Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy życzenia urodzinowe od byłego coś znaczą?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli wysłał mi je po tym jak 1,5 mc temu zerwał? Napisał zrowia, szczęścia,samych sukcesów itd., więc zyczenia były dość oklepane, ale jednak o nich pamietał. Podziękowałam i teraz milczy. Znaliśmy się krótko przed zerwaniem po 3 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damon

z braku laku myśli że zaruha, nie daj się nabrać, nic lepiej nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość

Nic nie znaczą. Ja z byłymi tez jakis czas wymieniałam sie grzecznosciowo sms-ami na imieniny, urodziny czy święta. Umierallo śmiercią naturalna, bo za którymś razem ja czy on zapomnieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amroo

po co z byłymi wymieniać takie durnoty, po to się rozstaje bo coś nie pasuje między stronami, więc po co kontakt trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

A co maja znaczyc? Tyle co znacza ze zyczy Ci zdrowia i szczescia. Niegrzecznie byloby nie zlozyc tak jak nie powiedziec 'czesc' na ulicy. Nie doszukuj sie niewiadomo czego pod tym co jak byk jest napisanie' zycze Ci zdrowia sikcesow...' to co to niby znaczy?? NIC poza to ze zyczy Ci zdrowia sukcesow. Odppisz mu to samo grzecznosciowo i tyle.

 

I olej bo będzie chcial w kryzysie Cie bzyknac wiec uwazaj i przygotuj sie. Olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

A co maja znaczyc? Tyle co znacza ze zyczy Ci zdrowia i szczescia. Niegrzecznie byloby nie zlozyc tak jak nie powiedziec 'czesc' na ulicy. Nie doszukuj sie niewiadomo czego pod tym co jak byk jest napisanie' zycze Ci zdrowia sikcesow...' to co to niby znaczy?? NIC poza to ze zyczy Ci zdrowia sukcesow. Odppisz mu to samo grzecznosciowo i tyle.

 

I olej bo będzie chcial w kryzysie Cie bzyknac wiec uwazaj i przygotuj sie. Olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywe koorvy

po hooj to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość fałszywe koorvy napisał:

po hooj to?

WIESZ CO ROBIA FALSZYWE KOORWY???SWOIM SPECJALNIE KOLO DOOPY.Po tym mozna poznac FALSZYWE KOORWY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Bolek napisał:

Wysłał ci kartkę na urodziny? Ja automatycznie pisze oklepane życzenia jak mi się wyświetli na FB że ktoś ma dziś urodziny...

Nie, smsem wysłał, ale faktycznie dość oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie znaczą ( ukrytego). To tylko życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok, a w takim razie źle zrobiłam (jakoś się skompromitowałam?), że odpisałam na nie też grzecznościowo "dziekuję za życzenia"? 

Pomyślałam, że odpiszę bo w sumie nie odpisując nic może właśnie pokazałabym że jestem jakaś obrażona, a więc mi na nim nadal zalezy, aw sumie koledze też wypadałoby odpisać. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałam sytuację ,że po kilku mieisącahc się odzywali...albo nie reagowałam ale dałam dość ostro do zrozumienia żeby spadali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
Dnia 7.12.2019 o 20:21, Gość gość napisał:

Ok, a w takim razie źle zrobiłam (jakoś się skompromitowałam?), że odpisałam na nie też grzecznościowo "dziekuję za życzenia"? 

Pomyślałam, że odpiszę bo w sumie nie odpisując nic może właśnie pokazałabym że jestem jakaś obrażona, a więc mi na nim nadal zalezy, aw sumie koledze też wypadałoby odpisać. Jak myslicie?

Dobrze zrobiłaś, zwykla kurtuazja bez podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Jeśli rozstanie było "pokojowe" to nic złego w tym nie ma.Złożył z grzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2019 o 23:24, Gość gość napisał:

Jeśli wysłał mi je po tym jak 1,5 mc temu zerwał? Napisał zrowia, szczęścia,samych sukcesów itd., więc zyczenia były dość oklepane, ale jednak o nich pamietał. Podziękowałam i teraz milczy. Znaliśmy się krótko przed zerwaniem po 3 miesiąc

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzaka

To nic nie musi znaczyć, ale myślę, że Ty go sobie nie wybiłaś z głowy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×