Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwa

On wciąż pyta czy go kocham.

Polecane posty

Gość Iwa

Ludzie. Spotykam się z nim jakiś czas. Jest miło, fajnie się układa,  choć zdarzają się spięcia. A on ciagle , w różnych sytuacjach pyta czy ja go kocham... często to całuje, przytulam,  seks udany. Więc w czym problem. Czy on na jakiś problem z sobą, czy potrzebuje się dowartościować... sam czasem też mi mówi te słowa, najczęściej po seksie... Więc słabo. Jest ogólnie po rozwodzie, ale nie mial dzieci. Jak go Rozgryźć? Po co on wciąż pyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soooo
18 minut temu, Gość Iwa napisał:

Ludzie. Spotykam się z nim jakiś czas. Jest miło, fajnie się układa,  choć zdarzają się spięcia. A on ciagle , w różnych sytuacjach pyta czy ja go kocham... często to całuje, przytulam,  seks udany. Więc w czym problem. Czy on na jakiś problem z sobą, czy potrzebuje się dowartościować... sam czasem też mi mówi te słowa, najczęściej po seksie... Więc słabo. Jest ogólnie po rozwodzie, ale nie mial dzieci. Jak go Rozgryźć? Po co on wciąż pyta....

Biedny, nie wierzy ze jest kochany, moze slusznie? tamta musiala go zgnoic larwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soooo

Obrobilas mu dupe w necie, chcesz go rozgryzac jak orzeszka to ja zapytam kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×