Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ameliaa

Mąż na każdy niedzielny obiad zaprasza swoją koleżankę z pracy

Polecane posty

Gość Ameliaa

Odkąd mąż zmienił pracę, poznał nowych znajomych. Od kilku tygodni stałym gościem na niedzielnym obiedzie jest jego koleżanka z pracy. Teraz nie gotuje już tylko dla nas dwojga, ale dla trzech osób. Mąż nie chce zaprzestać zapraszania jej do nas, ponieważ twierdzi, że ona jest samotna i potrzebuje towarzystwa. Poza tym mąż mówi, że świetnie się z nią dogaduje.

Na domiar złego on postanowiła się przeprowadzić z wynajmowanego mieszkania i chwilowo mąż zaproponował jej pokój u nas w domu. 

Zagroziłam mężowi, że się wyprowadzę, a on na to, że i tak mam się dokładać do czynszu jeżeli moje rzeczy nadal będą w mieszkaniu. 

Dodam, że mieszkanie należy do mnie i żałuję dnia w którym zameldowałam tam męża.

Mąż teraz chce zameldować koleżankę.

Nie wiem jakie wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Doopa blada jesteś w potrzasku.Ta koleżanka to ewidentnie kochanka .Masz wyjście w końcu mieszkanie należy do Ciebie on tylko zameldowany niech kochanka zamelduję go u siebie skoro samotna.Ale s...iel w żywe oczy tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale prowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Ameliaa napisał:

Odkąd mąż zmienił pracę, poznał nowych znajomych. Od kilku tygodni stałym gościem na niedzielnym obiedzie jest jego koleżanka z pracy. Teraz nie gotuje już tylko dla nas dwojga, ale dla trzech osób. Mąż nie chce zaprzestać zapraszania jej do nas, ponieważ twierdzi, że ona jest samotna i potrzebuje towarzystwa. Poza tym mąż mówi, że świetnie się z nią dogaduje.

Na domiar złego on postanowiła się przeprowadzić z wynajmowanego mieszkania i chwilowo mąż zaproponował jej pokój u nas w domu. 

Zagroziłam mężowi, że się wyprowadzę, a on na to, że i tak mam się dokładać do czynszu jeżeli moje rzeczy nadal będą w mieszkaniu. 

Dodam, że mieszkanie należy do mnie i żałuję dnia w którym zameldowałam tam męża.

Mąż teraz chce zameldować koleżankę.

Nie wiem jakie wyjście?

Nie. To nie może być prawda . Nie wierzę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenadaa

To prowo a wy lykacie nie dość że stare jesteście to głupie na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×