Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Znacząca_Nic

Czy mogę być w ciąży ? Wpadka ? :D

Polecane posty

Hej Kobietki, wiem że nie powinnam tu pisać i się dopytywać ale z racji że każdy ginekolog nie przyjmuje nowych pacjentów w moim rejonie, próbuje się dowiadywać coś online do czasu jak się coś zwolni.

Więc do rzeczy,  miesiączka mi się spóźnia już 23 dni, innych objawów jakby nie mam. Ale czy jest to możliwe że jest się w ciąży i objawem jest tylko brak miesiączki? Mieliście takie wpadki? Regularnie uprawiam seksy, wiec tez nie wiem kiedy by się to mogło stać 🤷🏻‍♀️

z góry dzięki za jakieś historie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio, okres spóźnia ci się prawie miesiąc, nie zrobiłaś testu ciążowego tylko pytasz na kafeterii? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Znacząca_Nic napisał:

Hej Kobietki, wiem że nie powinnam tu pisać i się dopytywać ale z racji że każdy ginekolog nie przyjmuje nowych pacjentów w moim rejonie, próbuje się dowiadywać coś online do czasu jak się coś zwolni.

Więc do rzeczy,  miesiączka mi się spóźnia już 23 dni, innych objawów jakby nie mam. Ale czy jest to możliwe że jest się w ciąży i objawem jest tylko brak miesiączki? Mieliście takie wpadki? Regularnie uprawiam seksy, wiec tez nie wiem kiedy by się to mogło stać 🤷🏻‍♀️

z góry dzięki za jakieś historie 😄

Widać że chcesz tej ciąży a że niby wodaka to ściema jak nic. Co druga ma taką wpadkę. Pewnie latka leca facet się nie deklaruje to czas zalać formę żeby się pobawić w dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób w takim razie badanie beta hcg z krwi. To wyjaśni sprawę na tyle że będziesz oczekiwać na wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Mysle ze test by juz cos pokazal. Raczej to nue ciąza. Moze bylas przeziebiona. Albo bralas jakies leki ostatnio. Moze doszedl stres. Spoko idz do gina ale ja bym nie panikowala. Teraz testy nie zawodza. Jesli zrobione we wlasciwym czasie sa to prawde ci powiedza. Ja test robilam dwukrotnie w pierwszej ciazy (planowanej) pierwszy chyba po tyg. I nic nie pokazal bo za wczesnie, powtorzylam go za 8 dni i byly juz 2 kreski czyli po 15 dniach od spoznionej miesiaczki. Ale mialam juz bardziej wrazliwe piersi i sennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jesteś w ciąży więc nie ciesz michy jak głupi do sera... Może następnym razem uda ci się go wrobic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro test każdy wyszedł negatywny to nie wiem gdzie tutaj ciąży się upatrujesz? Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele np stres, tarczyca, odchudzania, zbyt duża waga, zmiana klimatu, infekcje itd itd raczej idź do lekarza się przebadac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×