Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zacofane filozofie naszych matek

Polecane posty

Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikogo nie można zmusić by był czyimś niewolnikiem seksualnym. Ale nikogo nie można też zmusić, by rezygnował z seksu.

A kto kogo zmusza? Ktoś ci zabrania uprawiać seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość gosc napisał:

niech utnie zonce kase to szybko da😄

Tylko, że caly majątek Resa jest na jego żonę. Najpierw go oskubała z kasy a teraz nie chce dawać. Więc Res jest zależny finansowo i seksualnie od żony. Bo jakby mu się zachcialo pojść do sąsiadki to zona go puści w skarpetach.

Więc siedzi nieboraczek i biadoli na babskim forum;

"baby nie dają, baby nie dają, głupie baby nie dają, olaboga baby nie dają...." Aż mu piana z pyska leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
41 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego miała by się liczyć tylko niezaleznosc finansowa?

Tak, pewnie. Widać pani Godek i inne walczące z prawem do aborcji, to sa spragnione skrobanek 😛. Niech żyje babska logika.

Czyżby kre/tynka?

Godek ma inny problem. Ona ma dziecko z downem, więc chce, żeby więcej osób miało tak przerąbane jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Godek ma inny problem. Ona ma dziecko z downem, więc chce, żeby więcej osób miało tak przerąbane jak ona.

Możliwe. Ale są też inne takie kobiety. Czy one są spragnione skrobanek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dokładnie res nie ma nic. Cały majarek jest na żonę wiec siedzi cicho i wylewa swoje zale  na babskim forum hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

A kto kogo zmusza? Ktoś ci zabrania uprawiać seksu?

Masz IQ poniżej 50, że myślisz, że każdy może pisac tylko o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No dokładnie res nie ma nic. Cały majarek jest na żonę wiec siedzi cicho i wylewa swoje zale  na babskim forum hehe 

Chciał byś mieć tyle, ile ma Rescator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Typowe gadanie incela. Jego mimowolny celibat jest winą kobiet, ktore nie chcą mu dawać. Incel uważa, że kobieta powinna mu dawać kiedy on chce a niektórzy incele twierdzą wręcz, że gwałty są jak najbardziej dopuszczalne i nie powinny być karane. Incel też boi się feministek, wyśmiewa feminizm, odnosi się do niego wrogo. Incel wyznaje też konserwatywne poglądy dotyczące ról kobiet i mężczyzn. Generalnie kobieta do garów i dzieci i do dawania dupy gdy tylko incel tego zapragnie. Incele mają obsesję na punkcie seksu. Często w internecie toczą wojnę przeciwko kobietom za to, że odmawiają im seksu.

Incele chcieliby wchodzić w relacje z przedstawicielkami płci przeciwnej, a fakt, że się im to nie udaje, budzi w nich złość. Na same kobiety właśnie.

Z jednej strony incele twierdzą że kobiety "są stworzone tylko do seksu i rodzenia dzieci", z drugiej uważają, że to właśnie daje im pełnię władzy nad mężczyznami. (czyż nie brzmi jak "uzależnienie męża w kwestiach seksualnych"?)

Cały Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Możliwe. Ale są też inne takie kobiety. Czy one są spragnione skrobanek? 

Zapytaj te kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciał byś mieć tyle, ile ma Rescator.

Okrągłe zero i cała pensja przelewana na konto baby? No marzę o tym po prostu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz IQ poniżej 50, że myślisz, że każdy może pisac tylko o sobie?

A znasz kogoś kto jest zmuszany do rezygnacji z seksu? W jaki sposob to można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A znasz kogoś kto jest zmuszany do rezygnacji z seksu? W jaki sposob to można zrobić?

A co, nie słyszałaś o kobietach odmawiających seksu mężom? Były takie tematy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Loooo matko od kilku lat ciągle te same teksty. Res weź juz skończy gamoniu. Przynosisz WTYD płci męskiej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Możliwe. Ale są też inne takie kobiety. Czy one są spragnione skrobanek? 

Te kobiety są zamroczone ideologią religijną 😄 A czym zamroczony jest ktoś kto ciągle mowi o seksie? Jakie jemu pranie mozgu zrobiono skoro nie jest to objaw niezaspokojonej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co, nie słyszałaś o kobietach odmawiających seksu mężom? Były takie tematy na forum.

Słyszałam. Słyszałam też o mężczyznach, którzy odmawiali seksu. Ale nie slyszałam o nikim kto bylby zmuszany do rezygnacji z seksu. Czyli w jaki sposob można zmusić kogoś do rezygnacji z seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Loooo matko od kilku lat ciągle te same teksty. Res weź juz skończy gamoniu. Przynosisz WTYD płci męskiej.  

