Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Potrzebuje porady moi kochani... :)

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

174/70kg, jestem normalna 🙂

Czyli jesteś dosyć gruba przy tym wzroście powinnaś ważyć około 60 kg lub 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Każdy ma inny gust 😉 on akurat lubi takie kobiety, wieszaki do szafy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

No właśnie Ania, intuicja Cię nie myli, całe clue sprawy leży w tym w jakich okolicznościach oni się rozstali I...trudno..niech on się denerwuje gdy go o to pytasz, Ty masz prawo do tego! To jest Jedno życie I nie chcesz go zmarnować na niewłaściwe decyzje, podjęte pod naciskiem drugich osób.

Czas tu może dużo pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
6 minut temu, Gość Iwona napisał:

No właśnie Ania, intuicja Cię nie myli, całe clue sprawy leży w tym w jakich okolicznościach oni się rozstali I...trudno..niech on się denerwuje gdy go o to pytasz, Ty masz prawo do tego! To jest Jedno życie I nie chcesz go zmarnować na niewłaściwe decyzje, podjęte pod naciskiem drugich osób.

Czas tu może dużo pokazać.

Dziękuję Iwonko,  w takim razie będę drążyć temat, bo mam mnóstwo wątpliwości. Wiele osób mówi,  że nie znajdę juz takie człowieka jak on, że sama nie jestem idealna, żebyś się zgodziła na związek z nim. Najbardziej nalega mama, to mnie przeraża. A on tak strasznie chce sie jej przypodobać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Oooo kurcze! No to mi mówi wiele..No to na prawdę...ale są tacy ludzie, którzy mają takie świetne umiejętności interpersonalne, że doskonale wodzą za nos ludzi, nie będąc wcale dobrymi ludźmi, sama mam w otoczeniu niestety taką osobę, która zmanipulowała moich najbliższych, natomiast nie daj sobie absolutnie wmówić, że oto On jest tym Jednym Jedynym I jakoby ostatnim najfajniejszym facetem, który Ci się trafił I którego trzeba brać bez gadania, bo nie będzie więcej szansy...Bzdura.. jesteś jeszcze młoda I na prawdę nie ma pośpiechu ! Rodzice są bardzo ważnymi osobami, ale Ty słuchaj Siebie, bo to Ty będziesz żyła z konsekwencjami Twoich wyborów a nie oni ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×