Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek177

Ilu letnia kochankę może mieć 42 letni facet?

Polecane posty

Gość Łajdak
3 minuty temu, Gość Hahahah napisał:

Naiwny autor. 

 Niby dorosły facet a małolaty go interesują 😄  Hahahah  Wy po ile macie lat? Napisz w tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek177
10 minut temu, Gość Łajdak napisał:

 Niby dorosły facet a małolaty go interesują 😄  Hahahah  Wy po ile macie lat? Napisz w tamtym temacie.

Ja mam 42. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka
1 godzinę temu, Gość Marek177 napisał:

Raczej myślałem o poważnym romansie czyli bardziej na emocjach a nie pieniadzach moich... 

Haha dowcip dnia 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Marek177 napisał:

Mam 42 lata i chciałbym kochankę do seksu ilu letnia mogę sobie znaleźć tak realistyczny okiem patrząc?interedujja mnie  te po 20 najlepiej

A, która po 20 cię zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci To jednak

...e. Myślą że po 40 wyglądają na bogów a kobieta po 40 ma ich błagać o seks.. A oni sami przebierać mogą w 20stksch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci To jednak

...e. Myślą że po 40 wyglądają na bogów a kobieta po 40 ma ich błagać o seks.. A oni sami przebierać mogą w 20stach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
1 godzinę temu, Gość Onnaewe napisał:

Z całym szacunkiem ale to zależy od kobiety a nie od jej wieku. Oczywiście możesz mieć 20, 30 z którymi nie będziesz miał o czym gadać ale zdąży się jedna na 1 z którą będzie mógł gadać na wiele tematów. Tak samo jeśli chodzi o 50tki.

Bingo! Ja mam 28 a mam o czym pogadać jedynie z facetami i to tymi od 50 w górę. Ale...tak jak to już inni pisali nie z każdym. Musi to być osoba z klasą, odpowiednim statusem społecznym, interesującym hobby, po studiach wyższych, o silnym charakterze, konkretna. Mnie np. nie interesują tematy typu: ploty, dzieci, kosmetyki, ubrania itp.. To głównie z facetami mogę porozmawiać o procesorach, nowych ekranach, laptopach, kablach HDMI (to też bywa ciekawe), samochodach (nawet lubię pogrzebać przy nich), o polityce, projektowaniu graficznym, naprawie komputerów (znajomym pomagam z oprpgramowaniem, drukarkami, netem), nawet panele potrafię położyć itd.. I nie, nie jestem grubą i brzydką babą. Dla niektórych wyglądam na 20-22 lat. Nie piję, nie palę, nie imprezuję (kluby i imprezy dla mas to nie mój klimat) poza tym ciężko o dobre towarzystwo. W czasie wolnym programowałam ale teraz zrobiłam sobie od tego przerwę na rzszecz grafiki. Z nikim się nie umawiam bo trafiam na samych palantów, którzy wolą imprezy, słodkie niunie i twierdzą, że miejsce bab jest przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest trolling, to odpowiem tak. Sama mam dwadzieścia parę lat i spotykam się z o wiele starszym mężczyzną. I nie chodzi o pieniądze, nie każdej chodzi o pieniądze. Jednak taki o wiele starszym facet musi spełniać pewne wymagania, więc do wyboru:

1. Dużo kasy

2. Bardzo dobrze zbudowany

3. Wysportowany

4. Z dużym interesem

5. Z dużym libido

6. Doświadczony kochanek nastawiony na sprawianie przyjemności kobiecie

7. Inteligentny i charyzmatyczny rozmówca

Żeby utrzymać przy sobie znaczne młodszą kochankę, to trzeba albo ją utrzymywać, albo zachwycać w łóżku, taka prawda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja
11 minut temu, Elea napisał:

Jeśli to nie jest trolling, to odpowiem tak. Sama mam dwadzieścia parę lat i spotykam się z o wiele starszym mężczyzną. I nie chodzi o pieniądze, nie każdej chodzi o pieniądze. Jednak taki o wiele starszym facet musi spełniać pewne wymagania, więc do wyboru:

1. Dużo kasy

2. Bardzo dobrze zbudowany

3. Wysportowany

4. Z dużym interesem

5. Z dużym libido

6. Doświadczony kochanek nastawiony na sprawianie przyjemności kobiecie

7. Inteligentny i charyzmatyczny rozmówca

Żeby utrzymać przy sobie znaczne młodszą kochankę, to trzeba albo ją utrzymywać, albo zachwycać w łóżku, taka prawda.

