Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Keksu - nawrót choroby

Polecane posty

Gość Gość

Nasz przyjaciel Keksu zniknął nam z YT bo ześwirował od dram które nakręcił do spółki z Palmą. Wrócił bo niby już czuje się lepiej, prawie terapię skończył, i od razu wjechał z pojazdami po innych. Czyżby zapomniał, że właśnie od tego, w poprzednim odcinku zaczął się jego obłęd? Ciekawe czy tak się właśnie zachowuje uzdrowiony Keksu, czy może to dlatego, że jeszcze tej terapii nie skończył i dalej świruje. Dodatko widać że się stęsknił za Palmą. W każdym filmie gada o niej w taki sposób, jakby chciał jej dać znać, że chciałby znowu być jej przydupaskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nasz przyjaciel Keksu zniknął nam z YT bo ześwirował od dram które nakręcił do spółki z Palmą. Wrócił bo niby już czuje się lepiej, prawie terapię skończył, i od razu wjechał z pojazdami po innych. Czyżby zapomniał, że właśnie od tego, w poprzednim odcinku zaczął się jego obłęd? Ciekawe czy tak się właśnie zachowuje uzdrowiony Keksu, czy może to dlatego, że jeszcze tej terapii nie skończył i dalej świruje. Dodatko widać że się stęsknił za Palmą. W każdym filmie gada o niej w taki sposób, jakby chciał jej dać znać, że chciałby znowu być jej przydupaskiem...

oj tam

owocowe świry zawsze będą do nich w kontrze i ta drama już się na tyle długo kręci, że już się wyczerpala

Ale Aga akurat też ma jakieś obsesje i głupia jest coraz bardziej, jakbym była przemysłem mięsnym keksowi i palmie nie dałabym ani złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A frutakom doplaca przemysl jablkowy czy bananowy? Takie pitu pitu wyssane z brudnego palca AiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lubię poczytać komentarze pod ich filmami. Nie raz są lepsze od ich treści. U Agi blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

oj tam

owocowe świry zawsze będą do nich w kontrze i ta drama już się na tyle długo kręci, że już się wyczerpala

Ale Aga akurat też ma jakieś obsesje i głupia jest coraz bardziej, jakbym była przemysłem mięsnym keksowi i palmie nie dałabym ani złotówki

Tyle ze owocowe swiry zyja po swojemu i nie kreca dram. Keksu zas robi na nich najazdy ktore po nich splywaja za to on przez swoje wlasne na ich temat teorie laduje w zakladzie psychiatrycznym. To nie oni mu to robia tylko on sam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tyle ze owocowe swiry zyja po swojemu i nie kreca dram. Keksu zas robi na nich najazdy ktore po nich splywaja za to on przez swoje wlasne na ich temat teorie laduje w zakladzie psychiatrycznym. To nie oni mu to robia tylko on sam sobie.

Może żyją po swojemu ale gadają głupoty do kwadratu i nic im się nie stanie jak ktoś ich skomentuje. Sok marchewkowy dla psa jedna inteligentna inaczej dawała.

Może i dram nie kręcą ale głupotą prowokują.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Keksu ma parcie na szkło i widać, że nie radzi sobie sam ze sobą, ale do oceniania innych jest pierwszy.

Strasznie namieszał ( bo uważam, że całą aferę nakręcił z Palmą, a że wyszło ze to fejk zwalili na kogoś innego, a Palma

się go "wyparła"). Smutny człowiek imo, ktory nie ma pomysłu na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

War'iatka, która karmiła szczeniaki sokiem z marchewki to odpał maksymalny 🤦🏼‍♀️

Jeśli chociaż jedna osoba będzie miała wątpliwości co do treści pokazywanych przez owocowych świ'rów dzięki filmom Keksa czy Palmy to niech kręcą nawet 10 filmów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

War'iatka, która karmiła szczeniaki sokiem z marchewki to odpał maksymalny 🤦🏼‍♀️

Jeśli chociaż jedna osoba będzie miała wątpliwości co do treści pokazywanych przez owocowych świ'rów dzięki filmom Keksa czy Palmy to niech kręcą nawet 10 filmów dziennie.

Dzieki filmom Keksa to ja nie mam watpliwosci przede wszystkim co do tego, ze fanatyzm prowadzi do obledu. On ma taka schize na punkcie jakichs obcych  mu zupelnie oszolomow, ze zeswirowal od tego, ale widze, ze niczego go to doswiadczenie nie nauczylo. Fani go w komentarzach podpuszczaja i pewnie wiekszosc zaglada na jego kanal zeby sprawdzic czy juz zbzikowal na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dzieki filmom Keksa to ja nie mam watpliwosci przede wszystkim co do tego, ze fanatyzm prowadzi do obledu. On ma taka schize na punkcie jakichs obcych  mu zupelnie oszolomow, ze zeswirowal od tego, ale widze, ze niczego go to doswiadczenie nie nauczylo. Fani go w komentarzach podpuszczaja i pewnie wiekszosc zaglada na jego kanal zeby sprawdzic czy juz zbzikowal na nowo.

Keksu powinien szukać pomocy, bo za bardzo szuka atencji i sie pogubił w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej jakby zajął się realnym życiem a zostawił internet i dietetycznych war.iatów w spokoju, dla własnego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby im Aga wytoczyła procesy (tyle się o tym pisało), nie byłoby takich filmów. Nie jestem jej fanką (wywołuje u mnie negatywne uczucia), ale mogła być konsekwentna.

Co do Keksa, wg mnie powinien odciąć się od dram. W takim przypadku spokój jest najważniejszy, bo głowa odpoczywa. Szybciej się zdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×