Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola

zaluje ze mam bachora

Polecane posty

Gość a13t0ju7by10
Dnia 28.11.2019 o 20:06, Gość ola napisał:

18miesiecy jestem samotna matka i chodze z tym dzieckiem na rehabilitacje, bo jeszcze nie chodzi, chodzi tylko przytrzymujac sie przedmiotow.Ojciec dziecka nie interesowal sie dzieckiem, od urodzenia i niechcial placic alimentow ,a do zrobienia to byl pierwszy.Dziecko mialo byc moim lekarstwem ,na osamotnienie i depresje, zrobilam glupote zyciowa. Ten dzieciar niczym niechce sie bawic, nic go nie interesuje , niczym sie nie chce zajac, lata po calej chalpie ,na czworakach albo musze go nosic ,jak cos nie dostanie to rykiem wymusza i tak ryczy ,ze sasiadka naslala na mnie policje i to niejeden raz. Nie potrafie go niczym zabawic, zadowolic, a jak juz to tylko nachwileczke,ma zabawki leza rozrzucone po calum pokoju, ale tylko na 2-3minuty wezmie do reki i zaraz rzuca na ziemie, lub smoczkiem rzuca jak mu na cos nie pozwole.Ma malo zabawek konkretnych ,typu klocki, ukladanki autka ,bo mnie nie stac ,a te co dostal to malo i sa beznadziejne ,bo jakies plastikowe klubki i maskotki i on niewie co z tym ma zrobic ,a mi sie nie chce pokazywac.Matka zagrozila mi ze jak dziecko oddam to mnie wygna z domu i gdzie ja pojde. Moglam wczesniej myslec, a nie piz/da

Trzeba było dupy nie dawać i mózgiem ruszyć Ty tępa dzido. Powinni Ci zabrać dziecko A matka powinna Cię wyjebać może byś się nauczyła, że z ...em nie ma żartów. Zajmij się ... tym dzieckiem i okaż mu trochę uczucia ...ko to on też się zmieni. A jak nie to idź się powieś jednego pustaka mniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
5 minut temu, Gość frecia tchórzliwa napisał:

mozg sie rozwija w ruchu, dlatego ruch jest tak wazny. A szybkie chodzeie wcale nie jest super, bo czasami takie dzieci maja potem diagnozowana chorobe Aspergera i klopoty z empatia..

No prosze ,w ogole o tym nie  wiedzialam, a teraz sie dowiedzialam. I chociaz nie chodzi ,samodzielnie ,to po schodach na czworakach chce zasuwac, na te schody.Rehabilitantka kazala, zeby wchodzil na te schody ,z osoba dorosla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA
6 minut temu, Gość a13t0ju7by10 napisał:

Trzeba było dupy nie dawać i mózgiem ruszyć Ty tępa dzido. Powinni Ci zabrać dziecko A matka powinna Cię wyjebać może byś się nauczyła, że z ...em nie ma żartów. Zajmij się ... tym dzieckiem i okaż mu trochę uczucia ...ko to on też się zmieni. A jak nie to idź się powieś jednego pustaka mniej będzie.

Sam jestes tepy .Zrob se rachunek sumienia ,a nie dopierdalasz sie domnie.Ja mam swoje grzechy na sumieniu, tepaku ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA
11 minut temu, Gość a13t0ju7by10 napisał:

Trzeba było dupy nie dawać i mózgiem ruszyć Ty tępa dzido. Powinni Ci zabrać dziecko A matka powinna Cię wyjebać może byś się nauczyła, że z ...em nie ma żartów. Zajmij się ... tym dzieckiem i okaż mu trochę uczucia ...ko to on też się zmieni. A jak nie to idź się powieś jednego pustaka mniej będzie.

a DLACZEGO ODRAZU TAKIE CHAMSKIE WYZWISKA . tY MI JESTES NIE POTRZEBNY W NICZYM, NIE POMOZESZ ,A ZASZKODZISZ. POWIESZE SIE ,PRZEZ CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka

Autorko, przytulam ze wszystkich sił.

Rozumiem, ze jest Ci ciężko, ale będzie lepiej.

