Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek177

Ilu letnia kochankę może mieć 42 letni facet?

Polecane posty

Gość Marek177

Mam 42 lata i chciałbym kochankę do seksu ilu letnia mogę sobie znaleźć tak realistyczny okiem patrząc?interedujja mnie  te po 20 najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwaliłooo mnie to

Grażyna hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Bolek napisał:

Jeśli wyglądasz jak kupa i jesteś typowym Januszem to może trafi ci się jakaś "Grażyna" po 40. By mieć 20 letnią kochankę musisz wyglądać super, czyli od lat uprawiać sport, dbać o dietę i musisz mieć odpowiedni status społeczny, ewentualnie możesz być małym łysym grubasem ale z grubym portfelem to "kupisz" mlodą utrzymanke.

Dokładnie tak. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek177
3 minuty temu, Bolek napisał:

Jeśli wyglądasz jak kupa i jesteś typowym Januszem to może trafi ci się jakaś "Grażyna" po 40. By mieć 20 letnią kochankę musisz wyglądać super, czyli od lat uprawiać sport, dbać o dietę i musisz mieć odpowiedni status społeczny, ewentualnie możesz być małym łysym grubasem ale z grubym portfelem to "kupisz" mlodą utrzymanke.

No dobra czyli sylwetka raczej szczupła? Jednak nie chciałbym płacić za seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Raczej gruby portfel niż gruby brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
6 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli wyglądasz jak kupa i jesteś typowym Januszem to może trafi ci się jakaś "Grażyna" po 40. By mieć 20 letnią kochankę musisz wyglądać super, czyli od lat uprawiać sport, dbać o dietę i musisz mieć odpowiedni status społeczny, ewentualnie możesz być małym łysym grubasem ale z grubym portfelem to "kupisz" mlodą utrzymanke.

Podpisuje się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek177
2 minuty temu, Bolek napisał:

Nie rozumiesz, nie wystarczy nie być grubym. Popatrz realnie, jesteś facetem z klasą? Masz duże dochody? Masz dom/ apartament? Jesteś na wysokim stanowisku/ masz dobrze prosperującą firmę? Jesteś komunikatywny, elokwentny, kreatywny? Itd

Czyli wszystkie na to patrzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Dokładnie tak. 

 

 W zbliżonym wieku do autora, nie jestem mały gruby łysy, nie mam milionów na koncie. Przeciętny/z wygladu też/ pracowity uczciwy czysty samotny facet. Wyobraź sobie ze miałem kobietę 50+ niesamowita kochanka 😘  ale i kobietę 20+  /nie polecam/. Z kobietą 50+ przegadaliśmy na różne tematy 3/4 nocy, 1/4 została na kochanie. Z kobietą 20+ niestety nie było o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnaewe
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

 W zbliżonym wieku do autora, nie jestem mały gruby łysy, nie mam milionów na koncie. Przeciętny/z wygladu też/ pracowity uczciwy czysty samotny facet. Wyobraź sobie ze miałem kobietę 50+ niesamowita kochanka 😘  ale i kobietę 20+  /nie polecam/. Z kobietą 50+ przegadaliśmy na różne tematy 3/4 nocy, 1/4 została na kochanie. Z kobietą 20+ niestety nie było o czym rozmawiać.

Z całym szacunkiem ale to zależy od kobiety a nie od jej wieku. Oczywiście możesz mieć 20, 30 z którymi nie będziesz miał o czym gadać ale zdąży się jedna na 1 z którą będzie mógł gadać na wiele tematów. Tak samo jeśli chodzi o 50tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ty gościu o czym będziesz z nią rozmawiać? O tipsach? 🙈🙈🙈Dla córki szukasz koleżanki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
11 minut temu, Gość Marek177 napisał:

No dobra czyli sylwetka raczej szczupła? Jednak nie chciałbym płacić za seks. 

A z jakiego powodu mloda atrakcyjna kobieta miałaby sypiac ze starym dziadem, od którego niczego nie może oczekiwać? Ona może sobie życie układać z przystojnym rowiesnikiem. To jej najlepsze lata życia a twoje juz dawno za tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli wyglądasz jak kupa i jesteś typowym Januszem to może trafi ci się jakaś "Grażyna" po 40. By mieć 20 letnią kochankę musisz wyglądać super, czyli od lat uprawiać sport, dbać o dietę i musisz mieć odpowiedni status społeczny, ewentualnie możesz być małym łysym grubasem ale z grubym portfelem to "kupisz" mlodą utrzymanke.

