Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka

Jak macie na imię i czy lubicie swoje imię?

Polecane posty

Gość gość12

Olga, lubię bo jest twarde, od zawsze podobały mi się twarde imiona z wyraźnym g lub r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlga
1 minutę temu, Gość gość12 napisał:

Olga, lubię bo jest twarde, od zawsze podobały mi się twarde imiona z wyraźnym g lub r

Też Olga i też lubię, chociaż kiedy byłam dzieckiem moje imię wydawało mi się bardzo, hmm, dojrzałe? Teraz cieszę się z niego bo to imię z charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka ...ka

Martyna, nienawidzę! Tylko u mnie nie chodzi o brzmienie imienia, a o moją psychikę. Miałam patolskie dzieciństwo, imię kojarzy mi się z tym jak mnie stary wołał i już wiedziałam, że mam przechlapane. Mąż mówi do mnie Marcysia, bardzo mi się podoba. Chętnie zamieniłabym na Marcelina, albo jakieś inne, nieważne jakie, może być nawet Wiesława czy Brunhilda, byle nie Martyna. Tylko trochę dziwnie nagle wyskoczyć z nowym imieniem 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka k.r.e.t.y.n.k.a

Martyna, nienawidzę! Tylko u mnie nie chodzi o brzmienie imienia, a o moją psychikę. Miałam patolskie dzieciństwo, imię kojarzy mi się z tym jak mnie stary wołał i już wiedziałam, że mam przechlapane. Mąż mówi do mnie Marcysia, bardzo mi się podoba. Chętnie zamieniłabym na Marcelina, albo jakieś inne, nieważne jakie, może być nawet Wiesława czy Brunhilda, byle nie Martyna. Tylko trochę dziwnie nagle wyskoczyć z nowym imieniem 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Kinga, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×