Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czy postąpiłam słusznie?

Polecane posty

Gość Ola

Witajcie, mam pewien problem. Właściwie kilka. Kilka miesięcy temu doszło do pewnej smutnej sytuacji w moim życiu, w związku z która mam teraz sprawę w sądzie, niestety nic jeszcze o niej nie wiadomo, tzn kiedy termin, itd. W wyniku tego wydarzenia zostałam zwolniona z pracy, aktualnie przebywałam cały czas w domu pod opieka psychiatry i psychologa. Dodam, ze mieszkam w małym miasteczku, około 60 km od większego miasta.  Po tej przykrej sytuacji obiecałam sobie, ze wyprowadzę się do tego większego. Niestety, nie mogłam znaleźć pracy przez Lilka tygodni, bałam się tez ze z uwagi na powyższe będzie mi ciężko ale dostałam telefon od znajomych rodziny z propozycja pracy w mojej miejscowości. Przyjęłam ja i na początku byłam pozytywnie nastawiona, ale nie wiem czy dobrze robię. Chciałam się stad w końcu wynieść, ale jednocześnie boje się ze moja sprawa karna będzie odstraszać potencjalnych pracodawców, obecni wiedza o całej sytuacji. Boje się, ze utknę w tej dziurze i już stad nie wyjadę, a pieniądze są mi jednocześnie potrzebne. Czy zrezygnować z tej pracy i szukać innej, czy do czasy rozprawy pracować blisko domu i po całej sytuacji szukać czegoś innego, kiedy będę miała już jasna sytuacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

To jest nieistotne p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

No nie, gdyby to było istotne to bym napisała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolop

Siemka. Kazdy bladzi. Moja rada: bierz te prace, odloz troche kasy i szukaj na spokojnie czegos innego gdzie indziej (chyba, ze sie ulozy dobrze sytuacja). Szukaj nie rzucajac tej pracy. Glowa do gory. Nie znam szczegolow ale ja tak bym zrobil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Bardzo dziekuje za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2

Też bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×