Depresja to straszna choroba. Do tego dochodzi brak pomocy ojca dziecka, kłopoty finansowe, logistyczne, Twoja samoocena, matka  itp, ale zobacz, dajesz radę. Jesteś niesamowicie dzielna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecia tchórzliwa

w Ikei sa pacynki na palce, mozesz mu robic teatrzyki, tylko proste..albo bajerowac go, jak nie chce jesc (uzyc pacynke, ze nib pacynka cos mowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA

O UCZUCIACH MI PISZESZ, TO TRZEBA MIEC UCZUCIE, ZEBY WYZYWAC OD TEPYCH DZ/IWEK. A DZIECKO PRZYTULAM ,GLASZCZE ALE NIEJEST TAK JAK POWINNO BYC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA
6 minut temu, Gość Sylka napisał:

Autorko, przytulam ze wszystkich sił.

Rozumiem, ze jest Ci ciężko, ale będzie lepiej.

Depresja to straszna choroba. Do tego dochodzi brak pomocy ojca dziecka, kłopoty finansowe, logistyczne, Twoja samoocena, matka  itp, ale zobacz, dajesz radę. Jesteś niesamowicie dzielna. 

 

BARDZO DZIEKUJE ZA DOBRE SLOWA, AZ SIE POPLAKALAM i pani u ktorej klupuje ryby ,dla dziecka, tez powiedziala ze jestem dzielna. Zdrowia zycze i usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość OLA napisał:

O UCZUCIACH MI PISZESZ, TO TRZEBA MIEC UCZUCIE, ZEBY WYZYWAC OD TEPYCH DZ/IWEK. A DZIECKO PRZYTULAM ,GLASZCZE ALE NIEJEST TAK JAK POWINNO BYC.

WSZYSCY WIDZĄ CO PISZESZ I BEZ CAPS LOCKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecia tchórzliwa

kolorow go ucz...w Ikei sa foremki MULA, akurat 7 do budowania wiezy 9,99zł. kosztuja. 6pedzli tez 9,99zł. Tylko do malowania to zabezpiecz otoczenie, rekawy mu podwin...i z malowaniem i rysowaniem to na razie beda maziaje, ale bedzie mial rozrywke. Wiesz, dziecko to pozeraz czasu...pracuje w przedszkolu to wiem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecia tchórzliwa

ja sie bawilam tak chyba z wlasni poltorarocznikiem, ze mu zaslaialam oczy i pytalam "gdzie jest Piotrus?" odslanialam "tu jest"..on myslal, ze go nikt nie widzi, jak ma zasloniete..

Mozesz mu ztobic gre planszowa z kolorowymi polami, wzia kostke, ktora ma scianki w kolorach tych pol (musisz sobie zrobic) i jakas zabawke (np. z jajka z niespodzianka). Rzucac ta kostka i przesuwac na pole w takim kolorze, jaki wypadl. Moze cos zakuma, chociaz moim zdaniem to powinien miec ze 2lata chociaz, zeby w te gre zagrac. Tylko pola takie srednicy 5cm. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecia tchórzliwa

aha, tylko zabawka taka to jest za mala..cos wiekszego wez, bo male przedmioty to trzeba pilnowac, zeby sie nie zadlawilo...

a ta holota, co ubliza sie nie przejmuj, bo to jest wlasnie nasze spoleczenstwo. Jak mi rodzice  i babcie opowiadaja w przedszkolu, gdzie pracuje o chamstwie wsrod doroslych w Polsce to im wierze. Sama wrocilam do pracy z dziecmi m.in. dlatego, ze tego chamstwa nie dalo sie zniesc.

Nie przejmuj sie tym chamstwem i dbaj o siebie. W tym kraju to aby dzieci narobic, tylko potem sie okazuje, ze nie ma warunkow a 3latki siedza po 8-10godz. a tym tlumie i jazgocie w przedszkolu, nawet jak madka z drugim w domu jest.

