Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mlodsza zona powinna opiekowac sie swoim starszym mezem na starosc!!!!

Polecane posty

Gość gosc

jak mlodka 23 letnia sobie wziela za meza 37 latka, to powinna z nim byc na diobre i na zle i jak on bedzie mial 70 lat i bedzie chorowal na prostate, serce, cukrzyce, demencje itp to ona powinna mu pomagac !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Jeśli sie na to decyduje to pewnie sie opiekuje. Ale nie masz prawa od nikogo tego wymagać. Ani oczekiwać, ze ktokolwiek się tobą zainteresuje. Czy młoda czy stara. Ty powinienes zrobić siebie interesującym dla kobiet zamiast pieprzyc co kto powinien. Zacznij wymagać ale od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soooo

Jak bedziesz roszczeniowym burakiem to raczej zwieje bo takie osoby nie sa do kochania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

He he będzie się bzykac na prawo i lewo ale tylko jak dziadek będzie miał dobra emeryturę bo jak nie to może jej już nie ujrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

He he będzie się bzykac na prawo i lewo ale tylko jak dziadek będzie miał dobra emeryturę bo jak nie to może jej już nie ujrzeć. 

a myslisz ze bedzie sie kryc z tym, ze sie bzyka na prawo i lewo?

czy tez bedzie taka perfidna, i bedzie robic to otwarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

He he będzie się bzykac na prawo i lewo ale tylko jak dziadek będzie miał dobra emeryturę bo jak nie to może jej już nie ujrzeć. 

a jak dziadek chory kaleka i ma cieniutką rente to jeszcze go dobije, żeby dorwać w spadku jego mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
8 minut temu, Gość gość napisał:

a jak dziadek chory kaleka i ma cieniutką rente to jeszcze go dobije, żeby dorwać w spadku jego mieszkanie

No ale panowie jakos starych grubych i schorowanych kobiet nie przygarniaja ani sie nimi nie opiekują... Zatem po co te komentarze? Autor niech weźmie sobie 20 lat starsza i leczy jej choroby zamiast oczekiwac tego od młodej 👭 która ma całe życie przed sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

a jak dziadek chory kaleka i ma cieniutką rente to jeszcze go dobije, żeby dorwać w spadku jego mieszkanie

Pogrzeb zorganizuje w tempie błyskawicznym i każe szybko zakopywać trumnę, żeby zwłoki mężusia były jak najszybciej pod ziemią, wtedy poczuje ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ty jesteś strasznie roszczeniowy. I nie będziesz mial tej żony. Traktujesz kobiety przedmiotowo, jak towar. Nie wiesz co to miłość. Ktoś powinien się stary dziadu tobą zajmować? Wszyscy wszystko powinni a ty co? Może zacznij od tego, ze to ty powinienes dbać o swoje zdrowie, ćwiczyć, zdrowo się odżywiać żeby tak nie chorować? I to ty powinienes zadbać o swoje finanse, żeby moc opłacić opiekunkę na starośc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo

bo raszpla młodsza żonka wypnie dopsko w krzakach innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Nie wiesz co to miłość.

Tak jak 99% kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak jak 99% kobiet.

To tylko o Tobie świadczy na jakie zwracasz uwagę. 

Ba studiach byłam gruba i miałam trądzik i nawet największy brzydal i golodupiec do mnie nie zagadal. Przestań tutaj kłamać, ze zagadujesz do przeciętnych czy nieco brzydszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ona napisał:

To tylko o Tobie świadczy na jakie zwracasz uwagę. 

Ba studiach byłam gruba i miałam trądzik i nawet największy brzydal i golodupiec do mnie nie zagadal. Przestań tutaj kłamać, ze zagadujesz do przeciętnych czy nieco brzydszych. 

Skąd ja to znam:D  Mnie ostry trądzik ze stanami zapalnymi męczyl do 25roku zycia.  Ropne wypryski, ciagły łojotok skòry pomimo leczenia. Masakra! Do tego mam bardzo mały biust choc nie mam niedowagi, ot taki niefart na loterii genetycznej. 

I tez nikt mnie nie podrywal przez te lata. Nawet ci brzydcy. Dzis wiem,  że to przez te dwa czynniki : twarz w pryszczach plus płaskoklacie. 

Dlatego jak widze te żale brzydkich facetow jak to ich nikt nie chce to śmiac mi sie chce.  Co za hipokryzja internetowych inceli! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepie ty

Z tego co sie orientuje - nie ma przymusu wychodzenie za starszego mężczyznę. Jak ktoś chce to bierze staruszka a jak nie to nie bierze. Proste jak konstrukcja cepa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 godzin temu, Gość Ona napisał:

To tylko o Tobie świadczy na jakie zwracasz uwagę. 

Ba studiach byłam gruba i miałam trądzik i nawet największy brzydal i golodupiec do mnie nie zagadal. Przestań tutaj kłamać, ze zagadujesz do przeciętnych czy nieco brzydszych. 

No właśnie ja zwracam uwagę na te normalne i skromne.

Nie kłamię, zagaduję do przeciętnych i trochę brzydszych, bo nie kręcą mnie sztuczne wytapetowane instamodelki, a u tych naturalnie pięknych i tak nie miałbym szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No właśnie ja zwracam uwagę na te normalne i skromne.

Nie kłamię, zagaduję do przeciętnych i trochę brzydszych, bo nie kręcą mnie sztuczne wytapetowane instamodelki, a u tych naturalnie pięknych i tak nie miałbym szans.

Ja też tak robię i jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

To macie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

To niemożliwe bo i ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
11 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No właśnie ja zwracam uwagę na te normalne i skromne.

Nie kłamię, zagaduję do przeciętnych i trochę brzydszych, bo nie kręcą mnie sztuczne wytapetowane instamodelki, a u tych naturalnie pięknych i tak nie miałbym szans.

A zagadujesz do ładnych z jakimis widocznymi defektami jak np trądzik bądz blizny na twarzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×