Dokładnie! Z mała dygresja. Grażyny są już po 50 tce. W pokoleniu obecnych 40 może co najwyżej znaleźć Kaske , Baske, Ankę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
10 minut temu, Bolek napisał:

Nie rozumiesz, nie wystarczy nie być grubym. Popatrz realnie, jesteś facetem z klasą? Masz duże dochody? Masz dom/ apartament? Jesteś na wysokim stanowisku/ masz dobrze prosperującą firmę? Jesteś komunikatywny, elokwentny, kreatywny? Itd

Eee tam. 20 latkowie są biedni jak mysz kościelna a jakoś maja dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa

Za darmo to znajdziesz ale 40stke która nudzi mąż już. Bądźmy realistsmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa
1 minutę temu, Gość Adrian napisał:

Eee tam. 20 latkowie są biedni jak mysz kościelna a jakoś maja dziewczyny 

Tak tylko zobacz wybór między 20latkiej a 40 latkiem z takim samym statusem finansowym to... Wola jednak 20latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

40+  No, chyba, że zdrowy, szczupły i wysportowany, to 35+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Marek177 napisał:

Mam 42 lata i chciałbym kochankę do seksu ilu letnia mogę sobie znaleźć tak realistyczny okiem patrząc?interedujja mnie  te po 20 najlepiej

Po 20 to jak sam miałeś do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

"Grażyna" to nie wiek, to wygląd + stan umysłu 🙂

Zgadzam się ale inny jest stan umysłu 20, 39, 40 i tak dalej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Marek177 napisał:

Czyli wszystkie na to patrzą? 

20-latki? Oczywiście. Dlatego wybiera się kobietę w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Ale 20 latkowie mają 20 lat a nie 42 🙂

Dokładnie.  Jeśli facet po 40tce (sczuply i zadbany ) nie ma kasy to ciężko mu będzie wyrwac taką 20latkę.  Bo ona wybierze biednego ròwieśnika. 

Autorze,  wiekszosc takich ukladow jest oparta na kasie. Chyba że jestes podłą istotą i chcesz poderwac jakąs dziewczynę ze złymi wzorcami zwiazku wyniesionymi z domu i grać na jej niskim poczuciu wartosci. Ale to jest s...y.syństwo totalne. Mam nadzieje, że jednak mòwisz o swiadomych i pewnych siebie 20kilkulatkach a takie polecą na twòj status materialny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie! Z mała dygresja. Grażyny są już po 50 tce. W pokoleniu obecnych 40 może co najwyżej znaleźć Kaske , Baske, Ankę 😄

Chyba na wsi. 50-latki to wymienione plus Aśki, Doroty, Agnieszki, Magdy, Izy, Ale i Iwony. Grażyny od 60. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Adrian napisał:

Eee tam. 20 latkowie są biedni jak mysz kościelna a jakoś maja dziewczyny 

Bo mają 20 lat, a nie zębów 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek177

Raczej myślałem o poważnym romansie czyli bardziej na emocjach a nie pieniadzach moich... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Marek177 napisał:

Raczej myślałem o poważnym romansie czyli bardziej na emocjach a nie pieniadzach moich... 

To wybieraj rozsądnie. Rówieśnica lub taka od 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Monika napisał:

Ty gościu o czym będziesz z nią rozmawiać? O tipsach? 🙈🙈🙈Dla córki szukasz koleżanki? 

Odpowiedziałaś za mnie, dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chitler
5 minut temu, Gość Jaaaaa napisał:

Tak tylko zobacz wybór między 20latkiej a 40 latkiem z takim samym statusem finansowym to... Wola jednak 20latkow

Przecież prawie żaden 20 latek nie ma jeszcze takiego statusu materialnego jak facet po 40. Taki 40 latek musiałby być kompetentnym nieudacznikiem chyba. Podobnie sprawa ma się z wiedzą o świecie, kulturą osobistą, odpowiednim podejściem do kobiety. Jesli chodzi z kolei o wygląd  to już nie jest to reguła że 40 jest zawsze zaniedbany. Szczupłych, wysportowanych, dobrze ubranych 40latków coraz łatwiej spotkać na ulicach.  20 latkowie z kolei tez bywają otyli i zaczynają łysieć. Znowu regułą jest też to że starsi niezależnie od urody zawsze wyglądają poprostu bardziej męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To wybieraj rozsądnie. Rówieśnica lub taka od 35.

Ja mam 31 a jestem zauroczona takim 43 letnim. Milionerem to on nie jest ani nowym lexusem nie jezdzi. Ale fakt faktem, golodupcem zarabiającym 2 czy 3 tysiące też nie. Nie zmienia to faktu, ze pociąga mnie jako mezcyzna a nie bankomat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah

Naiwny autor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnne

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajdak
3 minuty temu, Gość Hahahah napisał:

Naiwny autor. 

 Niby dorosły facet a małolaty go interesują 😄  Hahahah  Wy po ile macie lat? Napisz w tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×