 

No to tak jak wiekszość starszych mężczyzn. Większosć 20 kilku latków to chude gołodupce nieumiejące gadać z kobietami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszcz

 

15 minut temu, Elea napisał:

1. Dużo kasy

2. Bardzo dobrze zbudowany

3. Wysportowany

4. Z dużym interesem

5. Z dużym libido

6. Doświadczony kochanek nastawiony na sprawianie przyjemności kobiecie

7. Inteligentny i charyzmatyczny rozmówca

ja mam 19 czyli nie musze niz z tych rzeczy spełniać? Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość goszcz napisał:

 

ja mam 19 czyli nie musze niz z tych rzeczy spełniać? Fajnie

Im więcej z tych warunków się spełnia tym większe szanse są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co młodej taki stary kochanek, jeśli nie sponsoruje? Tak szczerze? Bidę to może klepac z kolegą w swoim wieku, a tu jeszcze na być tylko kochanką, więc to układ, a w układzie dwie strony chcą zysku, nikt nie będzie z litości chłopa na du.pie trzymał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 22 lata i spotykam się z 38 latkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
9 minut temu, Paulinka_Naughty_Girl napisał:

jak jestes przy kasie, to nawet i 17stoletnia. 

a jak jestes biedny, to nawet i 20letnia samotna matke.

Ja chory???Etam.Zaczeliscie ze mna to bedziecie mieli....OLE WAM PLANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jeates lysy i mały to może z.litości jaką znajdziesz? I musisz mieć kasę dużo kasy. Na prezenty hotele mieszkanie i samochód. To może jakas sie zlituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBa

Biedny czemu jesteś sam w tym wielu to nieudacznik i brzydal no na.litość jaka się złapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzila

Jestem rozwodka mam syna ale nie chcę żadnego faceta najwazniejsze dziecko.Nie jeatem glupia zeby dac sie wkręcić jakiemuś byczkowi żeby zrobił sobie ze mnie pojemnik na sperme. Mezczyzna ma być ma być cudowny w tym wieku to już ulorzony ,porzadny mądry . Ja jeatem przed 40 ale takoe kobiety mają właśnie wymagania bo 2razy nie chcą się sparzyć i nie masz szans u takich jak ja. No chyba że żyją z mopsu i to jakaś patologia. Szukaj milosci .To nie ten wiek że mozesz sobie pozwalać jak 18ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napiszę wam dlaczego ja mam prawie 17 lat starszego faceta. Sama mam 22.

Wygląd. 

Ilość osób z otyłością jest taka sama u starszych osób jak i u młodszym. Można nawet u młodszych jest to częstszy problem. Co prawda panom w pewnym wieku rośnie brzuch ale najbardziej otyli mezczyzni jakich w życiu spotkalam mieli ok 20 lat.  Dla mnie najważniejsze w wyglądzie mężczyzny jest tzw klasą i bycie zadbanym. Facet z którym się spotykam chodzi albo w garniturach albo w marynarce i jakiś spodniach. U moich rówieśników jest to rzadkość.  O butach nie wspomnę, wolę faceta w porządnych, nowych skórzanych pantoflach niż młodzieńca w obuwiu sportowym.

Zachowanie.

Starsi mężczyźni od razu traktują Cię jak kobiete, nie ma czegoś takiego że chcą abyś była ich koleżanka czy przyjaciółka.  Od razu widać że mężczyzna spotyka kobiete. 

Spędzania wolnego czasu. 

Mój facet zabiera mnie w takie miejsca do których rowiesnik nigdy mnie nie zabierze. Ale jednocześnie nadal dobrze czuje się w klubach czy na dyskotece. 

Ustabilizowane zycie.

Tutaj nie można mieć co prawda pretensji do młodszych facetów ale oni dopiero coś tam planują, jedni mądrzej drudzy głupiej. Dojrzały facet już osiągnął to co zaplanował i od razu masz dowód na to że to co mówi jest prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Napiszę wam dlaczego ja mam prawie 17 lat starszego faceta. Sama mam 22.

Wygląd. 