Nie nazwałabym go mężczyzną. To osobna, bliżej nieokreślona pleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Słyszałam. Słyszałam też o mężczyznach, którzy odmawiali seksu. Ale nie slyszałam o nikim kto bylby zmuszany do rezygnacji z seksu. Czyli w jaki sposob można zmusić kogoś do rezygnacji z seksu?

A czym w takim razie jest odmawianie seksu mężowi i zadanie wiernosci, jeśli nie zmuszaniem do rezygnacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zapytaj te kobiety.

A ja pytam was? Czy uważacie, że każdy może pisac tylko o swoich sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Te kobiety są zamroczone ideologią religijną 😄 A czym zamroczony jest ktoś kto ciągle mowi o seksie? Jakie jemu pranie mozgu zrobiono skoro nie jest to objaw niezaspokojonej potrzeby?

A czym zamroczenia są ci, co zbierają forsę u Owsiaka? Albo pakują jakieś szlachetne paczki? Jeśli nie możesz pojąć, że kogoś obchodzi coś więcej niż własny brzuch i patrzy dalej niż czubek nosa, to już twój problem, nie mój. A zresztą wuj ci do tego o czym mówię. Nie chcesz to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nikogo nie można zmusić aby był czyimś niewolnikiem seksualnym. 

A znasz kogoś, kto byłby czyimś niewolnikiem seksualnym? W jaki sposób można to zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

A czym w takim razie jest odmawianie seksu mężowi i zadanie wiernosci, jeśli nie zmuszaniem do rezygnacji? 

Nie widzę tu żadnego zmuszania. W rzeczywistości jesteśmy wolnymi ludźmi, nawet jeśli jesteśmy w malżeństwie.

Z nieudanego małżeństwa zawsze można się wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja pytam was? Czy uważacie, że każdy może pisac tylko o swoich sprawach?

Jakich "nas"? To ja pisalam. Myślisz, że piszesz z jakimś chórem mówiącym jednym głosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czym zamroczenia są ci, co zbierają forsę u Owsiaka? Albo pakują jakieś szlachetne paczki? Jeśli nie możesz pojąć, że kogoś obchodzi coś więcej niż własny brzuch i patrzy dalej niż czubek nosa, to już twój problem, nie mój. A zresztą wuj ci do tego o czym mówię. Nie chcesz to nie czytaj.

Strasznie nerwowy jesteś. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Resc nie rozumiem...dlaczego denerwuje cie ze ktoś tam.pomaga np w akcji szlachetna paczka?  Przecież to nie są twoje pieniądze więc jesli. ktoś ma ochotę kupić lodówkę biednej rodzinie to co Cię to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Strasznie nerwowy jesteś. Dlaczego?

Strasznie ciekawska jesteś. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

Strasznie ciekawska jesteś. Dlaczego?

Taka już moja natura. Jak ie chcesz to ie musisz odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

A czym zamroczenia są ci, co zbierają forsę u Owsiaka? Albo pakują jakieś szlachetne paczki? Jeśli nie możesz pojąć, że kogoś obchodzi coś więcej niż własny brzuch i patrzy dalej niż czubek nosa, to już twój problem, nie mój. A zresztą wuj ci do tego o czym mówię. Nie chcesz to nie czytaj.

Jesteś na publicznym forum Res... Po co tu piszesz skoro twierdzisz, że "wuj" ludziom do tego co piszesz? Załóż jakąś własną grupę dyskusyjną, do której będą mieli dostęp wybrane przez ciebie osoby. Bo tak robisz z siebie histeryka. Kaprysisz jak panienka na wydaniu i sam nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Resc nie rozumiem...dlaczego denerwuje cie ze ktoś tam.pomaga np w akcji szlachetna paczka?  Przecież to nie są twoje pieniądze więc jesli. ktoś ma ochotę kupić lodówkę biednej rodzinie to co Cię to obchodzi?

Nie rozumiem dlaczego denerwuje ciebie, czy innego goscia- babę, że ktoś rozmawia albo pisze na temat seksu?  Przecież nie musi tego czytac, jeśli seks go brzydzi czy mu przeszkadza. Więc co go to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taka już moja natura. Jak ie chcesz to ie musisz odpowiadać.

To ćwicz ta naturę na swoim mężu. Zapytaj go parę razy na dzień dlaczego jest strasznie nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To ćwicz ta naturę na swoim mężu. Zapytaj go parę razy na dzień dlaczego jest strasznie nerwowy.

Ale on nie jest nerwowy. W każdym razie dziękuję za radę. Była zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×