Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uleńka

Chcę schudnąć dla Chłopaka z którym nie jestem.

Polecane posty

Gość Uleńka

tak jak w Temacie, Kocham chłopaka już drugi rok ale on nie jest mną zainteresowany a wiem że lubi chude a przynajmniej szczupłe a ja tracę czas bo i tak nie mogę się zakochać w kimś innym któraś jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sang

Według mnie potrzebnie tracisz na niego czas. Powinnaś być z kimś kto cię doceni taka jaka jesteś nie tylko z wyglądu ale taka jaka jesteś i nie powinnaś się zmieniać dla takiego kogoś kto się tobą całkowicie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleńka

Jak już pisałam na początku czuje że jak na razie nie zakocham się w nikim innym a nie będę brać kogoś tylko dlatego że mnie akceptuje nie czując nic do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sang
50 minut temu, Gość Uleńka napisał:

Jak już pisałam na początku czuje że jak na razie nie zakocham się w nikim innym a nie będę brać kogoś tylko dlatego że mnie akceptuje nie czując nic do tej osoby.

Całkowicie rozumiem to. Jeśli masz takie uczucie do niego i bardzo chcesz z nim być to mam nadzieje że ci się uda tylko upewnij się że możesz mu ufać.

Całkowicie wiem jak to jest ganiać za osobą (w moim przypadku dziewczyną) która nic do ciebie nie czuje i trzeba uważać ale mam nadzieje że tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
1 godzinę temu, Gość Uleńka napisał:

tak jak w Temacie, Kocham chłopaka już drugi rok ale on nie jest mną zainteresowany a wiem że lubi chude a przynajmniej szczupłe a ja tracę czas bo i tak nie mogę się zakochać w kimś innym któraś jeszcze tak ma?

Ale ty głupia jesteś bożżż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×