Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa88

Czy on naprawdę mnie kocha czy chodzi mu tylko o sex?

Polecane posty

Hej. Mam taki problem,bo jestem z facetem od pół roku i ciągle ostatnio kłócimy się o sex bo on mocno naciska po czym kończy się to tym że on podnosi głos i krzyczy na mnie.Ciagle tłumaczy się tym że on ma testosteron i poprostu mu się chce.Okej rozumiem.. Pisaliśmy i rozmawialiśmy przez długi czas o tym co chcieliśmy..co ja ..co on tak by dobrze bylo..ale jak pierwszy raz coś próbowaliśmy to on po prostu nie sprostał.. i bylo po zawodach. Później już tylko pieszczoty i to mu nie wystarcza.. fakt ja też bym coś więcej chciała ale nie mamy warunków na to by było dobrze..  i zawsze się wszystko kończy kłótnia tym że mi wypomina że ja mu mówiłam że chciałam tak i tak to i tamto a nie ma nic..obraża się i wychodzi.. ostatnio nawet powiedział mi że jestem" gdaczaca kura" ..czego nie rozumiem.. Nie idzie to wszystko w dobrą stronę.. bo coraz częściej o to są spiny.. i wiedzę że myśli o rozstaniu.. Czy jakby mnie kochał to by tak się zachowywal?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie widać że nie kocha cię jestem w tej samej sytuacji ale mnie zostawił bo przez kłótnie mam nadzieję że wróci jak mu inna nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co robić..jak on się tak o to ciągle rzuca...bo chce już teraz natychmiast..mnie się wydaje osobiście że on ma mnie w tyłku a tak naprawdę mu tylko o sex chodzi.  Ale nie wiem mogę się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też mi się tak wydaje im nie zależy na nas i nie kochają tylko na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale jak by mu zależało i by kochał to by nie zostawił 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v675

Raz przez pół roku próbowaliście  omg.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×