Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

tak upokorzyłam kochanke meza pracującą w kebabie

Polecane posty

Gość gosc

weszłam do lokalu z kebabem gdzie razem pracują, dziecko ubralam w spioszki z nadrukowanymi malymi kebabami, przynioslam siwadectwo zawarcia malzenstwa, podnioslam dziecko i powiedzialam jakim prawem beszczeszcisz naszaq rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A potem poprosiłaś o dużego kebaba, z podwójnym mięsem i sosem mieszanym? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A potem poprosiłaś o dużego kebaba, z podwójnym mięsem i sosem mieszanym? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahhahhaahah, biedna ta kochanka, takiego upokorzenia doznać! 😂😂😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale jeśli to prawda, to upokorzyłaś do najwyżej siebie 🙂 Nie rozumiem kobiet, które tępią kochanki mężów zamiast swojego faceta... Nigdy bym się do czegoś takiego nie posunęła, bo jedyną osobą, do której mam prawo mieć jakieś roszczenia byłby mój partner. Kobieta, która się klei do zajętych co najwyżej nie ma zasad moralnych, ale to mąż ma zobowiązania i gdyby nie uległ pokusie, to nic by się nie wydarzyło. Prawda jest taka, że to mężczyźni głównie inicjują romanse i gdyby nie dawali zielonego światła innym kobietom, to żadne zdrady nie miałyby miejsca. Takich cwanych "modliszek" jest stosunkowo mało, to faceci bajerują na boku normalne dziewczyny a potem się wybielają i udają poszkodowanych 🙂 Niestety żeby to zrozumieć, trzeba mieć choćby namiastkę inteligencji 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mizo, jak zwykle w punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3 <3
56 minut temu, Gość gosc napisał:

weszłam do lokalu z kebabem gdzie razem pracują, dziecko ubralam w spioszki z nadrukowanymi malymi kebabami, przynioslam siwadectwo zawarcia malzenstwa, podnioslam dziecko i powiedzialam jakim prawem beszczeszcisz naszaq rodzine.

A miałaś swój dyżurny welon zafarbowany na czarno? To mój ulubiony element twoich odwiedzin u kochanek. Swoją droga mąż to niezły buchaj, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Tytul powinien brzmiec- jak zrobilam z siebie ...ke i zamiast meza ...iarza chcialam upokorzyc jego dupe ale upokorzylam tylko siebie.Normalnie geniusz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Mizo, jak zwykle w punkt 👍

dobrze piesku, a teraz idź wylizać dupkę komu innemu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

A jakie znaczenie w tej historii maja spioszki w male kebaby?

Bedzie kontynuacja i zagrają większą rolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie, trochę ubogi ten opis 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również rozczarowana

Tęskniłam! Piżamką w kebaby nie zrobisz na flądrze wrażenia, lepiej było jak się przykładałaś do strojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również rozczarowana

Tęskniłam! Piżamką w kebaby nie zrobisz na flądrze wrażenia, lepiej było jak się przykładałaś do strojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A do domu wróciłaś metrem czy autobusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Chyba jakis podszyw, kiepska ta historia w porownaniu z poprzednimi. Bez polotu i jakas krotka. Oryginale wroc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Ale czemu to dziecko w małe kebaby? Nie rozumiem metafory 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Mizo napisał:

Przykro mi, ale jeśli to prawda, to upokorzyłaś do najwyżej siebie 🙂 Nie rozumiem kobiet, które tępią kochanki mężów zamiast swojego faceta... Nigdy bym się do czegoś takiego nie posunęła, bo jedyną osobą, do której mam prawo mieć jakieś roszczenia byłby mój partner. Kobieta, która się klei do zajętych co najwyżej nie ma zasad moralnych, ale to mąż ma zobowiązania i gdyby nie uległ pokusie, to nic by się nie wydarzyło. Prawda jest taka, że to mężczyźni głównie inicjują romanse i gdyby nie dawali zielonego światła innym kobietom, to żadne zdrady nie miałyby miejsca. Takich cwanych "modliszek" jest stosunkowo mało, to faceci bajerują na boku normalne dziewczyny a potem się wybielają i udają poszkodowanych 🙂 Niestety żeby to zrozumieć, trzeba mieć choćby namiastkę inteligencji 🙂  

Tobie nawet tej namiastki brak, skoro bierzesz wpis autorki na serio. Chyba, że to miał być sarkazm, ale jakoś nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Elo napisał:

Ale czemu to dziecko w małe kebaby? Nie rozumiem metafory 🤔

Bo to dziecko jest Dziedzicem. Przejmie kiedyś zawód po swoim ojcu i będzie robić kebab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×