Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola

zaluje ze mam bachora

Polecane posty

Gość ola

18miesiecy jestem samotna matka i chodze z tym dzieckiem na rehabilitacje, bo jeszcze nie chodzi, chodzi tylko przytrzymujac sie przedmiotow.Ojciec dziecka nie interesowal sie dzieckiem, od urodzenia i niechcial placic alimentow ,a do zrobienia to byl pierwszy.Dziecko mialo byc moim lekarstwem ,na osamotnienie i depresje, zrobilam glupote zyciowa. Ten dzieciar niczym niechce sie bawic, nic go nie interesuje , niczym sie nie chce zajac, lata po calej chalpie ,na czworakach albo musze go nosic ,jak cos nie dostanie to rykiem wymusza i tak ryczy ,ze sasiadka naslala na mnie policje i to niejeden raz. Nie potrafie go niczym zabawic, zadowolic, a jak juz to tylko nachwileczke,ma zabawki leza rozrzucone po calum pokoju, ale tylko na 2-3minuty wezmie do reki i zaraz rzuca na ziemie, lub smoczkiem rzuca jak mu na cos nie pozwole.Ma malo zabawek konkretnych ,typu klocki, ukladanki autka ,bo mnie nie stac ,a te co dostal to malo i sa beznadziejne ,bo jakies plastikowe klubki i maskotki i on niewie co z tym ma zrobic ,a mi sie nie chce pokazywac.Matka zagrozila mi ze jak dziecko oddam to mnie wygna z domu i gdzie ja pojde. Moglam wczesniej myslec, a nie piz/da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ola myslisz o oddanie dziecka? Moze po prostu musisz poswiecic temu dziecko czas i cierpliwosc, kochasz je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to gdzie pójdziesz - DO ROBOTY. 

A dziecko głupie nie jest, dobrze wie, że go nie chcesz dlatego nie daje się niczym zadowolic. Głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Musisz pogodzić się z tym, że teraz jest inaczej. Możesz też dziecko odrzucić, choć co ono winne? Nic. To, co przeżywasz to sprawdzian dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak to gdzie pójdziesz - DO ROBOTY. 

A dziecko głupie nie jest, dobrze wie, że go nie chcesz dlatego nie daje się niczym zadowolic. Głupia babo.

Nie chodzi mi o prace tluku, tylko o dach nad glowa ,bo pracy jest pelno dla kazdego. I nawet gdybym pracowala, to wynajem niejest tani ,a na ulicy przeciez niebede mieszkac.Zycie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ola myslisz o oddanie dziecka? Moze po prostu musisz poswiecic temu dziecko czas i cierpliwosc, kochasz je?

Kocham dziecko ,ale raz chce to dziecko, a raz niechce a dziecko to nie zabawka i tak jest ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
1 godzinę temu, Gość ola napisał:

18miesiecy jestem samotna matka i chodze z tym dzieckiem na rehabilitacje, bo jeszcze nie chodzi, chodzi tylko przytrzymujac sie przedmiotow.Ojciec dziecka nie interesowal sie dzieckiem, od urodzenia i niechcial placic alimentow ,a do zrobienia to byl pierwszy.Dziecko mialo byc moim lekarstwem ,na osamotnienie i depresje, zrobilam glupote zyciowa. Ten dzieciar niczym niechce sie bawic, nic go nie interesuje , niczym sie nie chce zajac, lata po calej chalpie ,na czworakach albo musze go nosic ,jak cos nie dostanie to rykiem wymusza i tak ryczy ,ze sasiadka naslala na mnie policje i to niejeden raz. Nie potrafie go niczym zabawic, zadowolic, a jak juz to tylko nachwileczke,ma zabawki leza rozrzucone po calum pokoju, ale tylko na 2-3minuty wezmie do reki i zaraz rzuca na ziemie, lub smoczkiem rzuca jak mu na cos nie pozwole.Ma malo zabawek konkretnych ,typu klocki, ukladanki autka ,bo mnie nie stac ,a te co dostal to malo i sa beznadziejne ,bo jakies plastikowe klubki i maskotki i on niewie co z tym ma zrobic ,a mi sie nie chce pokazywac.Matka zagrozila mi ze jak dziecko oddam to mnie wygna z domu i gdzie ja pojde. Moglam wczesniej myslec, a nie piz/da

Podaj jakiś kontakt przyśle trochę zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Podaj adres, to mops naślemy. Odbiora ci bachorka, to matka nie przyczepi sie ze sama oddalas. Zycie jest jedno, masz swieta racje. Goowniak podrosnie i w doopsko cie kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
10 godzin temu, Gość Gość ja napisał:

Podaj jakiś kontakt przyśle trochę zabawek

Jak się zdecydujesz to dodaj maila nawet zmyślonego. Mogę wysłać do paczkomatu. Próbowałam ze sklepem z zabawkami ale mi nie wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamaaa
9 minut temu, Gość Gość ja napisał:

Jak się zdecydujesz to dodaj maila nawet zmyślonego. Mogę wysłać do paczkomatu. Próbowałam ze sklepem z zabawkami ale mi nie wypaliło

A mi mozesz wyslac? Mam blizniaki i starszego syna, jestem samotna matka. Jak autora sie nie zdecyduje to chetnie przyjme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość ola napisał:

Nie chodzi mi o prace tluku, tylko o dach nad glowa ,bo pracy jest pelno dla kazdego. I nawet gdybym pracowala, to wynajem niejest tani ,a na ulicy przeciez niebede mieszkac.Zycie to nie bajka.

To se pokój wynajmij nierobie. Wygodnie u mamusi i jeszcze narzekasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

To se pokój wynajmij nierobie. Wygodnie u mamusi i jeszcze narzekasz? 

Jaki nierob pracowalam 11lat w poznaniu i poltora godziny w jedna strone dojezdzalam ,pociagiem do pracy ,a ty ...u bys dojezdzal? osraj sie ,a jak bede chciala to pojde do pracy.Moze nawet pojade ,do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

To se pokój wynajmij nierobie. Wygodnie u mamusi i jeszcze narzekasz? 

A co to pokoj d/ebilu jest zadarmo? ty mi za niego zaplacisz i do tego oplaty i jaka wygoda u matki,jak mnie wygania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 28.11.2019 o 22:03, Gość Heh napisał:

Podaj adres, to mops naślemy. Odbiora ci bachorka, to matka nie przyczepi sie ze sama oddalas. Zycie jest jedno, masz swieta racje. Goowniak podrosnie i w doopsko cie kopnie.

A co mi po glowniaku, jak widze ze ma geny h/ujowe po ojcu .Bylo trzeba dup nie dawac i nie decydowac sie, na dzieciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ola napisał:

A co mi po glowniaku, jak widze ze ma geny h/ujowe po ojcu .Bylo trzeba dup nie dawac i nie decydowac sie, na dzieciara

Geny chu/owe po ojcu. A po tobie dziecko pewnie jeszcze odziedziczyło brak inteligencji. Żeby sobie potomka robić z takimi genami i nie brać pod uwagę, że to dziedziczne, to trzeba być totalnym debi/lem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Niestety, seks to niebezpieczeństwo. Dlatego jestem starym prawiczkiem bez takich problemów.  Ze mną chodziła do klasy taka jedna, która wpadkę miała w wieku 16 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
14 godzin temu, Gość Mamamaaa napisał:

A mi mozesz wyslac? Mam blizniaki i starszego syna, jestem samotna matka. Jak autora sie nie zdecyduje to chetnie przyjme.

Mogę wysłać ale to są zabawki głównie dla niemowląt tak do 3 roku. Takie edukacyjne. Zostaw jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

I tak wyjade z tego miasta takze nie placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinkaNaughtyGirl

Moze to zabrzmi zbyt oceniajaco, ale...

Po co zrobilas sobie tego dzieciaka? Mysle, ze jestes kolejna corka matki, ktora zyje na socjalu i ma wnuki w wieku dziecka swojej corki.

Zal mi Ciebie, nie chce Cie urazic, szkoda, ze dopiero teraz zdalas sobie sprawe z tego, ze chlopaka nie utrzymasz robiac sobie z nim dziecko. Czasami lepiej isc do pracy do korpo na te 12 godzin, zajac czyms glowe, pomyslec o zyciu. Ale tak wlasnie robia te dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 28.11.2019 o 21:42, Gość ola napisał:

Nie chodzi mi o prace tluku, tylko o dach nad glowa ,bo pracy jest pelno dla kazdego. I nawet gdybym pracowala, to wynajem niejest tani ,a na ulicy przeciez niebede mieszkac.Zycie to nie bajka.

Tłuk to ci qrfo forme zalał i spłodził tego poyeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość ola napisał:

Jaki nierob pracowalam 11lat w poznaniu i poltora godziny w jedna strone dojezdzalam ,pociagiem do pracy ,a ty ...u bys dojezdzal? osraj sie ,a jak bede chciala to pojde do pracy.Moze nawet pojade ,do Niemiec.