Ilość osób z otyłością jest taka sama u starszych osób jak i u młodszym. Można nawet u młodszych jest to częstszy problem. Co prawda panom w pewnym wieku rośnie brzuch ale najbardziej otyli mezczyzni jakich w życiu spotkalam mieli ok 20 lat.  Dla mnie najważniejsze w wyglądzie mężczyzny jest tzw klasą i bycie zadbanym. Facet z którym się spotykam chodzi albo w garniturach albo w marynarce i jakiś spodniach. U moich rówieśników jest to rzadkość.  O butach nie wspomnę, wolę faceta w porządnych, nowych skórzanych pantoflach niż młodzieńca w obuwiu sportowym.

Zachowanie.

Starsi mężczyźni od razu traktują Cię jak kobiete, nie ma czegoś takiego że chcą abyś była ich koleżanka czy przyjaciółka.  Od razu widać że mężczyzna spotyka kobiete. 

Spędzania wolnego czasu. 

Mój facet zabiera mnie w takie miejsca do których rowiesnik nigdy mnie nie zabierze. Ale jednocześnie nadal dobrze czuje się w klubach czy na dyskotece. 

Ustabilizowane zycie.

Tutaj nie można mieć co prawda pretensji do młodszych facetów ale oni dopiero coś tam planują, jedni mądrzej drudzy głupiej. Dojrzały facet już osiągnął to co zaplanował i od razu masz dowód na to że to co mówi jest prawda. 

Idealnie opisane. Rówieśników zostawiamy dla innych, my wolimy starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Napiszę wam dlaczego ja mam prawie 17 lat starszego faceta. Sama mam 22.

Wygląd. 

Ilość osób z otyłością jest taka sama u starszych osób jak i u młodszym. Można nawet u młodszych jest to częstszy problem. Co prawda panom w pewnym wieku rośnie brzuch ale najbardziej otyli mezczyzni jakich w życiu spotkalam mieli ok 20 lat.  Dla mnie najważniejsze w wyglądzie mężczyzny jest tzw klasą i bycie zadbanym. Facet z którym się spotykam chodzi albo w garniturach albo w marynarce i jakiś spodniach. U moich rówieśników jest to rzadkość.  O butach nie wspomnę, wolę faceta w porządnych, nowych skórzanych pantoflach niż młodzieńca w obuwiu sportowym.

Zachowanie.

Starsi mężczyźni od razu traktują Cię jak kobiete, nie ma czegoś takiego że chcą abyś była ich koleżanka czy przyjaciółka.  Od razu widać że mężczyzna spotyka kobiete. 

Spędzania wolnego czasu. 

Mój facet zabiera mnie w takie miejsca do których rowiesnik nigdy mnie nie zabierze. Ale jednocześnie nadal dobrze czuje się w klubach czy na dyskotece. 

Ustabilizowane zycie.

Tutaj nie można mieć co prawda pretensji do młodszych facetów ale oni dopiero coś tam planują, jedni mądrzej drudzy głupiej. Dojrzały facet już osiągnął to co zaplanował i od razu masz dowód na to że to co mówi jest prawda. 

twoi rówieśnicy nie chodza w spodniach? Męzczyźni w kazdym wieku sa różni, ty też nie spotykasz sie z murarzem, czy szewcem,.który w ramach hobby popija. Czy panem pracującym PRZY TAŚMIE, KTÓRY ANI W PRACY ANI PO NIE CHODZI W MARYNARCE. Po prostu są dziewczyny, które maja potrzebę  tego zeby starszy facet wprowadzał je w zycie i  to zycie pokazął- restauracje, wyjazdy, rozrywki. Ale też jak ma sie rodziców na poziomie , którzy coś pokazali, dobry wzór ojca, to i nie trzeba szukać  opiekuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Napiszę wam dlaczego ja mam prawie 17 lat starszego faceta. Sama mam 22.

Wygląd. 

Ilość osób z otyłością jest taka sama u starszych osób jak i u młodszym. Można nawet u młodszych jest to częstszy problem. Co prawda panom w pewnym wieku rośnie brzuch ale najbardziej otyli mezczyzni jakich w życiu spotkalam mieli ok 20 lat.  Dla mnie najważniejsze w wyglądzie mężczyzny jest tzw klasą i bycie zadbanym. Facet z którym się spotykam chodzi albo w garniturach albo w marynarce i jakiś spodniach. U moich rówieśników jest to rzadkość.  O butach nie wspomnę, wolę faceta w porządnych, nowych skórzanych pantoflach niż młodzieńca w obuwiu sportowym.

Zachowanie.

