Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dosyć tego

Wkūrwia mnie zbieranie kasy na cele charytatywne w pracy

Polecane posty

Gość dosyć tego

koorvy chcą u ludzi wytworzyć poczucie winy że muszą dawać na jakiś hoojowy cel, píerdole to, powinno to być zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten gorszy

też mam ten sam problem, u mnie co roku zbierają hajs na jakieś gòwnocele, jak nie dasz to patrzą krzywo, ja tam leje na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero darowizn

cele charytatywne to ściema, zamiast ludziom normalnie płacić to hooje potem zbierają dla "biednych", kuurwy jébane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha na cele charytatywne? Dla siebie zbierają na święta, a nieświadomi ludzie dają. Trzeba było im 10 groszy wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2019 o 18:27, Gość dosyć tego napisał:

Wkūrwia mnie zbieranie kasy na cele charytatywne w pracy

Uważam, że gorzej jest, kiedy nagonka i wyciąganie pieniędzy zaczyna się w placówkach edukacyjnych. Nieświadome dzieciaki podlegają propagandzie i wpływowi rówieśników, i nie są w stanie dokonać przemyślanej rozważnej decyzji.

Dnia 28.11.2019 o 18:27, Gość dosyć tego napisał:

koorvy chcą u ludzi wytworzyć poczucie winy [...]

Bądź podkreślają, że dając jest się lepszym człowiekiem. W rzeczywistości za swój dobrostan odpowiada przede wszystkim sam obywatel oraz pośrednio rząd, który ma w obowiązku tworzyć odpowiednie warunki rozwoju i życia w społeczeństwie. Nikt nie jest zobowiązany do sponsoringu i pozbywania się ciężko zarobionych środków na rzecz innych, tym bardziej, jeśli jego własne dobro i byt nie są w pełni zabezpieczone. Abstrah.ując od nieuczciwości wielu fundacji charytatywnych (de facto, jeśli już, najlepiej pomagać osobom w swoim otoczeniu, które się zna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×