Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pięknie

To teraz sobie popiszę

Polecane posty

Gość Pięknie

Z twoimi sąsiadkami 🙂 Już mam nawet bliską na oku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

a bierz z całego osiedla, co się ograniczać do paru pustaków z kilku klatek..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknie

Pozwierzam się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

tylko uważaj,czasem smrodem zalatuje przez kratki wentylacyjne ,więc sprawdź czy czyste..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknie

Może dowiem się o czymś ciekawym o czym jeszcze nie wiedziałem. Hejoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaha

z pewnością ciekawostką będzie ilu je zaliczało..pozwierzajcie się wzajemnie i obejrzyjcie wspólnie kilka filmików, będzie zabawa na 102:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma konto na portalu

I mnie polubiła. Dam jej tylko do buzi ewentualnie. Chyba sąsiad nie będzie mi miał za złe. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Przed chwilą, Gość Ma konto na portalu napisał:

I mnie polubiła. Dam jej tylko do buzi ewentualnie. Chyba sąsiad nie będzie mi miał za złe. Hej

no raczej hahah...wygląda na tani przerób kobiecopodobny, więc zgodzi się na wszystko,byle konsument był:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

I pamiętaj też heja o tych co pod blokiem potrafią krzyczeć "k.u.r.w.a",może też są w potrzebie i możesz skorzystać z więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma konto na portalu
5 minut temu, Gość hahaha napisał:

I pamiętaj też heja o tych co pod blokiem potrafią krzyczeć "k.u.r.w.a",może też są w potrzebie i możesz skorzystać z więcej..

Nie wiem o czym ty w ogóle piszesz ale wiem jedno. Podjeżdżali i odjeżdżali tak jak to kiedyś powiedział stały gość waszego domu - LUBIE TO. Szkoda że już was nie odwiedza. Pap 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
1 minutę temu, Gość Ma konto na portalu napisał:

Nie wiem o czym ty w ogóle piszesz ale wiem jedno. Podjeżdżali i odjeżdżali tak jak to kiedyś powiedział stały gość waszego domu - LUBIE TO. Szkoda że już was nie odwiedza. Pap 😉

p-i-e-p-r-z wszystko co się rusza,śmierdzi,ale można z tego jeszcze jakieś żarcie mieć-czyli tani wyrób kobieco-podobny co koło mięsa tylko kiedyś leżał..a omijaj to co samo na ruszt nie wchodzi,bo to są rarytasy nie dla każdego..Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze miły
24 minuty temu, Gość hahaha napisał:

I pamiętaj też heja o tych co pod blokiem potrafią krzyczeć "k.u.r.w.a",może też są w potrzebie i możesz skorzystać z więcej..

W swoim burzliwym życiu pieprzyłem i macałem tylko trzy takie kobiecopodobne wyroby/podroby. Wszystkie je łączyły więzy krwi no i już takich nie tykam POSTANOWIONE. Życzę miłego weekendu oraz szampańskiej zabawy 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×