Starsi mężczyźni od razu traktują Cię jak kobiete, nie ma czegoś takiego że chcą abyś była ich koleżanka czy przyjaciółka.  Od razu widać że mężczyzna spotyka kobiete. 

Spędzania wolnego czasu. 

Mój facet zabiera mnie w takie miejsca do których rowiesnik nigdy mnie nie zabierze. Ale jednocześnie nadal dobrze czuje się w klubach czy na dyskotece. 

Ustabilizowane zycie.

Tutaj nie można mieć co prawda pretensji do młodszych facetów ale oni dopiero coś tam planują, jedni mądrzej drudzy głupiej. Dojrzały facet już osiągnął to co zaplanował i od razu masz dowód na to że to co mówi jest prawda. 

Pantoflach 😛  Jakie 22, 3x 22 najwyżej 😛  Chyba, że z głuchej podkrakowskiej wsi 😄 tam chodzą w pantoflach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Malusia napisał:

Idealnie opisane. Rówieśników zostawiamy dla innych, my wolimy starszych. 

Wyłącznie młodszych. Dziady do ZBOWiDu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadna ładna i jeszcze taka z którą jest o czym porozmawiać 20 latka nie będzie ze starym facetem. Kochanka to namiętna i uwielbiająca sex z Tobą tak to rozumiem. To nawet jak zapłacisz 20 latce gruba kasę co miesiąc to taka nie będzie. Do tego musi być chemia. A tego nie kupisz ani nie wywolasz jeśli jesteś stary albo gruby. Nie da się. Możesz zapłacić jakiejś ale nastaw się na to będzie sex bez namiętności. A to jest w seksie najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 7

Karol Strasburger l.72 poślubił w sierpniu Małgorzatę l.35. Właśnie urodziła mu córkę.😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Bolek napisał:

Nie rozumiesz, nie wystarczy nie być grubym. Popatrz realnie, jesteś facetem z klasą? Masz duże dochody? Masz dom/ apartament? Jesteś na wysokim stanowisku/ masz dobrze prosperującą firmę? Jesteś komunikatywny, elokwentny, kreatywny? Itd

Ha ha, już to widzę 🙂 Pewno zaniedbany gołodupiec z brzuchem piwnym, a 20-letnia kochanka mu się marzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio
9 godzin temu, Gość Marek177 napisał:

Mam 42 lata i chciałbym kochankę do seksu ilu letnia mogę sobie znaleźć tak realistyczny okiem patrząc?interedujja mnie  te po 20 najlepiej

tak około 50-60 lat dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Nie czytałem wszystkich postów powyżej.  Uważam, odmiennie jak większość tu piszących, że mężczyzna po czterdziestce bez problemu znajdzie chętną do związku dwudziestolatkę+.  Niegłupią i zgrabną.  Sam będąc 'ciut' starszym ale i nie zainteresowanym tego typu relacją  miałem ze   strony dziewczyn w wieku  20+ kilka  propozycji. Co prawda tylko kilka(ostatnią 12 lipca), jednak je miałem i to  już  po kilku godzinach  znajomości.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Nie czytałem wszystkich postów powyżej.  Uważam, odmiennie jak większość tu piszących, że mężczyzna po czterdziestce bez problemu znajdzie chętną do związku dwudziestolatkę+.  Niegłupią i zgrabną.  Sam będąc 'ciut' starszym ale i nie zainteresowanym tego typu relacją  miałem ze   strony dziewczyn w wieku  20+ kilka  propozycji. Co prawda tylko kilka(ostatnią 12 lipca), jednak je miałem i to  już  po kilku godzinach  znajomości.     

dziwy zawsze sie trafią. z róznych powodów, jednabo szuka zastępczego ojca, inna bo chce sie koleżankom pochwalić, kolejna bo ego sobie podbija, inna liczy na kasę.  Jestem  kobieta w twoim wieku i ja tez mam propozycje seksu od 25-35 latków, ale wiadomo że to chodzi o spełnienie fantazji o seksie ze starsza, anie że jakoś wybitnie się mną zachwycaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia
1 godzinę temu, Gość Gość 7 napisał:

Karol Strasburger l.72 poślubił w sierpniu Małgorzatę l.35. Właśnie urodziła mu córkę.😗

głupia ta jego kobieta okropnie,
takie nie mają mózgu, niedługo będzie młodą wdową samotnie wychowującą dziecko bez szans na nowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×