Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Rzuciłem kochankę

Polecane posty

Gość Gość

Zwyzywałem od najgorszych zdzir, minęło już kilka miesięcy, a ja czuję się jak człowiek bez duszy, bez celu, żyje sam nie wiem po co, wegetuję, brakuje mi jej.

Nie czuję radości życia w małzeństwie, nie czuję się kochany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co zamierzasz? Bo kobiety nie wybaczają takich wyzwisk pomimo, że w wielu przypadkach są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co powinienem zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona zdzira ? A Ty niby kto? Juz niedługo swieta, będziesz zgrywal cudownego meza i ojca,dzielił oplatkiem? . Rzyg na takich jak Ty. Daj dziewczynie spokój. Niech pozna kogoś kto potraktuje ja jak kobietę zycia a nie zapchajdziure na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

A co powinienem zrobić? 

Nie mam pojęcia co mógłbyś zrobić by wybaczyła Ci to, że ją porzuciłeś, wyzwałeś i wyrzuciłeś za drzwi. Może poszukaj innej, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli masz w sobie jeszcze  jakieś resztki honoru to daj tej kobiecie spokój i o niej zapomnij. Nie sądzę żeby Ci wybaczyła. A tak wogóle to nie wiem jak możeś swojej żonie w oczy spojrzeć po takim czymś. Musisz być h... a   nie człowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zwyzywałem od najgorszych zdzir, minęło już kilka miesięcy, a ja czuję się jak człowiek bez duszy, bez celu, żyje sam nie wiem po co, wegetuję, brakuje mi jej.

Nie czuję radości życia w małzeństwie, nie czuję się kochany. 

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jeśli masz w sobie jeszcze  jakieś resztki honoru to daj tej kobiecie spokój i o niej zapomnij. Nie sądzę żeby Ci wybaczyła. A tak wogóle to nie wiem jak możeś swojej żonie w oczy spojrzeć po takim czymś. Musisz być h... a   nie człowiekiem. 

Kobieta ,która potrafi być kochanka sama nie ma szacunku do siebie ,wiec nie rozsmieszajcie mnie   ,że się obraża ktoś o to,że jest kimś takim.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za to zona która daje pupy za kasę ma do siebie szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi żony, że śpi w jednym łóżku z takim ...arzem i brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie Jestes szczęśliwy w malzenstwie i nie czujesz się kochany to może pora spróbować to zmienić? Czy jedyne co potrafisz to biadolic na forum dla kobiet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×