Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona

Gwizdacie na kobiety?

Polecane posty

Gość Wkurzona

Pytanie do panów. Czy wy też tak reagujecie na swoje koleżanki z pracy. Mam kolegę, który prawie zawsze tak robi kiedy jest w pobliżu mnie i widzę, że robi to celowo albo odruchowo. Wobec pozostałych koleżanek tak się nie zachowuje. Potrafi iść za mną i sobie gwizdać albo robi coś za moimi plecami i sobie gwizda.Oczywiście nie robi tego w taki ostentacyjny i chamski sposób jak robią to  zwykle panowie budowlańcy. Myśle, iż doskonale wie że mnie to wkurza. Nie wiem co chce tym osiągnąć, może chce zwrócić na siebie moją uwagę ale przyznam szczerze, że jest to dość przykre i irytujące no i gościu zachowuje się tak tylko wobec mnie. Przez takie zachowanie dużo  stracił w moich oczach czasami nie mam ochoty nawet z nim gadać i unikam go jak tylko mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

gwizdacie?

a co to za slowo? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona

Co to za słowo? WTF? 

Masz odmianę jakbyś nie znał tego słowa:

przeszły

ja (m)

gwizdałem

ja (f)

gwizdałam

ty (m)

gwizdałeś

ty (f)

gwizdałaś

on

gwizdał

ona

gwizdała

ono

gwizdało

my (m)

gwizdaliśmy

my (f)

gwizdałyśmy

wy (m)

gwizdaliście

wy (f)

gwizdałyście

oni

gwizdali

one

gwizdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Wkurzona napisał:

Co to za słowo? WTF? 

Masz odmianę jakbyś nie znał tego słowa: [..]

W której to jednak nie zawarła się forma, którą Autorka powinna zastosować w temacie :p

20 minut temu, Gość Wkurzona napisał:

Gwizdacie na kobiety?

Gwiżdżecie.

21 minut temu, Gość Wkurzona napisał:

[...] Myśle, iż doskonale wie że mnie to wkurza. [...]

A ja myślę, że im mniej domysłów i więcej bezpośredniego wyrażania i określania się, tym lepiej dla wszystkich. Jeśli Twój kolega robi coś, co Cię irytuje, postępuje w stosunku do Ciebie nieodpowiednio, po prostu mu o tym powiedz i poproś, by przerastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, często tak robię. One tylko udają że się wkurzaja A sprawia im to przyjemność. Z resztą po co zakładacie miniówy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, często tak robię. One tylko udają że się wkurzaja A sprawia im to przyjemność. Z resztą po co zakładacie miniówy do pracy?

No ja nie zakładam. Co więcej noszę odzież ochronną, w której moim zdaniem zbyt atrakcyjnie nie wyglądam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Wkurzona napisał:

No ja nie zakładam. Co więcej noszę odzież ochronną, w której moim zdaniem zbyt atrakcyjnie nie wyglądam. 

Ale być może jesteś w jakiś inny sposób atrakcyjna dla niego.  Dopóki nie wystawia Cię to na "posmiewisko" innych współpracowników to nie widzę w tym nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×