Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Zakochałam się w lekarzy który mnie operowal

Polecane posty

Gość Magda

Ehhh, jest starszy ode mnie jakieś 20 lat (koło 40) no ale nie dla psa kiełbasa, nie mogę przestać o nim myśleć 😄 w grudniu mam do niego wizytę, obrączki nie ma. Jest brzydki jak nic, ale coś w sobie ma.. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ty co robisz? studiujesz moze? ladna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masz tobie los. Jak powiem że to typowe w przypadkach gdy bohater ratuje życie i zdrowie ksieżniczce  to pewnie nie uwierzysz bo skąd możesz wiedzieć co jest typowe mając 20 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Uczę się zaocznie i chodzę do pracy. Jestem taka 7/10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kolejna głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Ehhh, ale on jest taki pociągający :v ostatnia wizyta i mi przejdzie za jakiś czas. Jestem chyba sapioseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Autorka napisał:

Ehhh, ale on jest taki pociągający :v ostatnia wizyta i mi przejdzie za jakiś czas. Jestem chyba sapioseksualna

normalnie infantylna i egzaltowana. Nic oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Phi, jestem damska stuleja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I już wiadro pomyj na to co dziewczyna napisała. Jak się komuś wydaje że pewne rzeczy zdarzają sie tylko w modzie na sukces to sie myli. Zycie zaskakuje i to bardzo. A że się w lekarzu zakochała, no cóż oni mają i klasę i kase, nie to co Wy chloptasie 30letni, niektórzy ciągle na utrzymaniu rodziców a marzy się Wam księżniczka z bajki. Ja Ci coś powiem dziewczyno jak on Ci się podoba to do roboty bo będziesz potem żałować ze nawet nie spróbowałas. Tym bardziej że obrączki nie ma. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh mmmm
1 godzinę temu, Gość Magda napisał:

Ehhh, jest starszy ode mnie jakieś 20 lat (koło 40) no ale nie dla psa kiełbasa, nie mogę przestać o nim myśleć 😄 w grudniu mam do niego wizytę, obrączki nie ma. Jest brzydki jak nic, ale coś w sobie ma.. 😄

:)jaJa też mam wizytę już w pon  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIYTFD

Grzebał ci w bebechach, a teraz chcesz by pogrzebał ci w czipce? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

coś w sobie ma ..... pomyśl logicznie dlaczego jest dalej sam? nie zapominaj o tym że to taki sam mężczyzna jak wszyscy inni w tym samym wieku, tylko ma dr. n med. przed nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Najwyraźniej podczas operacji wpuścił ci motylki do brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Magda napisał:

Ehhh, jest starszy ode mnie jakieś 20 lat (koło 40) no ale nie dla psa kiełbasa, nie mogę przestać o nim myśleć 😄 w grudniu mam do niego wizytę, obrączki nie ma. Jest brzydki jak nic, ale coś w sobie ma.. 😄

Nie ma obrączki? To o niczym nie świadczy zwłaszcza u chirurga, ale próbuj-wybadaj teren 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc ma 40 lat i jest sam to znaczy, ze albo rozwodnik z dzieciakami albo cos z nim nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Gosc ma 40 lat i jest sam to znaczy, ze albo rozwodnik z dzieciakami albo cos z nim nie tak. 

A może nie nosić obrączki z praktycznych powodów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A może nie nosić obrączki z praktycznych powodów 🙂

Tez prawda. Raczej szanse, ze facet w tym wieku jest rownoczesnie: a) atrakcyjny i dobry jak partner, b) wolny, c) zainteresowany, jest mala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

No cóż, idę na ostatnią wizytę kontrolna, wystawię mu dobra wizytę i sayonara..rozmarzylam się. Zbyt ideqlistyczna wizja 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
19 minut temu, Gość hac napisał:

Najwyraźniej podczas operacji wpuścił ci motylki do brzucha. 

Awww to słodkie. ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Autorka napisał:

No cóż, idę na ostatnią wizytę kontrolna, wystawię mu dobra wizytę i sayonara..rozmarzylam się. Zbyt ideqlistyczna wizja 😞

Jak jest brzydki to nie masz czego zalowac...chcialabys urodzic szpetne dzieci ? Do mnie kiedys startowal lekarz (co prawda nie leczyl mnie) ale byl szpetny jak nie wiem...mial takie male, blisko siebie osadzone oczy, masakryczne zakola i sylwetka tez ponizej przecietnej...nie wiem, moze sa laski ktore dla watpliwego "prestiziu" sa w stanie zjesc nawet gofffno. Ja bym nie dala rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Twarz może nie najpiękniejsza, ale męska sylwetka, 1.90 wzrostu, mega męski głos, ehhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

To, że nie ma obrączki nie znaczy, że jest wolny.

