Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrupka

Afera Epsteina i jego wplywowych kumpli

Polecane posty

Gość chrupka

Co sadzicie o dziewczynach, ktore dobrowolnie chodzily do rezydencji Epsteina? Zeby nie bylo - nie usprawiedliwiam oprawcow i mam nadzieje, ze poniosa kare (choc jest to raczej malo prawdopodobne, bo Epstein zabral wszystkie tajemnice ze soba do grobu) oraz nie mam na mysli 12 letnich dziewczynek, ktore tez podobno krzywdzil. Ale jedna z jego ofiar - Virginia Roberts (ta blondynka z mediow) miala 17 lat, gdy partnerka Epsteina zaproponowala jej prace masazystki u niego w rezydencji. Z relacji Virginii wynika, ze juz za pierwszym razem zostala wykorzystana seksualnie, ale podobno byla zbyt slaba psychicznie, by odmowic, dlatego wracala do tej rezydencji wielokrotnie......To samo dotyczy innych jego 14-16 letnich ofiar, ktore tez liczyly na prace masazystki lub chcialy by Epstein pomogl im w karierze modelki (np. Jennifer Araoz). Teraz wytoczyly procesy z powodztwa cywilnego  i walcza o odszkodowania nawet w wysokosci 100mln dolarow.

Ok, moze nie bede oryginalna, ale ja w wieku 14-17 lat juz wiedzialam, ze nie chodzi sie po domach obcych facetow. Gdzie byli rodzice tych dziewczyn, ze pozwalali im nocowac u Epsteina i wyjezdzac z nim na kilkudniowe wakacje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×