Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie grażyna

czy jest tu kobieta której mąż nazywa się Janusz?

Polecane posty

Gość nie grażyna

czy ma wąsy i jest naprawdę taką cebulą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znam janusza a wasami, ma zone grazyne I duzo kasy bo jest ordynatorem w szpitalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż ma na imię Janusz. Nie ma wąsów. Czasem ma brodę, jak się nie ogoli. Jesteśmy razem 25 lat,18 po ślubie. Świetny facet, ma wady jak każdy, ale nie zamienilabym go na żadnego innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuu

Jestem z pokolenia, gdzie było wielu Januszów i Grazy, bo te imiona wtedu bardzo sie podobały. Przez  popularnośc imiona testaly sie synonimem Polaków, a wiadomo -stereotyp Polaka w tym wieku to wasy, braki w uzebieniu, piwo. Potem z powodu popularnosci role Janusza przejąl Sebastian ( Seba - gruby karki dres z kapturem), Dalej - Brajan i Nikola. Teraz pewnie Polacy  w swiecie to Kubusie  i Amelki. Taki los popularnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmera

Ostatnio w Kauflandzie, słyszałam jak matka woła swoje bliźniaki- Brajanek i Dylanek🤪 taka typowa Karyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyyyy

Mam sasiadów. Janusz i Grażyna, ma czarnego wąsa, jeździ Passatem B5 kombi i często zwozi jakieś maszyny, sprzęty. Typowy Janusz biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znam dwóch Januszy. Są bardzo uparci i bardzo pracowici 🙂 wydaje mi się ze są z tych co zdania nie zmieniają i maja ciężki charakter. Poza tym wierni mężczyźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój instruktor prawa jazdy ma na imię Janusz.  Starszy gosc, jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

A w jakim pokoleniu popularne bylo imie Janusz? Bo napewno nie koniec lat 60-tych i poczatek 70-tych. Ja znalam jednego Janusza, dzisiaj jest po 60-tce. Ale imie dostało mu sie wg kalendarza urodzin. Fajny facet byl, no biznesmen z niego slaby, bo z ekonomia na bakier ale tak poza tym w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhvbn

Nie znam żadnego Janusza ani Grażyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

A w jakim pokoleniu popularne bylo imie Janusz? Bo napewno nie koniec lat 60-tych i poczatek 70-tych. Ja znalam jednego Janusza, dzisiaj jest po 60-tce. Ale imie dostało mu sie wg kalendarza urodzin. Fajny facet byl, no biznesmen z niego slaby, bo z ekonomia na bakier ale tak poza tym w porządku.

xx

 Urodzilam sie  niedługo po wojnie , w klasie zawsze bylo 2-3 Januszów, w starszych klasach też, tak samo na studiach. Podobnie z Grazynami..Ojciec jednej z kolezanek mial na imie Jakub, ale zona nazywala go zawsze Januszem, bo uznawała,ze Jakub to zydowskie imię. Fakt,ze to bylo wkrótce  po wojnie, wiec pewnie uraz. Ile zależy od mody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Mialam sasiada Janusza ( lata 70 ) ciezko pracujacy, uczciwy i uczynny czlowiek byl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×