Super, ze trafiliscie na Wczesne wspomaganie rozwoju, bo tam dowiesz sie roznych rzeczy. Pczyta o psychologii rozwojowej malego dziecka, cos powinno byc w necie. A ksiazeczki w bibliotekach publicznych pozyczysz za darmo i to kilka na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Autorko nie odrzucaj dziecka i nie pozwol, zeby czul, ze jest NIECHCIANY, bo wychowasz tylko emocjonalna pokrake, dziecko sie nie pchalo na swiat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
3 godziny temu, Gość ola napisał:

Chetnie bym podala adres, ale boje sie ze to bedzie wykorzystane gdzie indziej, bo tak ludzie robia i nikomu niemozna zaufac, a tutaj chcialam sie tylko wygadac.

Spokojnie nie musisz podawać adresu. Wybierz jakiś paczkomat tam nie potrzeba adresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

autorko,spokojnie dziecko nie będzie wiecznie małe, jak nauczysz go korzystać z toalety to już w przyszłym roku od września możesz go posłać do przedszkola. Zobaczysz jak będzie miało 3 latka jak fajnie będzie wam się rozmawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA
5 godzin temu, Gość Oschła napisał:

Autorko nie odrzucaj dziecka i nie pozwol, zeby czul, ze jest NIECHCIANY, bo wychowasz tylko emocjonalna pokrake, dziecko sie nie pchalo na swiat! 

No robie wszystko przy dziecku, to co nalezy do matki ,ale nie potrafie sie z nim bawic i mi sie niechce. Niepotrafie opisac, co dzieje mi sie w glowie.Wszystko robie flegmatycznie, powoli, z trudem, ciezarem i te wyzwiska od mojej matki, ze kurfa, .... Najpierw cos robie, potem zaluje.Wszyscy na kafe odradzali mi, tej glupiej decyzji, by postarac sie o dziecko, przy stanach depresyjnych.  Ojciec dziecka ma ograniczone prawa do dziecka .niewiem jakim cudem ,a wogole sie tym dzieckiem od samego poczatku nie interesowal w ogole ,a ja mam zawieszone prawa ,a piecze zastepcza nad dzieckiem ma moja matka.Mialam ta ciaze usunac, bo tak ojciec dziecka mnie do tego namawial, a urodzilam i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA
3 godziny temu, Gość Hej napisał:

autorko,spokojnie dziecko nie będzie wiecznie małe, jak nauczysz go korzystać z toalety to już w przyszłym roku od września możesz go posłać do przedszkola. Zobaczysz jak będzie miało 3 latka jak fajnie będzie wam się rozmawiało.

Moze wkoncu jak dziecko bedzie mialo 3lata, bede miala z kim rozmawiac, bo niemialam z kim i kazdy mnie odrzucal.Niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 30.11.2019 o 17:59, Gość Zegnam81 napisał:

NIE ORAM i NIE BEDE ORAL...... SIE I WYPIERDALAJ ...O.

Jakim trzeba byc ...em zeby kogos wyzywac od kurew pewnie sam chodzisz na ku/rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 30.11.2019 o 19:20, Gość Gość napisał:

WSZYSCY WIDZĄ CO PISZESZ I BEZ CAPS LOCKA

Ale tobie trzeba pisac drukowanymi, zeby dotarlo do ciebie ,to co ma dotrzec i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość ola napisał:

Ale tobie trzeba pisac drukowanymi, zeby dotarlo do ciebie ,to co ma dotrzec i tyle!

To, że ty jesteś ślepa to naprawdę nie znaczy, że wszyscy są Karynko. 

Już zdecydowałas czy wrzucasz bachora na śmietnik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 2.12.2019 o 14:21, Gość Gość napisał:

To, że ty jesteś ślepa to naprawdę nie znaczy, że wszyscy są Karynko. 

Już zdecydowałas czy wrzucasz bachora na śmietnik? 

a JAK MYSLISZ niedorozwinieta Karynko, jaka decyzje podjelam? ze podrzuce tobie dziecko i sie odwal odemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ola napisał:

a JAK MYSLISZ niedorozwinieta Karynko, jaka decyzje podjelam? ze podrzuce tobie dziecko i sie odwal odemnie!

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×