Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hahaha

Spotykam się z kimś potajemnie

Polecane posty

Gość Hahaha

Jak wypali to się pierwsza dowiesz oficjalnymi kanałami także nie pisz gUpot bo się ośmieszasz. CMOK 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
1 minutę temu, Gość Hahaha napisał:

Jak wypali to się pierwsza dowiesz oficjalnymi kanałami także nie pisz gUpot bo się ośmieszasz. CMOK 😉

Poki co to Ty sie osmieszasz.Co mnie to obchodzi ? Myslisz,ze bede robila pod siebie z wrazenia ? Na co ty w ogole liczysz ? :D

Jestes jednak frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kogo to obchodzi upoślaku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to w d u p i e
5 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Jak wypali to się pierwsza dowiesz oficjalnymi kanałami

Nie dowiem,bo juz i tak nie wchodze na twoje strony.Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hahaha, juz zazdrosc przez ciebie przemawia , autor to ma jednak racje szukajac innej /; -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze czego XD
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

hahaha, juz zazdrosc przez ciebie przemawia , autor to ma jednak racje szukajac innej /; -(

Widzisz zazdrosc tam,gdzie jej nie ma.Uganiaja sie za mna faceci,przy ktorych on wyglada jak stary zniszczony przez cpanie menel.Wiec dlaczego mialabym miec bol d u p k i ? Chcialam go tylko wyprowadzic z bledu,bo ma mylne wyobrazenie o sobie,ze jest przystojniaczkiem.Jest oblesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj

I morda mu wisi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na nic twoje usprawiedliwianie, jak sama wiesz tylko winny się tłumaczy, przed oczami stanęła ci jego utrata i od razu zmieniasz ton, folgujesz wyzwiska, starasz się być bardziej miła i przyjemna, niestety autor ma racje a ty nie, przykro |; -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dragon jest cipa jednak. Beka z typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXDXD
2 minuty temu, Gość gość napisał:

na nic twoje usprawiedliwianie, jak sama wiesz tylko winny się tłumaczy, przed oczami stanęła ci jego utrata i od razu zmieniasz ton, folgujesz wyzwiska, starasz się być bardziej miła i przyjemna, niestety autor ma racje a ty nie, przykro |; -(

To nie jest usprawiedliwianie sie kochana tylko stwierdzenie faktow.Proste.Ale tlumaczysz sobie jak ci wygodnie :) Juz nie pierwszy raz zreszta.Gdzie ja staram sie byc bardziej mila i przyjemna ? Chyba dalam wystarczajaco wyraznie do zrozumienia,ze on nie nalezy do mezczyzn,ktorzy mnie pociagaja.Umiesz czytac ze zrozumieniem ? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×