Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zofia

Problem uczuciowy -przerwa w związku

Polecane posty

Gość Zofia

Jesteśmy aktualnie w trakcie przerwy z kilkuletnim związku. wiem że wiele osob nie pochwala takich przerw i dla jednych nie są do zaakceptowania a dla innych są możliwe.

Ja mam mieszane uczucia, nie do końca to akceptuje, no ale żyjemy aktualnie w osobnych miastach - mamy sobie przemyślec pewne sprawy i mój luby ma dojechać około marca

jak zakończy kontrakt w innym kraju. Za granicą bylismy wczesniej razem przez pare lat ale ja juz nie moglam wytrzymac i tesknilam za tym zbey byc blizej rodzinnych stron. Powiedział że ufa mi na tyle  ze tak mozemy zrobic Ja mu tez ufam ale... dal mi tez na przemyslenia w kwestii dzieci bo ja się opieram poki co na dzieci. Powiedzial ze jak nie chce miec dzieci to mam mu juz za niedlugo powiedziec jaka decyzje podjelam bo on bez dzieci nie wyobraza sobie zycia ze mną. Mówi że mnie kocha, duzo sie o mnie troszczy pod  wzgledami zycia codziennego i wspiera slowem ale ja już sama nie wiem czy to tak ma być ze czuje sie przyparta do muru. Teraz troche mi lżej jak jestesmy osobno ale tez tesknie i czuje sie samotna. Czy tak powinno wygladac w zwiazku ?  powiedzcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No cóż, nie możesz wytrzymać bez rodziny, ale bez partnera mozesz. Nie chcesz dzieci, on chce. Albo nie dojrzalas do związku, albo to nie TEN partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też pojechałabym sobie za granicę do ciotki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I zrobiłabym sobie przerwę w związku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×