Ale żeś skomplementowała jego urodę 😂 a może gej?

Żeby się Tobą zainteresował to też musisz coś w sobie mieć. Jeżeli nie zagaduje o pierdoły lub co u Ciebie to mała szansa, że coś od Ciebie zechce. Ale jak najbardziej próbować możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Spróbuję w połowie grudnia. No coz, ja się przy nim peszylam zawsze, poza tym to świetny profesjonalista. Każdego bierze na dystans jak zauważyłam. I podkreślał zawsze to, że "w moim wieku..." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawiony

Zejdź dziewczynko na ziemię. Kolejna, która poleciała na tytuł lekarza. Taki jak on może przebierać w kobietach w swoim zawodzie, a nie ślepo zauroczonej siksie, która widzi hajs. Obudź się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
7 minut temu, Gość Rozbawiony napisał:

Zejdź dziewczynko na ziemię. Kolejna, która poleciała na tytuł lekarza. Taki jak on może przebierać w kobietach w swoim zawodzie, a nie ślepo zauroczonej siksie, która widzi hajs. Obudź się. 

:((((( ale ja nie lecę na rzeczy materialne, tylko wygląd, inteligencję.. Eh, że jako jedyny lekarz jest taki profesjonalny w moim problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Rozbawiony napisał:

Zejdź dziewczynko na ziemię. Kolejna, która poleciała na tytuł lekarza. Taki jak on może przebierać w kobietach w swoim zawodzie, a nie ślepo zauroczonej siksie, która widzi hajs. Obudź się. 

Ewentualnie we wzietych prawniczkach, paniach prezes itd. Lekarze lubia bogate laski. Pielegniarki tylko bzykaja na dyzurach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Dobra, macie rację. Zamykam temat. 😂😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Dobra, macie rację. Zamykam temat. 😂😭

Sluchaj...jak to dla Ciebie nie wstyd, ze ewentualnie moglabys sie sparzyc to wyjdz z ta inicjatywa jak Ci tak zalezy.  W najgorszym wypadku zmienisz lekarza a w najlepszym bedziesz miec fajnego faceta na widelcu (o ile to faktycznie nadaje sie na partnera bo jak ma 40 lat i nikogo nie ma to mi by to dalo do myslenia). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Sluchaj...jak to dla Ciebie nie wstyd, ze ewentualnie moglabys sie sparzyc to wyjdz z ta inicjatywa jak Ci tak zalezy.  W najgorszym wypadku zmienisz lekarza a w najlepszym bedziesz miec fajnego faceta na widelcu (o ile to faktycznie nadaje sie na partnera bo jak ma 40 lat i nikogo nie ma to mi by to dalo do myslenia). 

Dziękuję za radę, postaram się, najwyżej się nie uda, a chociaż próbowałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ewentualnie we wzietych prawniczkach, paniach prezes itd. Lekarze lubia bogate laski. Pielegniarki tylko bzykaja na dyzurach. 

Prawda. Swego czasu zaszłam na jakiś oddział z papierami. Panowie rehabilitanci i lekarz myśleli, że idę do nich na staż. Pokomplementowali i zaprosili w razie czego. Ci starsi rehabilitanci z oddziału mówili żebym zrobiła lekarskie lub rehabilitację i przyszła do nich bo pielęgniarkami to się lekarz czy oni nie zainteresują bo nie mają do nich szacunku. Jedna z pielęgniarek się wkurzyła. Nie dziwię się.

W sensie musisz być wysoko. Możesz być kimś innym z zawodu ale to musi być konkretne stanowisko, np. prawniczka, lekarka, farmaceutka, technolog produkcji, zastępca prezesa, zastępca kierownika w korpo itp..

Moja była znajoma zakochała sie w kardiologu. Miała 19 lat a on 35. Łaziła za nim, siedziała pod przychodnią, śledziła fb....dziewczyna bez matury, fanka disco polo, wiecznie w mini, brzydka i miała coś z głową. Miała obsesję na jego punkcie... Odpuściła po 2óch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×