 5 dzieci to od razu patologia. Jesteś z dzieckiem w domu to leniwa na utrzymaniu. Wysyłasz dziecko do żłobka bo chcesz wrócić do pracy to jesteś potworem i nie chce ci się siedzieć z dzieckiem. 

Kafe to oddzielny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgfh

nie wiem na jakim wy świecie żyjecie że osoba w wieku 30 lat jest dla was stara, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgfh

ja mam 26 lat a wyglądam na o wiele młodziej i to nie moje zdanie tylko ludzi w moim otoczeniu, zmarszczek nie mam. Staruszką się nie czuje, nie nazwałabym 30 letniej kobiety ani faceta starcem. Celulit na doopie to i nastolatki mają i niektóre młodsze dziewczyny ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgfh

jeszcze dodam że moja kuzynka ma zaledwie 22 lat i co z tego skoro wygląda starzej ode mnie (26 lat). ? zależy jak kto sie trzyma a nie metryka. Są osoby starsze wyglądające młodo a są osobe młode które wyglądają na wiecej lat niż mają i są zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdh

Dawid myśliwiec z kanału na youtube ma 31 lat już i nie wygląda jakoś jak emeryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kafe siedzą biedni ludzie, a biedni ludzie często wyglądają już staro i źle w wieku 30 lat. Mentalnie też czują się staro, najlepsze już za nimi, do niczego nie dążą i rzeczywiście pozostaje tylko na śmierć czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal

A ja ze jestem facetem I zadna baba ze mna nie wytrzyma ani sie nie zwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pale marychy
1 godzinę temu, Gość kshshd napisał:

i w tym wieku powinno wykupić się miejsce na cmentarzu. Jeszcze to że kobieta powyżej 20-lat to stara baba a faceci są wiecznie młodzi i piękni.

30 to stara rura, szczególnie w PL gdzie dodaje się ludziom tz. kobietom 10-15 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chitler
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Łał. Wykopki to chyba jesienią 🤔

Wykop.pl działa cały rok, a wiosną na tagu #przegryw na podwójnych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seismik

30 lat dla laski to już emerytura, brać w łape łopate i dół kopać, młodość i świetność dawno za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kwoka
1 godzinę temu, Gość kdgfh napisał:

ja mam 26 lat a wyglądam na o wiele młodziej i to nie moje zdanie tylko ludzi w moim otoczeniu, zmarszczek nie mam. Staruszką się nie czuje, nie nazwałabym 30 letniej kobiety ani faceta starcem. Celulit na doopie to i nastolatki mają i niektóre młodsze dziewczyny ode mnie.

ludzie w twoim otoczeniu KŁAMIĄ, nikt ci nie powie szczerze że wyglądasz staro ( pewnie wyglądasz na 35 minimum jak mieszkasz w PL ), bo pomyślą że się obrazisz, myśl durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treflik

30 lat w to wiek średni, ale łopate mieć nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo im bardziej zacofany kraj, tym uważa się, że ludzie się szybciej starzeją. Zauważ, że chocby w Afryce już taka 12 latka nieraz rodzi dzieci, a dla kontrastu na zachodzie nawet 50 letnie gwiazdy typu Jennifer Lopez potrafia byc uważane za atrakcyjne. Polska nadal jest troche zacofana, nie oszukujmy się, więc i ludzie maja poglady z ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Np. ja jakis czas mieszkałam w UK i tam ludzie do 35 roku zycia się bawią, a dopiero potem myślą o slubie i dzieciach, w  Polsce jest trochę inaczej, no ale nie oszukujmy się, nie jest to kraj pierwszego świata, więc nie oczekujmy od Polaków nowoczesnych poglądów, ale trochę staroświeckich.

BTW ostatnio oglądałam z pewną koleżanką z Białorusi w tv Tajnera i jego o wiele młodszą małżonkę i skomentowała to tak, że on jest taki sympatyczny i miał tyle żon, że fajny z niego facet.

A ja powiedziałam ,że Keanu Reeves znalazł sobie nawet starszą kobietę od siebie o kilka lat i jest w niej zakochany, na co ona "to to już  jest nienormalne" 😉

Jednak im bardziej na wschód, tym bardziej zacofana mentalnośc, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik maksymalny

Lopez to jest sztucznie zrobiona, naciągana, przerabiana, wy durnie myślicie że ona tak naprawde wygląda? Niestety to tylko iluzja sporo kosztująca, ale w środku powłoki niestety nie oszuka samego siebie, jedynie oszuka otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Np. ja jakis czas mieszkałam w UK i tam ludzie do 35 roku zycia się bawią, a dopiero potem myślą o slubie i dzieciach, w  Polsce jest trochę inaczej, no ale nie oszukujmy się, nie jest to kraj pierwszego świata, więc nie oczekujmy od Polaków nowoczesnych poglądów, ale trochę staroświeckich.

BTW ostatnio oglądałam z pewną koleżanką z Białorusi w tv Tajnera i jego o wiele młodszą małżonkę i skomentowała to tak, że on jest taki sympatyczny i miał tyle żon, że fajny z niego facet.

A ja powiedziałam ,że Keanu Reeves znalazł sobie nawet starszą kobietę od siebie o kilka lat i jest w niej zakochany, na co ona "to to już  jest nienormalne" 😉

Jednak im bardziej na wschód, tym bardziej zacofana mentalnośc, niestety

Reeves jest przecież pedałem, co ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość czynnik maksymalny napisał:

Lopez to jest sztucznie zrobiona, naciągana, przerabiana, wy durnie myślicie że ona tak naprawde wygląda? Niestety to tylko iluzja sporo kosztująca, ale w środku powłoki niestety nie oszuka samego siebie, jedynie oszuka otoczenie.

Ale liczy się afekt 😉 Polskie  gwiazdy w dojrzałym wieku tez wyglądają nieraz super jak np. Grazyna Wolszczak, albo Magdalena Ogórek- obie po 40stce. 

A ponad  30 latki to juz w ogóle laski jak Marta Zmuda Trzebiatowska, Anna Wędzikowska, Anna Starmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

30 to może nie pora jeszcze na łopatę ale kotka już sobie można sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ale liczy się afekt 😉 Polskie  gwiazdy w dojrzałym wieku tez wyglądają nieraz super jak np. Grazyna Wolszczak, albo Magdalena Ogórek- obie po 40stce. 

A ponad  30 latki to juz w ogóle laski jak Marta Zmuda Trzebiatowska, Anna Wędzikowska, Anna Starmach

liczy się cały przekrój społeczny, a ty wymieniasz 3-4 nazwiska, znasz więcej ?😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 godzin temu, Gość kshshd napisał:

i w tym wieku powinno wykupić się miejsce na cmentarzu. Jeszcze to że kobieta powyżej 20-lat to stara baba a faceci są wiecznie młodzi i piękni.

Za chwilę nie będziesz wiedzieć jak się nazywasz.Tutaj na  kafeterii😄 Średni wiek zaczyna się pomału od czterdziestki.  Starczy pomału od 60 siątki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

faceci, to zawsze myslą, że są wiecznie młodzi.

A co do czego to większość facetów po 40 to stare capy, niedbające o siebie i po 50 często umierają.

Natomiast większość kobiet po 40 to całkiem niezłe laski, które dożywają i 80 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×