Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Zakochałam się w lekarzy który mnie operowal

Polecane posty

Gość Gosc
36 minut temu, Gość Autorka napisał:

Dziękuję za radę, postaram się, najwyżej się nie uda, a chociaż próbowałam 😄

Tylko zrob to z glowa...nie wyznawaj mu, ze sie zakochalas bo koles sie przerazi. Moze daj mu ksiazke/plyte w podziekowaniu za opieke...w srodku zostaw nr telefonu na pierwszej stronie...najwyzej nie napisze/ nie zadzwoni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tylko zrob to z glowa...nie wyznawaj mu, ze sie zakochalas bo koles sie przerazi. Moze daj mu ksiazke/plyte w podziekowaniu za opieke...w srodku zostaw nr telefonu na pierwszej stronie...najwyzej nie napisze/ nie zadzwoni. 

Świetny pomysł. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyno...nawet jakby mialo cos z tego wypalic (w co watpie by ten podryw zakonczyl sie sukcesem) to zastanow sie. Mloda jestes...on ma 40 lat. Moglby byc Twoim ojcem jakby sie uprzec. 20 lat roznicy to masakra...teraz jest jeszcze "stosunkowo" mlody ale co bedzie za 10,15,20 lat ? Ty bedziesz mloda, bedziesz chciala zyc, bawic sie, a on juz pomarszczony, marzacy tylko o bujanym fotelu. Nie myslisz perspektywicznie. Z tego  moze byc romans na chwile ale nic na dluzsza mete. Dzieli was pokolenie. No ale jak Ci to nie przeszkadza, ze w najlepszym wypadku tylko Cie przeleci, to probuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgodze sie z powyzszym...autorko, masz 20 lat...jestes jeszcze BARDZO mlodziutka...jestes dla tego faceta dzieckiem. Nie zainteresuje sie Toba. Lekarze leca na "kobiety z pozycja", wyksztalcone, bogate...nie zaduzone malolaty, z ktorymi dzieli ich pokolenie. Znajdz sobie kogos w swoim wieku albo troche starszego ale nie cale pokolenie. To nie ma przyszlosci nawet gdyby ewntualnie sie Toba zainteresowal...tylko by Cie wykorzystal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma hajs
6 godzin temu, Gość Magda napisał:

Ehhh, jest starszy ode mnie jakieś 20 lat (koło 40) no ale nie dla psa kiełbasa, nie mogę przestać o nim myśleć 😄 w grudniu mam do niego wizytę, obrączki nie ma. Jest brzydki jak nic, ale coś w sobie ma.. 😄

HAJS!!!!!!! Bo wam pustym małolatom tylko to w łbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lekarz nie poleci na 20latke, ktora nic nie ma poza mloda dhoooopa. Juz Ci pisali...oni gustuja w lekarkach, sedzinach, notariuszkach, paniach prezes, inzynierach z wlasnym biurem. On - o ile Cie nie splawi - to tylko Cie przeleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lekarz nie poleci na 20latke, ktora nic nie ma poza mloda dhoooopa. Juz Ci pisali...oni gustuja w lekarkach, sedzinach, notariuszkach, paniach prezes, inzynierach z wlasnym biurem. On - o ile Cie nie splawi - to tylko Cie przeleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Autorka napisał:

Twarz może nie najpiękniejsza, ale męska sylwetka, 1.90 wzrostu, mega męski głos, ehhh 

Jak ma głos A. Drivera to startuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×