Nie masz się czym chwalić. Jedź do Niemiec, tam dają za darmo karyno. Jak splodzisz kolejnego bachora to ci go zabiora i będziesz miała spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość ola napisał:

A co to pokoj d/ebilu jest zadarmo? ty mi za niego zaplacisz i do tego oplaty i jaka wygoda u matki,jak mnie wygania?

Sama se zapłacisz nierobie jak pójdziesz do pracy. 

Biedna ta twoja matka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Puściłaś z bez ślubu, bez ustatkowanej sytuacji życiowej z byle kim a teraz narzekasz, to brutalne ale sama jestes sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
8 godzin temu, Gość xyz napisał:

Tłuk to ci qrfo forme zalał i spłodził tego poyeba. 

Sam jestes poyeb, zeby kogos tutaj wyzywac, lecz sie ty niejestes do oceniania innych ,glebie bez szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Puściłaś z bez ślubu, bez ustatkowanej sytuacji życiowej z byle kim a teraz narzekasz, to brutalne ale sama jestes sobie winna.

Moja droga, zapedzilam zula do slubu. chcialam byc na sile mezatka, bo zaden mnie niechcial ,a wniosl o rozwod 2 tygodnie juz po slubie. Z powodu mojej choroby glowy, o ktorej wiedzial i co? Do slubu szlam, w 8tygodniu ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Sama se zapłacisz nierobie jak pójdziesz do pracy. 

Biedna ta twoja matka. 

Pojde do pracy ,a niebede tutaj liczyla na ciebie .Typowe kafe ,tylko wyzwiska od k/urew, poyebow, nierobow ,a sami padalce nie pracujecie i na kafe sie grzejecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie masz się czym chwalić. Jedź do Niemiec, tam dają za darmo karyno. Jak splodzisz kolejnego bachora to ci go zabiora i będziesz miała spokoj

SPOKOJ TO BEDE MIALA Z TOBA NA ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
17 godzin temu, Gość PaulinkaNaughtyGirl napisał:

Moze to zabrzmi zbyt oceniajaco, ale...

Po co zrobilas sobie tego dzieciaka? Mysle, ze jestes kolejna corka matki, ktora zyje na socjalu i ma wnuki w wieku dziecka swojej corki.

Zal mi Ciebie, nie chce Cie urazic, szkoda, ze dopiero teraz zdalas sobie sprawe z tego, ze chlopaka nie utrzymasz robiac sobie z nim dziecko. Czasami lepiej isc do pracy do korpo na te 12 godzin, zajac czyms glowe, pomyslec o zyciu. Ale tak wlasnie robia te dziewuchy.

Wiem ze zle zrobilam ,ale co mialam zrobic cale zycie choruje i cale zycie jestem osamotniona i w tym wszystkim musze zaplacic za bledy zyciowe, bo czasu nie cofne.Nie moja wina, ze zaden facet mnie niechcial ,zaden sie nie zakochiwal ,zaden niebyl zainteresowany, jego sciagnelam przez internet. Szansy poznania kogos ,na poziomie niemialam, bo znajomych mam zero. I tak jest od zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
17 godzin temu, Gość PaulinkaNaughtyGirl napisał:

Moze to zabrzmi zbyt oceniajaco, ale...

Po co zrobilas sobie tego dzieciaka? Mysle, ze jestes kolejna corka matki, ktora zyje na socjalu i ma wnuki w wieku dziecka swojej corki.

Zal mi Ciebie, nie chce Cie urazic, szkoda, ze dopiero teraz zdalas sobie sprawe z tego, ze chlopaka nie utrzymasz robiac sobie z nim dziecko. Czasami lepiej isc do pracy do korpo na te 12 godzin, zajac czyms glowe, pomyslec o zyciu. Ale tak wlasnie robia te dziewuchy.

Zrobilam sobie dziecko, bo choruje na przewlekla depresje, a nie mam nikogo kto by mnie wspieral w tej chorobie i chcialam zeby ktos dal mi szczescie, zebym pustki i beznadziejnosci, nie czula. Facet niechcial tego slubu ,dziecka. wymusilam to na nim, na sile i mam to co chcialam. Do slubu juz mialo nie dojsc, ale zaciazylam i tak sie wypilal.Zreszta jak kazdy jeden, bez wzgledu czy dostal ,czy nie dostal dup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość ola napisał:

Pojde do pracy ,a niebede tutaj liczyla na ciebie .Typowe kafe ,tylko wyzwiska od k/urew, poyebow, nierobow ,a sami padalce nie pracujecie i na kafe sie grzejecie!

Taaaa, bo wszyscy tacy nieudacznicy jak ty, bez pracy, mieszkają u mamusi i myślą jak pozbyć się biednego, niczemu nie winnego dziecka. 

Jesteś podla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×