Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Cukiereczek

Problemy w pracy

Polecane posty

Gość Cukiereczek

Witam, ostatnio zaczęłam pracę w sklepie z bielizną. Byłam kilka dni na okresie próbnym i spodobała mi się ta praca. Słyszałam trochę opinii innych oraz pracownic tego sklepu jak w nim jest, ale nie myślałam, że to jest aż tak poważne. A zatem, pracuje po 10 godz dziennie 6 dni w tygodniu, w pracy najlepiej nie jeść, nie wychodzić do toalety i stać cały dzień na nogach (absolutnie żebyś nie usiadła na minutę nawet). Wszystkimi papierami masz zajmować się Ty, szefostwo ma mieć wszystko gotowe. Mają 5 innych sklepów gdzie też dziewczyny tam pracujące maja za nic. Jest również kierowniczka, która jest dość młoda, ale czuję się w tym sklepie jakby była najważniejsza. Wszystko było pięknie do podpisania umowy. Podobała mi się ta praca, nikt nie miał o nic pretensji. Gdy tylko podpisałam umowę i kierowniczka odjechała, zaczęły się telefony, że źle obsługuje klientów, że to że tamto. I tak potrafiła dzwonić codziennie co godzina. Skończyło się to, gdy tydzien temu byłam sama na zmianie cały dzień i miałam średni utarg, ale za to 2 razy większy niż kierowniczka na swoim sklepie ale i tak dzwoniła do mojej koleżanki z pracy z pretensjami. Moja koleżanka się wkurzyla i jej trochę nagadala, więc przez tydzień był spokój. Do wczoraj. Wczoraj miałam wolne, i wydzwaniala do mojej koleżanki że ona mnie 'przeszkoli'  bo nie mogę czuć się za swobodnie w tej pracy i że nikt nie ma nade mną władzy. Chcę zrezygnować z tej pracy tylko jest okres świąteczny i boję się że mi nie dadzą. Jak mam to zrobić? Okres wypowiedzenia na umowie to 2 tygodnie a ja już najchętniej bym tam nie poszła. Co mam zrobić? Wypłata dopiero za tydzień a ja pracuje tam miesiąc. Poczekać i po wypłacie dać wypowiedzenie czy już jutro? Proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wygląda jak sytuacja krągłej dziewczyny z instagrama, też pracowała w sklepie z bielizną właśnie i też ją tak traktowano

ja myślę, żebyś poczekała na wypłatę, a potem wylane i złóż wypowiedzenie

dasz rade, to tylko 1 tydzień! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, poczekaj do wypłaty, złóż wypowiedzenie, a jeszcze teatralnie posikaj się w sklepie, no bo jak nie możesz iść do toalety przez tyle czasu to może się przecież zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×