Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy 40-latkowie lubią 20-stki?

Polecane posty

Gość Gość

Czy tacy dojrzali faceci lubią młode kobiety? Czy wolą może niewiele starsze 30-tki albo swoje rówieśnice? Chodzi mi głównie o pociąg seksualny i myślenie typowego 40-latka, fantazjujecie czasem o seksie z wiele młodszą? Oglądacie się za Nimi? Podoba mi się mój 20 lat starszy znajomy (chyba żonaty) i nie wiem co z tym zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerostresu

Ja mam 42 i uwielbiam 20-latki. Są radosne, ciekawe świata, świeża uroda, piękne ciało. A z kolei wiele kobiet w tym wieku szuka dojrzałego faceta z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynik
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy tacy dojrzali faceci lubią młode kobiety? Czy wolą może niewiele starsze 30-tki albo swoje rówieśnice? Chodzi mi głównie o pociąg seksualny i myślenie typowego 40-latka, fantazjujecie czasem o seksie z wiele młodszą? Oglądacie się za Nimi? Podoba mi się mój 20 lat starszy znajomy (chyba żonaty) i nie wiem co z tym zrobić. 

Zaproś go na fejsie do znajonych.

Tam jest ten komfort że jak nie pyknie to możesz go wykluczyć z grona znajonych a nawet zablokować.

Mało życiowe ale jakże doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak 40 latki 20 Latków 😀..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lub chłopak 20 lat lubi 45 latki 😀...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy tacy dojrzali faceci lubią młode kobiety? Czy wolą może niewiele starsze 30-tki albo swoje rówieśnice? Chodzi mi głównie o pociąg seksualny i myślenie typowego 40-latka, fantazjujecie czasem o seksie z wiele młodszą? Oglądacie się za Nimi? Podoba mi się mój 20 lat starszy znajomy (chyba żonaty) i nie wiem co z tym zrobić. 

Po prostu wyjdź z inicjatywą i go zbajeruj po co się zastanawiać działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
8 godzin temu, Gość Zerostresu napisał:

Ja mam 42 i uwielbiam 20-latki. Są radosne, ciekawe świata, świeża uroda, piękne ciało. A z kolei wiele kobiet w tym wieku szuka dojrzałego faceta z klasą

100/100

ja tez po 40ce i uwielbiam towarzystwo pań z dwójką z przodu w liczbie lat.nawet bez kontekstu seksualnego.po prostu są radosne.nie lubię marudnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Ja mam 20pare lat a moj partner 40.

Spotykalam sie z facetami mlodszymi ode mnie, z rowiesnikami, no i z niewiele starszymi, ale za kazdym razem to nie bylo to. Mialam wrazenie ze tym facetom brakuje jakiejkolwiek dojrzalosci, no doslownie byli jak dzieci we mgle. Po czasie ani nie mielismy o czym gadac, ani co robic. Nudzilam sie, i tak nasze drogi predzej czy pozniej sie rozchodzily.

Teraz z moim aktualnym partnerem jest zupelnie inaczej. Zawsze mamy tematy do rozmow, lubimy nawzajem siebie sluchac. Faktycznie czasem widze ta roznice wieku, ale to tylko sprawia ze nasz zwiazek jest o wiele ciekawszy. Ja nigdy wczesniej nie czulam sie w zwiazku tak bezpiecznie, a on mowi ze dzieki mnie odżył i nabral na nowo checi do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior

 Mam inaczej, zamiast 20 latki zdecydowanie wolę 30-45 latki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh

No ba ! Kto nie lubi ? A i 18stka  nie pogardzę , są słodziutkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Jak kobieta ładna, seksowna i uśmiechnięta to cyfry naprawdę nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
Dnia 5.12.2019 o 19:08, Gość Gość napisał:

Tak samo jak 40 latki 20 Latków 😀..

Dookładnie, taki  25-27 latek to sama słodycz, a jeszcze jak się uczy szybko to sama radość z sexu takie jędrne muskularne świeże  ciałko i może po 4 razy pod rząd... to taki zmęczony życiem 40-latek się nie umywa...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvggf

ja mialam 26 lat jak poznałam 41 latka. teraz jestesmy razem 5 lat. juz po slubie, mamy dziecko i drugie w drodze.

seks z nim bez porownania niz z rowiesnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh

Każda ma To co Lubi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi
14 godzin temu, Gość Ooohhhh napisał:

Dookładnie, taki  25-27 latek to sama słodycz, a jeszcze jak się uczy szybko to sama radość z sexu takie jędrne muskularne świeże  ciałko i może po 4 razy pod rząd... to taki zmęczony życiem 40-latek się nie umywa...:-D

my czterdziestolatki dostajemy wigoru jak mamy mlode ciałko obok siebie.a taka 40stka jest juz nudna i niezbyt apetyczna.a takiej młodej minetkę można godzinami robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata

nie wiem ale fajne masz imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 40.

Szczerze mówiąc jakbym miał się tylko związać z kobietą to wybrałbym taką pomiędzy 30-40 

Jeżeli chodziłoby tylko o seks to tez wolałbym kobietę między 30-40 ale taką po 20 też.

 

Zawsze wolałem starsze kobiety. Bliżej mi do Macrona niż do Polańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po czterdziestce lubię młode dziewczyny, szczególnie z nimi rozmawiać, mają ciekawe spojrzenie na świat. Co do seksu z nimi jestem ostrożny, jeśli są sungielkami mogą szukać partnera, a mnie interesuje luźna relacja. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji, czy angażować się w taki związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Mam znajomego w moim wieku co ma kobietę 26 letnią i ona chce mieć z nim dziecko więc jak widać różnica wieku nie jest ważna jak ludzie potrafią się dogadać. Zresztą kobiety 20 paroletnie coraz częściej wolą starszych gości niż rówieśników którzy często mieszkają z rodzicami i są na ich utrzymaniu. I co taki chłoptaś 20kilkuletni ma do zaoferowania ? A faceci 30-40 letni to często właściciele mieszkań i swoich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
2 minuty temu, Gość ŁYSY78 napisał:

Mam znajomego w moim wieku co ma kobietę 26 letnią i ona chce mieć z nim dziecko więc jak widać różnica wieku nie jest ważna jak ludzie potrafią się dogadać. Zresztą kobiety 20 paroletnie coraz częściej wolą starszych gości niż rówieśników którzy często mieszkają z rodzicami i są na ich utrzymaniu. I co taki chłoptaś 20kilkuletni ma do zaoferowania ? A faceci 30-40 letni to często właściciele mieszkań i swoich firm.

NO SUPER-nie moge sie doczekac...Sam jestem BARDZO CIEKAW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×