Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak znaleźć bogatą dziewczynę

Polecane posty

Gość Gosc

Zarabiam 2000, rozwiązaniem jest znaleźć dziewczynę bogatą z domu, tylko jak dokonać selekcji, na portalach randkowych raczej nie rozszyfruje która jest zamożna. Nie chcę tylko pieniędzy, chce miłości dlatego fajnie jakby wybranka była bogata, niestety za 2000 nie da się żyć a taka jest Polska rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z Azji weź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bogate kobiety same sobie wybierają facetów, dlatego musisz się jak najlepiej zaprezentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie chcę jakiejś milionerki, zamożna kobieta byłaby ok, ile można w życiu dziadować? Jak takiej nie poznam to taki czeka mnie los, zobaczymy może los sie do mnie usmiechnie, może i nie mam pieniędzy ale byłbym dobry pod innymi względami dla mojej wybranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila

Pytasz jak dokonać selekcji? Nie jesteś w stanie. Większość ludzi utożsamia bogactwo z ekskluzywnym wyglądem, "lepszymi" markami, zagranicznymi podróżami, nowoczesnymi gadżetami itp. ale to w znacznej mierze zwykłe złudzenie. Żyją tak ledwo od pierwszego do pierwszego albo się zapożyczają, żeby się pokazać przed innymi. Piszesz, że nie chcesz dziadować. Co masz na myśli? To, że chcesz żyć spokojnie nie martwiąc się o kredyty czy zwyczajnie chcesz szastać pieniędzmi i wywalać na głupoty? Prawdziwe bogactwo tkwi w skromności i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi środkami a nie w porywaniu się ślepo na modę i wszelkie nowinki bo inni mają. A miłość? Czyli, że oprócz pieniędzy ma mieć też atrakcyjny wygląd? Być miła, dobra, z pasjami? Mieć atrakcyjny zawód? Czego jeszcze u kobiety szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Aila napisał:

Pytasz jak dokonać selekcji? Nie jesteś w stanie. Większość ludzi utożsamia bogactwo z ekskluzywnym wyglądem, "lepszymi" markami, zagranicznymi podróżami, nowoczesnymi gadżetami itp. ale to w znacznej mierze zwykłe złudzenie. Żyją tak ledwo od pierwszego do pierwszego albo się zapożyczają, żeby się pokazać przed innymi. Piszesz, że nie chcesz dziadować. Co masz na myśli? To, że chcesz żyć spokojnie nie martwiąc się o kredyty czy zwyczajnie chcesz szastać pieniędzmi i wywalać na głupoty? Prawdziwe bogactwo tkwi w skromności i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi środkami a nie w porywaniu się ślepo na modę i wszelkie nowinki bo inni mają. A miłość? Czyli, że oprócz pieniędzy ma mieć też atrakcyjny wygląd? Być miła, dobra, z pasjami? Mieć atrakcyjny zawód? Czego jeszcze u kobiety szukasz?

Niech szuka, chociaż skoro znalazl to nie musi,  tylko powinien być lojalny wobec niej i nie zbliżać się do innej, biednej,  brzydkiej o nieatrakcyjnym zawodzie, która nie zasłużyła sobie na brak szacunku z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Niech szuka, chociaż skoro znalazl to nie musi,  tylko powinien być lojalny wobec niej i nie zbliżać się do innej, biednej,  brzydkiej o nieatrakcyjnym zawodzie, która nie zasłużyła sobie na brak szacunku z jego strony.

Przez 2 godziny raczej nie znalazł XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×